|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۰ | کد خبر : 72312
 • پرینت

  یادداشت ورزشی: ساوالان (اردبیل)

  چرا عبرت نمی گیریم؟

  آذرقلم: تا زمانی که موضوع اعتراض باشگاه تراکتور به پیوستن مهدی ترابی به پرسپولیس در رسانه ها انعکاس نیافته بود، کسی نمی دانست که این بازیکن توسط آجرلو جذب شده است.

  یادداشت ورزشی: ساوالان (اردبیل)

  آذرقلم: تا زمانی که موضوع اعتراض باشگاه تراکتور به پیوستن مهدی ترابی به پرسپولیس در رسانه ها انعکاس نیافته بود، کسی نمی دانست که این بازیکن توسط آجرلو جذب شده است.
  متاسفانه تیم تراکتور به محلی مناسب و راحت برای گذراندن دوره خدمت سربازی بازیکنان سفارشی بخصوص سرخابی های پایتخت درآمده بود که در زمان آجرلو علی رغم مخالفت شدید هواداران این تیم، سرخهای بیشتری جذب تیم شدند و هرکدام به نوعی برای تیم مشکل سازشدند، از امید عالیشاه بگیریدتارفیعی و…
  هنگامی که صحبت از جذب ترابی به عنوان سرباز بازیکن در رسانه ها مطرح شد، هواداران مخالفت خود را اعلام داشتند و صرف نظر از سابقه بد اکثر سرباز بازیکن های سرخابی، مخالفت معقول هواداران بیشتر بر این اساس بود که گویا ترابی تنها ۶ ماه در خدمت تراکتور بوده و پس از آن به واسطه کسر خدمتش از این باشگاه جدا خواهد شد.
  بنابراین جناب آجرلو  از موقعیت استفاده کرده و بطور مخفیانه با این بازیکن قراردادی بسته بود که چند و چون آن نیز چندان مشخص نیست. ما کاری به حقانیت باشگاه در این قرارداد و یا برعکس آن را نداریم و حرف ما اینست که بازیکنی که دلش با تیم دیگری است، مسلما برای تیم ما بازی نخواهد کرد و این مورد قبلا هم بارها توسط بختیار و نورالهی و…به تجربه ثابت شده است.
  این نوع سرباز بازیکن ها نه تنها برای تراکتوربازی نکردند بلکه حاشیه هائی را ایجاد کردند که  تاثیرات منفی آن هنوز هم دامن تیم ما را گرفته است.
  همین ترابی هم مورد لطف آجرلو قرار گرفته، اگر می آمد بازی نمی کرد و اکنون که نیامده، باعث حاشیه برای تیم شده است.
  اما در این مورد چند نکته قابل ذکر و تامل است. چرا آجرلو علی رغم مخالفت هواداران، بطور سرّی خواسته که ترابی جذب تراکتور شود؟
  چرا مدیران فعلی از گذشته عبرت نمی گیرند و مصرّ به جذب بازیکنان عاشق تیم های سرخابی هستند؟ آیا گذشتگان و جامعه شناسان، بیهوده گفته اند که گذشته چراغ راه آینده است؟
  در بین سرخابی هائی که در تراکتور بازی کرده اند، تنها علی کریمی مستثنی است که انگیزه  پیوستن او به تراکتور قابل قیاس با دیگران نیست و هم چنین شخصیت او !
  بیجا نبود که هواداران تراکتور در زمانی که سهند مملو از تماشاگر بود، یکصدا میگفتند: علی فقط کریمی!

