|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۶ | کد خبر : 74661
 • پرینت

  استاندار آذربایجان‌شرقی:

  جاده تبریز- اهر کمبود اعتبار ندارد

  آذرقلم: تنها دو روز بعد از آنکه استاندار آذربایجان شرقی از کمبود اعتبار برای اجرای اتوبان تبریز _ سهند سخن گفت، وی از عدم محدودیت اعتباری برای اتوبان تبریز _ اهر خبر داد.

  آذرقلم: تنها دو روز بعد از آنکه استاندار آذربایجان شرقی از کمبود اعتبار برای اجرای اتوبان تبریز _ سهند سخن گفت، وی از عدم محدودیت اعتباری برای اتوبان تبریز _ اهر خبر داد.
  استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به اعتبار ۱۳۰ میلیاردی جاده تبریز- اهر گفت: این پروژه اولویت‌دار محدودیت اعتباری ندارد و پیمانکار پروژه هرقدر نیاز داشته باشد و بتواند جذب کند از طریق اسناد خزانه تخصیص می‌یابد.

  به گزارش آذرقلم به نقل از فارس، مجید خدابخش در حاشیه بازدید هفتگی خود از مراحل تکمیل جاده تبریز- اهر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: امروز چهارمین بازدید هفتگی خود را از پروژه به عمل آوردیم؛ شاهد هستیم ۸۰ درصد کارهای مربوط به گلوگاه اصلی گردنه که به سنگ رسیده انجام گرفته و وضعیت رضایت‌بخش است.

  وی با بیان اینکه باقی کارها نیز به سرعت پیش می‌رود، افزود: به دلیل افزایش قیمت قیر با محدودیت‌هایی مواجه بودیم که با اداره کل راه و شهرسازی، نماینده محترم شهرستان و سایر دستگاه‌های متولی دست به دست هم داده‌ایم موانع و مشکلات را رفع کنیم و پروژه را به سرانجام رسانیم.

  خدابخش از خرید ۱۰۰ دستگاه ماشین‌آلات برای خاکبرداری، خاکریزی و آسفالت پروژه خبر داد و ابراز داشت: طبق پیش‌بینی‌های انجام گرفته امسال ۳۱ کیلومتر از مسیر آسفالت شده و به بهره‌برداری می‌رسد؛ ۱۵ کیلومتر باقی‌مانده نیز در سال آینده به اتمام خواهد رسید.

  این مسوول با اشاره به اعتبار ۱۳۰ میلیاردی جاده تبریز- اهر گفت: این پروژه اولویت‌دار محدودیت اعتباری ندارد و پیمانکار پروژه هر قدر نیاز داشته باشد و بتواند جذب کند از طریق اسناد خزانه تخصیص می‌یابد.

 • برچسب ها : , ,
 • نظرات کاربران در "جاده تبریز- اهر کمبود اعتبار ندارد"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.