|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :پنجشنبه ۵ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۱ | کد خبر : 93726
 • پرینت

  آذرقلم: حالا وزیر بهداشت می خواهد بعد از ماه ها برگ برنده اش را رو کند:« جمهوری اسلامی ایران هم بر روی واکسن‌های مرتبط با کووید ۱۹ کار گسترده‌ای را شروع کرده است، دو تیم بسیار برجسته در شرکت‌های دانش بنیان در حال فعالیت هستند که من هم با آنها همکاری دارم، ما راه بسیار خوبی را پیش رفته ایم، در روزهای آینده خبر خوشی درباره واکسن خواهیم داشت.»

  آذرقلم: آنهایی که سعید نمکی را از نزدیک می شناسند می دانند او آدم به اصطلاح «تودار»ی است. به مصداق «کم گوی گزیده گوی چون دُر» حرف می زند.

  به گزارش آذرقلم، نمکی بهمن ماه ۹۷ زمانی به عنوان وزیر بهداشت معرفی شد که جای فرد قدرتمندی چون سید حسن قاضی زاده هاشمی می نشست و همین کار را در مسوولیت جدیدش برای او سخت تر می کرد.

  بحران جهانی کرونا اما سبب شد تا سعید نمکی رکورد حضور وزرای بهداشت بعد از انقلاب را در شبکه های مختلف تلویزیون و رسانه های مختلف فضای مجازی بشکند و او را به یکی از معروف ترین وزرای کابینه تبدیل کند.

  با شیوع کووید۱۹ ایران نیز مانند بسیاری از کشورها برای تولید واکسن کرونا به تکاپو افتاد اما از این کار، کمتر خبررسمی به رسانه ها رسید و هرآنچه بود اخباری بود که جسته و گریخته به گوش می رسید.

  حالا اما وزیر بهداشت می خواهد بعد از ماه ها برگ برنده اش را رو کند:« جمهوری اسلامی ایران هم بر روی واکسن‌های مرتبط با کووید ۱۹ کار گسترده‌ای را شروع کرده است، دو تیم بسیار برجسته در شرکت‌های دانش بنیان در حال فعالیت هستند که من هم با آنها همکاری دارم، ما راه بسیار خوبی را پیش رفته ایم، اما هنوز زود است که برای پرده برداری از آن اقدام کنیم. در روزهای آینده خبر خوشی درباره واکسن خواهیم داشت.»

  سعید نمکی بیشتر از دو ماه از آغاز آنچه«کار گسترده مرتبط با تولید واکسن کووید ۱۹»نام می برد حالا وعده«خبرخوش» می دهد.

  این مهم اما نشان می دهد دو تیم برجسته شرکت های دانش بنیان که خودش نیز به عنوان یک ایمونولوژیست با آنها همکاری دارد به مراحل خیلی خوبی در تولید واکسن کرونا رسیده اند که وزیر بهداشت وعده خبرهای خوش می دهد.

  تا «روزهای آینده»ای که سعید نمکی وعده اش را داده منتظر می مانیم،آیا او برگ برنده اش را رو می کند؟

 • برچسب ها : ,
 • نظرات کاربران در "وعده خوش وزیر بهداشت: ایران در انتظار اعلام خبر کشف واکسن کرونا"