  نکته دیگر در مورد کسانی که عاشق ازلی و ابدی سرخابی ها هستند، عملکرد آن خودی است که حتی با خواهش و تمنای گل محمدی هم رضایت نداد تا اخباری به تراکتور بیاید و در نتیجه دروازه تراکتور اتوبان تیمهای لیگ برتری شد و تیم اول آذربایجان تا لبه سقوط رفت، علاوه بر این اخباری هم یک سال تمام فوتبالش نابود شد. حال همان شخص رضایت کامل می دهد که ترابی علی رغم داشتن یکسال قرارداد باسایپا به پرسپولیس برود، آن هم با این مورد که ۶ماه بیکار بماند تا پنجره نقل و انتقالات آن تیم بازشود!
  آن زمان که بازیکنان اصلی و وفادار تیم را فراری دادند و تیم را ناقص العضو کردند، برای توجیه گفتند که ما تراکتورسالاری می خواهیم! قبول؛ اما تراکتورسالاری این نیست که مدیران راست یا دروغ وقت خود را صرف جذب امثال سروش کنند که دل با دیگری دارند و جز وعده و وعید چیزی عاید تراکتوریها نخواهدشد.
  ما الکی خوشحال خواهیم بود که تیممان در اردوی ترکیه است و از آنجا هم خبر خواهد رسید که کاپیتان تیم به فرموده مهاجری بازیکنی است که هنوز مرکب اولین قراردادش با تراکتور، خشک نشده است.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "چرا عبرت نمی گیریم؟"
  ۲۷ نظر برای “چرا عبرت نمی گیریم؟”
  1. احمدیان گفت:

   البته در غیاب بازیکنان سابق ، طیبی کاپیتان شده بود.
   بازی دوم فرزاد کاپیتان بوده که در ادامه بازوبند را به دستان مهدی پور بسته است

  2. از اینکه مطالب سایت شمارو مطالعه کردم بسیار لذت بردم

  3. Toraj Traktorchi گفت:

   آذرقلم عزیز اگر بازوبند را طیبی نمی بست چه کسی باید می بست؟ مگر مشکل تیم بستن بازوبند است؟ یا اگر فردا حاتمی ببندد چه اتفاقی خواهد افتاد؟حضور حاتمی در تیم خود شوک بزرگی به هواداران است ، عملکرد حاتمی ضعیف تر از آن است که حتی تیم دسته دویی هم حاضر به پذیرش وی باشد. اینکه مسئول برگشت دوباره حاتمی به تیم چه کسی است در جای خود باید پاسخگو باشد. فردا اگر علیپور در پیروزی افت کند آخر فصل در لیست مازاد قرار می گیرد. چه بر سر تراکتور آمده است؟ آنهایی که باید می ماندند، رفتند ، آنهایی که باید می رفتند ، ماندند.

   • س-ا گفت:

    بستن بازوبندکاپیتانی مشکل نیست،مشکل مااینست که تیم را آنچنان ازبازیکنان قدیمی ووفادارتیم پاکسازی کردندکه کسی نمانده تا شایسته کاپیتانی باشد!!!

    هرکسی نمیتواندکاپیتان باشدودرعالم فوتبال برای کاپیتان شرایطی لازم است که اولین شرط آن قدیمی ووفاداربودن به تیم است!شما نیتوانید تیمی رادرلیگ برتروحتی دسته یک پیداکنیدکه بازوبندکاپیتانی اش رابه بازوی کسی ببندندکه مرکب قراردادش خشک نشده!؟

    عزیز دل برادر!

    مشکل ما ،فراری دادن بازیکنان اصلی تیم است .یکی ازدلایلی که بازیکنان ستاره تمایلی به حضوردرتراختورامسال ندارند،همین موضوع فراری دادن بازیکنان ستاره ووفادارتیم است!

    مشکل تراختور را به آقای زنوزی گفته ایم وشایدهم متوجه شده اندکه آن کسیکه بازیکنان ستاره گسترش رافراری دادوقبل ازشروع نیم فصل دوم،گسترش کاندیدای سقوط شد،هم اکنون درباشگاه تراختور همه کاره هیچ کاره است وتاحال درتمامی تیمهاکه حضورداشته،نشان داده که بابازیکنان ستاره «مشکل»دارد!!!

  4. دهقان گفت:

   نه بازیکن خوبی داریم نه سایت خوبی داریم امسال به چی خوش هستیم

   • س-ا گفت:

    -هواداران تراختور سایتی ندارند که خوب یابدباشد!

    -فعلا ازکلیت تیم،اززنوزی گرفته تا بازیکن،تنهادلخوشی ما توشاک است که متاسفانه سه نفر درکمین او هستندتا چوب لای چرخ تراختور بگذارندوتوشاک راناموفق جلوه داده وخودجای او رابگیرند!

