|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۹ | کد خبر : 90717
 • پرینت

  آذرقلم: حالا به همه اینها اضافه کنید بدعت گزاری و خرافه پرستی عده ای سبک مغز و عامل انگلیس را که در پوشش خرافات، بوسیدن و لیسیدن ضریح امامزاده ها را توصیه می کند، آن دیگری فروش کود خر را! چه می شود گفت جز آنکه همه اینها کاسه لیسان تشیع لندنی هستند؟جایی که عده ای سودجو، در قالب فروش کود الاغ از آن با تعابیر دهان پر کن «عنبرنساء» و بهترین داروی ضدعفونی یاد می کنند.

  یادداشت: محمد امین خوش نیت


  آذرقلم
  : ظاهرا حماقت و سوء استفاده برخی از فرصت طلبان در این اوضاع بی ریخت شیوع کرونا تمامی ندارد.
  عده ای خون ملت را می مکند و ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده را احتکار می کنند تا در فرصتی مناسب به قیمتی چندین برابر بفروشند، عده ای دیگر، با نقض دستورات پزشکی و توصیه های بهداشتی مسئولان، همچنان بر حضور در اماکن مذهبی و اجتماعات و امامزاده ها تاکید و اصرار می ورزند. گویی با اجرای طرح تعطیلی موقت و چند روزه اماکن زیارتگاهی که محل اجتماعات است مغازه و کار و کاسبی آنها تخته شده و پروژه ترویج عقاید آنها مختل می شود!
  حالا به همه اینها اضافه کنید بدعت گزاری و خرافه پرستی عده ای سبک مغز و عامل انگلیس را که
  یکی در ظاهر دین مداری و در پوشش خرافات، بوسیدن و لیسیدن ضریح امامزاده ها را توصیه می کند، آن دیگری فرو کردن روغن بنفشه در ماتحت بشر را و یکی دیگر فروش کود و تپاله خر را! چه می شود گفت جز آنکه همه اینها کاسه لیسان تشیع لندنی هستند؟
  به این دو آگهی که بر روی سایت آگهی دیوار منتشر شده دقت کنید تا به اوج حماقت و فرصت طلبی عده ای پی ببرید:

  جایی که عده ای سودجو، در قالب فروش کود و تپاله الاغ از آن با اصطلاحات و تعابیر دهان پر کن «عنبرنساء» و بهترین داروی ضدعفونی یاد می کنند. آنها حتی برای برخی از محصولات خود! آپشن خاص اضافه کرده و آپشن کود الاغ جوان (در مقابل کود الاغ پیر) و آپشن الاغ ماده ( در مقابل الاغ نر) را هم به محصول خود می افزایند! این افراد این کود را از قرار هر کیلویی ۵۰ هزار تا ۱۵۰ هزار تومان به فروش می رسانند تا به ریش عده ای ساده لوح بخندند و جیب های خود را از این حماقت ناتمام بشری پر کنند.
  ذات ایرانی های مسلمان با این خرافه و بدعت بیگانه است. نه در آئین اسلام ناب و نه در فرهنگ و تمدن ایرانی و آذربایجانی چنین توصیه هایی محلی از اعراب ندارند. علم و دین و شعور هرگز باهم منافاتی ندارند.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "کاسه لیسی انگلیسی و کاسبی با کود الاغ به بهانه کرونا! + تصاویر"
  نظرات در مورد » “کاسه لیسی انگلیسی و کاسبی با کود الاغ به بهانه کرونا! + تصاویر”
  1. ناشناس گفت:

   سلام علیکم
   تشکرازانتقادات جالبتون ولی فکرنکنم بشه راهکارهای طبی سنتی واسلامی روبطورکلی رد کرد بله توصیه هایی شده ولی آیاکاملابرسی کردیدکه درسته یانه تاخدای نکرده مشمول الذمه نشیدتشکر