|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۸ | کد خبر : 89984
 • پرینت

  آذرقلم: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب آذربایجان‌شرقی در حالی اسامی نهایی نامزدهای خود را در حوزه انتخابیه تبریزٰ، آذرشهر و اسکو اعلام کرد که با توجه به حذف علیرضا نوین از این لیست، خانم عشرت شایق وارد لیست شده است. تاج‌الدینی، علیرضا بیگی، متفکر آزاد، فرهنگی و جعفری آذر دیگر اعضای این ائتلاف هستند.

  آذرقلم: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب آذربایجان‌شرقی در حالی اسامی نهایی نامزدهای خود را در حوزه انتخابیه تبریزٰ، آذرشهر و اسکو اعلام کرد که با توجه به حذف علیرضا نوین از این لیست، خانم عشرت شایق وارد لیست شده است.

  شورای ائتلاف انقلاب

  به گزارش آذرقلم، محمدیوسف شاکری رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب آذربایجان‌شرقی اظهار داشت: همزمان با انتشار اطلاعیه لیست کاندیداهای حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو توسط فرمانداری، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب آذربایجان شرقی کاندیداهای این شورا را اعلام کرد.

  وی با بیان اینکه پس از پنج ماه جلسات مستمر و بررسی‌های مختلف لیست نهایی بر اساس ساز و کار مردمی نهایی شده است، گفت: در سازوکار این دوره از انتخابات که متفاوت با دوره‌های گذشته بوده، نظر سنجی‌ها، آرای مجامع عمومی و اقشار، آرای مجامع احزاب و ارزیابی شاخص‌های انقلابی‌گری مورد توجه قرار گرفته است.

  رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب آذربایجان شرقی مشارکت حداکثری مردم در انتخابات مجلس یازدهم را اولویت اصلی این شورا اعلام کرد و گفت: کاندیداهایی که میثاق نامه پذیرش ساز و کار را امضا کرده‌اند برای وحدت و انسجام بیشتر با لیست نهایی همراهی کنند.

  وی با بیان اینکه در انتخابات مجلس یازدهم مشکلات معیشتی و اقتصادی مورد توجه قرار گیرد، افزود: برخی بی‌تدبیری‌ها و سوء‌مدیریت کشور را به جایی رسانده که این رویکرد و دغدغه برای جامعه ایجاد شده است.

  رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد: حجت الاسلام سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی، احمد علیرضا بیگی، روح الله متفکر آزاد، محمدحسین فرهنگی، علی جعفری آذر و عشرت شایق، ۶ نفر لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه تبریز،  اسکو و آذرشهر هستند.

  شاکری با انتقاد از اینکه برخی به موازات شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، لیست‌هایی با عناوین مشابه را منتشر کرده‌اند، افزود: بزرگوارانی که احیانا به دنبال انتشار لیست هستند، می‌خواهیم در راستای وحدت و ارائه لیست واحد قدم بردارند تا توفیق بیشتری حاصل شود.

  بر اساس اطلاعات دریافتی، اسامی نامزدهای مورد حمایت «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» در شهرستان های آذربایجان شرقی که تاکنون قطعی شده، به این شرح است؛

  ۱. حوزه انتخابیه بناب: ضیاءالله اعزازی

  ۲. حوزه انتخابیه ملکان: شهروز افخمی، سید علی موسوی و علی اصغرزاده

  ۳. حوزه انتخابیه ورزقان: رضا علیزاده

  ۴. حوزه انتخابیه اهر و هریس: محمد اسلامی

  ۵. حوزه انتخابیه مرند و جلفا: (معرفی نشد)

  ۶. حوزه انتخابیه میانه: یعقوب شیویاری و مهدی اسماعیلی

  ۷. حوزه انتخابیه کلیبر، خداآفرین و هوراند: حسین حاتمی

  ۸. حوزه انتخابیه بستان‌آباد: محمد باقری

  ۹. حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو: سید محمدرضا میرتاج‌الدینی، روح‌الله متفکر آزاد، احمد علیرضابیگی، محمدحسین فرهنگی و علی جعفری‌ آذر.  عشرت شایق

  ۱۰. حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیر: علی علی‌زاده.

  ۱۱. حوزه انتخابیه شبستر: عیسی وجدی، علی سروش و جعفر راستی 

  دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب آذربایجان‌شرقی خاطرنشان ساخت: در حوزه انتخابیه “سراب”، “مرند و جلفا” هم شورا به جمع‌بندی نهایی نرسید و کاندیدایی را معرفی نکرد.

  شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه‌های انتخابیه مرند و جلفا و «سراب » کاندیداییی معرفی نکرد.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "انتشار لیست نهایی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» در تبریز و شهرستانها/ شایق وارد لیست شد"