  5. حمید گفت:

   کاپیتانی طیبی خیلی بهتره از اینکه که بازوبند بره دست امثال فروزان!
   طیبی حاتمی نقی زاده پهلوان هم میتونند جزو کاپیتهانی تیم باشند
   البته از نظر فنی حاتمی رو مخ هست از نظر سابقه بازی اش در تیم گفتم

  6. تراختور کبیر گفت:

   چه عشقی داداش؟ الان پول حرف اول و میزنه، در مورد بازیکنان سرباز موافقم ولی در مورد سایر بازیکنان با قرارداد حرفه ای فرقی نمیکنه از کجا باشه باید قراردادش حرفه ای بسته بشه و انتخاب ها هم درست باشه نه امثال بنگر و…
   بازیکن سرباز یک حسن داشته باشه ده تا ضرر داره
   بازیکن سرباز چون با تیم سابقش قرار داد داره قراره برگرده این یه مشکله چون دوران سربازی و میگذرونه اگر کمتر پول بگیره میشه مثل همون خدمت سربازی عادی که همه به نوعی تلاش میکنند بپیچوننش
   مواظب مصدوم نشه چون بازیکن موقت تیم هست….
   وقتی در مقابل تیم سابق قرار میگیره مخصوصا بازیکنا تیم پیروزی تهران چون که تماشاگرانشون از نظر فرهنگی و شعور در سطح پایینی هستند مجبورن کم کاری کنند تا از اونا فحش نشنوند و ….
   خلاصه سرباز بازیکن برای تیم پرهواداری مثل تراختور خوب نیست مگر در مورادی که انتخاب درستی داشته باشیم و بازیکن و هم با علاقه برای تیم بازی کنه در غیر اینصورت ضرر هست
   الانم که دیگه شرایط البته فعلا در ظاهر عوض شده و قرارداد ها بلند مدت بسته میشه تنها حسن خصوصی سازی تا الان همین قراردادهای بلند مدت بوده
   در مورد کیفیت و بسته شدن تیم طبق وعده ها برای قهرمانی اما هنوز با وعده ها فاصله داریم

  7. تی تی گفت:

   تراکتور سالاری یعنی اینکه بهترین ها در هر پست برای تیم جذب شود
   بازیکنی رفت بازیکن بهتر از اون یا حداقل هم سطح اون جذب بشه
   بارانی و میتونستند بگیرن ولی نگرفتن
   الان رفتن دنبال کریمی که مصدوم هست و بازیکن چندان جنگنده ای هم نیست
   بهتر از کریمی همین نقی زاده هست که در تیم هست نیاز به هافبک دفاعی جنگنده داریم
   باید گزینه خارجی مدنظر هم باشه البته زودتر از اینها باید مدنظر بود و زمان زیادی و از دست دادند هافبک دفاعی پست مهمی هست

  8. یاشار گفت:

   نبود مدیران لایق در باشگاه و عدم پاسخگویی و همچنین عدم کفایت یکی از مشکلات بزرگ تراختور کبیرمان هست
   پسر مهاجری در تمرینات تراختور چیکار میکنه؟ با چه رزومه و چه مدرکی اومده کنار تیم و تیم تمرین میده!!!!
   خود مهاجری هم در تیم اضافی هست حالا رفته پسرشو هم بدون هیچ سابقه ای آورده!
   سرمایه تراختور هوادارش هست وقتی عموم هواداران با یک مسئله ای مخالف هست بدون چون و چرا مسئولان باشگاه باید تمکین کنند
   اگر اینطوری پیش بره و مسائلی خلاف منافع و شان و شخصیت تراختور و در تیم ببینیم و اعتماد و حرمتها از بین بره در ادامه کار سخت خواهد شد
   فعلا که شرایط کاملا عکس وعده هاست!! از تراختور سالاری خبری نیست و دلال سالاری و بی کفایت سالاری و وعده سالاری تو باشگاه در جریان هست

  9. مرند دولت آباد گفت:

   بدبختی ما همینه دنباله ترابی میریم سامان را راحت از دست میدهیم
   علی فقط کریمی بارها ثابت کرده واقعا مرد هست… متن امروزت حرف ندارد.. خدا قوت

  10. علی تراختوری گفت:

   مسعودشجائی هم مثل اون یکی ها ،بعدازپیچاندن تراختوریا رفت.من موندم که باشگاه واقعابااینامذاکره میکنه یاهوادارا روسرکاری گذاشتن؟ستاره هاروپروندن حالا هرهفته اسم یه ستاره رومیارن،بعدش میبینیم باپیراهن تیم دیگه ای انگشت مرکبیشونشون میده!!!!!!!

