|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸ | کد خبر : 85544
 • پرینت

  آذرقلم: مالک باشگاه تراکتور با رد هر گونه دلالی در باشگاه تراکتور گفت: در این تیم همه چیز با حساب کتاب بوده و هیچ هزینه اضافی صورت نمی‌گیرد.

  آذرقلم: مالک باشگاه تراکتور با رد هر گونه دلالی در باشگاه تراکتور گفت: در این تیم همه چیز با حساب کتاب بوده و هیچ هزینه اضافی صورت نمی‌گیرد.زنوزی: مالک اصلی باشگاه تراکتور نیستم/ پیشنهاد مالکیت استقلال را رد کردم

  به گزارش آذرقلم، محمدرضا زنوزی گفت: بازیکن خوب باکیفیتی را به تیم تراکتور با قیمت خوب آوردم و این هنر من است که بازیکن ارزان بخرم و آن را به قیمت خوب بفروشم.

  زنوزی که در برنامه ورزش و مردم مصاحبه می کرد اظهار داشت: من مالک اصلی باشگاه تراکتور نیستم، بلکه هواداران تراکتور هواداران اصلی این تیم بوده و من به نمایندگی این هواداران پرشور کارهای تراکتور را انجام می‌دهم تا این تیم را به جایگاه اصلی‌‌اش برسانم.

  وی گفت: همچنین در تلاش هستم، تیم تراکتور را به سوددهی رسانده و وارد بورس کرده و سهام آن را به هواداران تیم واگذار کنیم.

  زنوزی باشگاه‌داری در ایران را ورشکسته دانسته و افزود: باشگاه‌های ایران تا پیش از این دولتی بوده و مدیریت دولتی با توجه به امکاناتی که داشت، این فرصت برایش فراهم بود که تیم را به سوددهی رساند و متاسفانه این اتفاق صورت نگرفت و زمانی که از جیب خود هزینه نکرده و از جیب ۸۰ میلیون برای تیم هزینه کنید، چنین اتفاقاتی پیش می‌آید.

  زنوزی در مورد شایعات دلالی که در تیم تراکتور مطرح است، عنوان کرد: تیم‌های من در گذشته همیشه بدون حاشیه بوده و بهداشت مالی هم داشتند، اما در بعضی رسانه‌ها عنوان می‌شود که در تراکتور دلالی است و من باید بگویم دلالی در تیم‌هایی است که فقط هزینه می‌کنند و یک تاجر همیشه به دنبال واسطه‌ای است که ارزان بخرد و من هم از این واسطه‌ها‌ به نفع تیم تراکتور استفاده کرده و من برای هر ریالی که دارم زحمت کشیدم و اجازه نمی‌دهم دلالی جیب من را بزند.

 • برچسب ها : , , ,
 • نظرات کاربران در "تراکتور وارد بورس می شود/ هنر من این است که بازیکن ارزان بخرم!"
  نظرات در مورد » “تراکتور وارد بورس می شود/ هنر من این است که بازیکن ارزان بخرم!”
  1. Araz Xan گفت:

   با سلام و تسلیت تاسوعا و عاشورای حسینی ؛ ♥

   امشب ساعت ۲۰:۳۰ بازی جمهوری آذربایجان و کرواسی از شبکه ی ورزش سیما پخش مستقیم خواهد شد .

   این بازی در چارچوب رقابت های مقدماتی جام ملت های اروپا و از گروه E برگزار خواهد شد .

   هر چند جمهوری آذربایجان عملکرد مناسبی تا به اینجای کار نداشته و در قعر جدول است (بر خلاف تُرکیه که عملکردش عالی بوده) ولی به هر حال ما به عنوان کشور دوست و همسایه و به خاطر اینکه آنها هم مسلمان و شیعه هستند ، احترام خاصی برایشان قائل هستیم و این بازی را نگاه خواهیم کرد و برایشان همیشه در زندگی آرزوی موفقیت می کنیم .
   و آنها را دوست و برادر و خواهران خود می دانیم که زبانشان هم با ما یکی است .
   و در قرآن هم نوشته شده که مومنان با یکدیگر برادرند و همواره به انسان های دیگر احترام کنید و با صلح و دوستی زندگی کنید و با هم مهربان باشید .💙❤💚

   ما مثل مهرداد میناوند و پرسپولیسی ها نیستیم که طرفدار ارمنستان اشغالگر و جنایتکار باشیم که این همه جنایت را بر علیه مسلمانان مظلوم قره باغ روا داشته است و همچنین آنها را تحقیر و مسخره کنیم!
   شعار فیفا هم مقابله با نژاد پرستی است .

   همچنین حضور نایب قهرمان جهان (کرواسی) و فوق ستاره هایی مثل لوکامودریچ از رئال مادرید (بهترین بازیکن جهان و اروپا در سال ۲۰۱۸) و همچنین ایوان راکیتیچ از بارسلونا هم در باکو و جمهوری آذربایجان افتخار بزرگ دیگری برای ما هست .