  11. ناشناس گفت:

   فعلا که جناب مالک متمول تراکتور، در حال اهدای پرواز چارتر به تمامی رده های سنی تیم ملی هست تا بلکه در رسانه ها، اسمشان بیشتر به گوش برسد و تراکتور رو هم با ۱۵ تا پسربچه سپردن دست یک مربی ۷۰ ساله بی انکیزه تو ترکیه
   گسترش فولاد که تیمی فقط برای بقا در لیگ برتر بود. بسیار پرستاره تر از تراکتور امروز هست
   مالکیت سپاه بسیار بیشتر از مالکیت این آقا، برای تیم ما سود داشت

  12. تراختور عاشقی گفت:

   به گذشته کاری نداریم که چرا با ترابی بسته شده و قراردادش چه مدت بوده و چی شده
   علی دایی معلوم الحال و هم که همه میشناسن چند روز پیش مصاحبه کرده بود گفته بود بازیکنی که دلش با تیم نباشه به زور نگه نمیداره!!! دایی جواب بده پس چطور اخباری و به زور در تیمت نگه داشتی؟ چون میخواست بیاد تراختور؟

   الان تراختور برای مدعی قهرمانی شدن باید حداقل ۵ بازیکن با کیفیت و ستاره جذب کنه

   در مورد کاپیتانی هم باید عرض شود الان بازیکن چندان باسابقه ای در تیم نداریم حاتمی بازیکن با سابقه تیم هست بقیه هم یکی دو سال سابقه دارن.بجز فروزان که اسدقلالی هست حق نداره سمت بازوبند تراختور بره و کلا حضورش در تیم پر از اشکال هست. میتونند از بین سایر گزینه ها به ترتیب سابقه کاپیتان های اول تا سوم و انتخاب کنند

  13. علی گفت:

   در مورد پسر این مهاجری هم بنویسید به چه جراتی و به کدام منطق و بر پایه کدام اصول حرفه ای پسر مهاجری وسط زمین تمرین تیم بزرگ تراختور هست؟
   چرا اجاره ندادند توشاک با خودش دستیار خارجی بیاره؟ یا وقتی معلوم بود و گفته بودند دستیار نیاره خود باشگاه چرا دستیار انتخاب نکرده؟بدنساز و مربی دروازه بانان و انالیزور و تمرین دهنده کیه؟ در فصل بدنسازی چرا تیم مربی بدنساز نداره؟
   تیم خصوصی شد که اصولی و حرفه ای مدیریت بشه و نه اینکه تیم بشه هر کی هر کی
   فعلا که هیچ چیز تیم اصولی نیست و سوالات بی جواب زیادی تو سر هواداران هست و وعده هایی که رو زمین مونده!
   کو ستاره های داخلی و کو ستاره های خارجی؟
   نکنه میخوان بیکباره اعلام کنند خبر جذب این ستاره هارو و سورپرایزمان کنند؟ نکنه خود باشگاه سورپرایز بشه و گزینه ها از دستش بپره؟ اصلا گزینه ای در کار هست یا فقط حرف حرف حرف
   زمان هم که داره از دست میره کی اینا میخوان با تیم هماهنگ بشن

  14. تراختورچی گفت:

   کاپیتان ماپیتان رو ول کنید که چیزی جز حاشیه واسه تیم نخواهد داشت مهم نیس کی کاپیتان باشه مهم اینه که مطالبه گری مون از باشگاه بازیکنان با کیفیت باید باشه چرا تیم ما نتونه قهرمان بشه هنوز معلوم نیس چرا تا بدین جای نقل وانتقالات خیلی ضعیفتر عمل کردیم

  15. سام گفت:

   حاتمی بازیکنی که رفت و برگشت مقابل تیم قلعه فصل قبل خودشو زد به مصدومیت!
   این خروجی بود چطور شد بیکباره برگشت؟
   بندی تو قراردادش هست که دیگه قلیان نکشه؟ دیگه اربده نکشه تو هتل؟ دیگه خودشو نزنه به مصدومیت مقابل تیم قلعه نویی؟ بندی هست که هر چقدر بازی کرد هر چقدر مفید بود پول بگیره؟ یا باز پول مفت میره جیب دلالها و در نهایت تراختور خسارت میبینه؟

  16. جفری گفت:

   خداییش اگر توان اداره تراختور کبیر رو ندارین برین کنار خود هوادارا با پول خودشون تیمشون رو بسازن اصلی ترین دلیل برا نیومدن بازیکنای بزرگ ندادن پول خوب بهشون.اگر قرار شمام بخاین بازیکن خوب رو مفت بدست بیارین همون سپاه از شما خیلی بهتر میتونست.با احساسات میلونها هوادار ترک بازی نکنین

  17. saeiid گفت:

   آقای زنوزی باخریدن امتیاز باشکاه ۹۰درصد به فکر جیب خودشه ۱۰درصد فکر هوادار، ایشون فکرنکنین که این همه هزینه کرده که مارو خوشحال کنه نه خیر ایشون هدفش ازآودردن توشاک فقط کشف بازیکنای گمنام مثل شجاعیان که تو همون تیم گسترش کشف شد وبا مبلغ خوبی به استقلال فروخته شد حالا تو تراختور این جور کشف ها ده برابربیشتر میشه به خاطر حمایت هوادارها، زنوزی هم هدفش فقط فقط همین کاره مگرنه فکر نکنیم که تیم مارو میاد کهکشانی میکنه پراز ستاره میکنه که قهرمان لیگ بشه هوادارا به آرزشون برسن نخیر فقط بوسیله حمایت ماها کشف استعدادهای جوان بوسیله تفکرات توشاک و درآمدزایی

  18. وحید گفت:

   مطالبی که نوشته میشود را باید از هربعدی تجزیه تحلیل نمود.ابتدا باید عرض کنم که بازیکنانی که از تراکتور رفته اند چه بهتر که رفته اند و جاداشت این حاتمی نیز می رفت و من به عنوان یک ورزشی نویس انتظار داشتم حاتمی را در یک تیم دسته اولی ببینم.حال در شرایط موجود کاپیتانی طیبی و بعد از آن نقی زاده بهترین حالت برای تراکتور می باشد و بهتراز این فروزان نمک نشناس است و اگر یادتان باشد کمالوند ….. در اولین فصل اسدی را کاپیتان کرد… بعد باید یادآوری کنم که وضعیت تراکتور از اول تاسیس چنین بوده و خواهد بود یعنی تاوقتی تیم زیر نظر ….. و دولت است اینگونه خواهد بود و زنوزی یک سیبل و استا مینوفن برای یکی دوسال می باشد تا صدای مردم را خاموش کنند و یا به نوعی مردم را فریب دهند.چون هر سال یک سناریویی برای فریب مردم می نویسند و اتفاقا مردم هم خوب فریب می خورند چون نزدیک به۲۰ نفر از لیدرها و سایت ها با آنها برای فریب مردم همکاری می نمایند… والی آخر…..

  19. farzin گفت:

   نویسنده های محترم آذرقلم من همیشه مطالب شما را خوانده ام؛مطالب شما فقط و فقط انرژی منفی به آدم می دهد.کار شما فقط بد گفتن تیم هستش.بله قبول داریم ولی رسانه های پایتخت به راحتی می تونن از مطالب شما سو استفاده بکنن. پس کمتر انتقاد کنیم ممنون

   • س-ا گفت:

    آی گفتی!!مرحبا به آن شیرپاکی که خورده ای!

    پس اینهمه گرفتاریهای تیم تراختور ازانرژی منفی قلم مابوده !؟

    آی خدا !بشکن قلم این آذرقلمی هارا !

    پس فهمیدیم که چرا:

    -تعدادتماشاگران از۷۰۰۰۰نفربه ۷۰۰نفررسیده؟

    -دراول هرفصلی،امیدواربه قهرمانی میشدیم،امادرفصل زنوزی ازهم اکنون یاس سقوط قلبهارافراگرفته!؟

    -درفصلهای گذشته حداقل یکی دو بازیکن ستاره نصیب تراختورمیشدکه دیگرتیمهادرحسرت جذبشان بودند،اما درتراختورمیلیادری،امثال سیدی واهل شاخه بمبهای تراختورند؟!

    -وبالاخره تراختوررا از اوج به حضیض آوردند و زنوزی بفکرتیم امیداست وتراختور را به امان خداسپرده است وهمه اینهاازانرژی منفی قلم ماست!!

    اما راستش رابخواهی اگرقلمهای ما نبودندهمین فصل گذشته تراختورسقوط کرده بود !!!

  20. یاسر گفت:

   این موضوع الان وارد فاز حقوقی شده. خوب یا بد بودن سربازگیری که عمده هواداران هم با اون مخالف هستن یا اینکه بازیکن غیرسرباز از تیم های تهرانی یا دیگر تیم ها بگیریم یا نگیریم مسائل متفاوتی هستن. اما با توجه به اینکه هر روز مصاحبه ها و خبرهای جدیدی منتشر میشه لازم هست در این مورد به خصوص توضیحاتی ارائه کنم. ما به عنوان کسی که از بیرون داریم به اینگونه امور نگاه میکنیم اگر بدون تعصب برخورد کنیم قطعات پازل رو براساس واقعیت، استدلالات منطقی و مفروضات درست و همینطور قوانین موجود به درستی کنار هم قرار بدیم مطمئنا نتایج تحلیل ها و سخنانمون هم به واقعیت نزدیکتر خواهد بود. نظر دوستان رو به سخنان جدید مدیر عامل سایپا جلب می کنم: «مدیر عامل باشگاه سایپا در واکنش به صحبت های فریبرز محمودزاده مبنی بر اینکه ترابی ۱۷ مرداد ماه معافیت تحصیلی اش تمام می شود افزود: درست است اما اگر او تصمیم به ادامه تحصیل داشته باشد و دانشجو شود می تواند باز هم در هر تیمی فوتبال بازی کند. او بازیکن ما است و تا نیم فصل در کنار تیم حضور خواهد داشت.»
   ۱- این دقیقا بر درستی مطلب قبلی ما صحه گذاشت که این بازیکن مشمول سربازی بوده تاریخ اعزامش مشخص هست و کد محل خدمتش هم تراکتور هست. از طرفی الان مثل گذشته نیست که یه نفر اعزام شه بعد محل خدمتش مشخص بشه. بخصوص کسانی که میخوان در سپاه باشن قبل از اعزام محل خدمت مشخص میشه و با توجه به روابط خوب جناب اجرلو با تربیت بدنی ستاد نیروهای مسلح و همینطور قراردادشتن تراکتور زیرنظر سپاه دور از تصور نیست که مثل بازیکنان قبلی این کار به راحتی انجام شده و برهمین اساس هم ترابی با تراکتور قرارداد بسته.
   ۲- اما الان سایپا میخواد چکار کنه؟ سایپا از تراکتور شکایت نمیکنه. سایپا برای واگذاری ترابی به پرسپولیس در حدود ۲ میلیارد تومن پول قرار بگیره. پس منطقا نباید روندی رو طی کنه که باعث محرومیت بازیکن خودش بشه. اونوقت سایپا نمیتونه در مدت باقیمانده از قرارداد این بازیکن ازش استفاده کنه و با اتمام محرومیت به عنوان بازیکن آزاد میره هرتیمی که میخواد. پس بزرگترین ضرر کننده خود سایپا خواهد بود.
   ۳- سایپا برای اینکه به هدفش برسه در این شرایط اولا یه تفاهم یا قرارداد غیرقانونی با پرسپولیس انجام داده تا از فشار رسانه ای و هواداران این تیم به نفع خودش استفاده کنه و خود مدیرعامل هم با گفتن اینکه ترابی بازیکن ماست عملا داره نشون میده تفاهم با پرسپولیس محروم ارزشی نداره. از طرفی با توجه به مشخص شدن تاریخ اعزام تنها کاری که میتونه انجام بده به تعویق انداختن سربازی هست.
   ۴- آیا امکان دانشجو شدن برای ترابی وجود داره؟ بله هرکسی شرایط ادامه تحصیل داشته باشه منع خدمت و قانونی نداشته باشه آزاده درس بخونه یا نخونه. اما اگر ترابی قصد ادامه تحصیل داشته پس چرا انصراف داده؟ منطقا باید درسش رو تموم میکرد در آزمون مقطع بالاتر شرکت میکرد. وقتی انصراف داده پس عملا درسش رو نیمه تموم رها کرده، تا ۳۱ شهریور سال جاری نمیتونه از مقطع قبلی فارغ التحصیل بشه و کلا ادامه تحصیل ایشون در مقطع بالاتر منتفی هست. اما اگر فرض رو براین قرار بدیم که ایشون درسش رو تموم کرده دفترچه خدمت گرفته همزمان در ازمون دکتری قبل از عید یا ارشد اردیبهشت شرکت کرده و باز برفرض قبولی اونوقت میتونه صرفا اعزام رو به تعویق بندازه. در واقع دعوای الان میمونه برای دو سال دیگه چون تغییر محل خدمت براساس نظر ستاد کل نیروهای مسلح قابل اعمال هست. اینکه باز بیاد تراکتور یا بره لیگ یک از حالا میشه پیش بینی کرد باز پرسپولیس چه پیراهن عثمان و مظلوم نمایی درخواهد آورد.
   ۵- هرچی میریم جلوتر با توجه به نزدیکتر شدن موعد شروع لیگ و سربازی ترابی و اعلام نتایج دانشگاه قضیه میتونه روشن تر از قبل بشه و اون زوایای پنهانی که همین مدیران عامل الان میدونن و نمیگن آشکار خواهد شد.

  21. ناشناس گفت:

   واگذاری تیم به شفق، بهترین گزینه هم برای تراکتور و هم برای جناب اقای زنوری هست تا هم تیم مثل اوایل صعودش به لیگ برتر، جون بکیره هم حرمت آقای زنوزی حفظ بشه

  22. یاسر گفت:

   با سلام حضور دوستان عزیز. انتشار نامه وزیر ورزش به رهبر مبنی بر درخواست معافیت تنی چند از بازیکنان تیم ملی یک بار دیگه حقانیت سخنان این جانب را که چندین بار در این سایت و نظرات عنوان کردم نشان داد. وقتی کاری که میخوان بکنن هیچ پایه و اساس قانونی نداره قصد استفاده از حکم حکومتی و بطور کلی نادیده گرفتن قانون و مقرارات رو دارن تا قانون و مقررات کشور رو دور بزنن. ……
   ما صحبتمون درباره ترابی بود اصلا سرسوزنی برای هوادار تراکتور امدن یا نیامدن این بازیکن ارزشی نداره فقط بنده به عنوان یه هوادار خواستم با استناد به قوانین و مقررات نشون بدم که در این قضیه هم قانونا حق با تراکتور هست. مسئولان کشور هم بهتره به جای این کارهای پیش پا افتاده به فکر وضعیت اشفته کشور باشن هر چند از افرادی که ساعت ۵۰ میلیون تومنی در دست دارن انتظار خدمت به مردم آب در هاون کوبیدن هست.

  23. یاسر گفت:

   پاسخ دندان شکن ستاد کل نیروهای مسلح به درخواست غیرقانونی وزیر سرخابی ها تقاضای وزیر ورزش برای معافیت فوتبالیست ها از خدمت سربازی غیرقانونی و غیرقابل اجرا است’
   رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در مورد نامه وزیر ورزش برای معافیت هفت فوتبالیست از خدمت سربازی گفته است که تقاضای وزیر ورزش برای معافیت این هفت فوتبالیست کاری غیرقانونی و غیرقابل اجرا است و ستاد کل نیروهای مسلح هیچ اقدامی در این مورد انجام نخواهد داد.
   آقای کمالی گفته که معافیت از سربازی فقط برای ورزشکارانی است که قهرمان جهان می شوند.

  24. سایت بسیار خوبی دارید موفق باشید


  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.