|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۱ | کد خبر : 72557
 • پرینت

  آذرقلم: همزمان با اردوی آمادگی تیم تراکتورسازی در ترکیه، خبرگزاری آناتولی ترکیه که از رسانه های معتبر و پرطرفدار این کشور به شمار می آید با دو تن از مسئولان این باشگاه به گفتگوی اختصاصی پرداخته است.

  آذرقلم: همزمان با اردوی آمادگی تیم تراکتورسازی در ترکیه، خبرگزاری آناتولی ترکیه که از رسانه های معتبر و پرطرفدار این کشور به شمار می آید با دو تن از مسئولان این باشگاه به گفتگوی اختصاصی پرداخته است.

  به گزارش آذرقلم، این خبرگزاری با رضا مهاجری مدیر و کاظم محمودی مربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز مصاحبه ای انجام داده و در آن آخرین وضعیت این تیم پرهوادار را منتشر کرده است.

  بنا به گزارش ایرنا، این خبرگزاری در خبر خود نوشته است: رضا مهاجری، مدیر تیم های ورزشی تراکتورسازی تبریز و کاظم محمودی، دستیار جان توشاک سرمربی این تیم در حاشیه برپایی اردوی آماده سازی تیم مذکور در شهر ییلاقی کیزیلجاحامام در آنکارا، پایتخت ترکیه، در یک گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری آناتولی آخرین وضعیت تیم٬ تمرینات و مسابقات پیش رو را تشریح کردند.
  رضا مهاجری، مدیر ورزشی تراکتورسازی تبریز در این گفت وگو اظهار داشت:
  تقریبا از یک ماه قبل حکم آقای زنوزی مدیر تراکتورسازی را قبول کرده ام. اگرچه تراکتورسازی قدمت بالایی دارد اما به دلیل واگذاری این تیم و تغییر مدیریت می ‌توان گفت که اکنون تیم نوپایی است. همین امر کار را ما را سخت کرد، به گونه ای که اکنون نیازمند جذب نزدیک به ۱۰ بازیکن جدید هستیم که این امر خود نشان دهنده دشواری کار است. البته آمدن توشاک به عنوان سرمربی برای تیم تراکتورسازی که نامی آشنا در جهان است، این نوید را می دهد که تراکتورسازی بتواند آرام آرام به جلو حرکت کند.
  مهاجری افزود: قبلا من خودم سرمربی تیم پدیده بودم. ترکیه به دلیل نزدیکی فرهنگی و آداب و رسوم به ما انتخاب بهتری است. شما وقتی یک بازیکن را از خانواده اش برای چند ماه جدا می‌کنید این نزدیکی فرهنگی به شما کمک می کند تا این دوری را تحمل کند. کشورهای دیگری مثل ارمنستان و اوکراین هم بودند که این نزدیکی فرهنگی ترکیه سبب انتخاب ما شد و این امر سبب می شود تا اهداف سرمربی و مربی تیم در قبال بازیکنان راحت تر پیاده شود.
  وی ادامه داد: من برای اولین مرتبه به کیزیلجاحامام می آیم. قبلا به ازمیت رفته بودم. شرایط خوبی است اما متاسفانه هتل یک مقدار هتل ورزشی نیست. کمپ این منطقه بسیار خوب است و امکانات بسیاری دارد. البته اگر مقداری منسجم تر شود کیفیت تیم ها را نیز بالاتر خواهد برد.
  مدیر تیم های تراکتورسازی تشریح کرد: هدف مدیریت باشگاه کسب سهمیه آسیا است. تمام تلاش ما حرکت در این مسیر است. ما الان بازیکنان ایرانی را جذب کرده ایم. نیازمند ۳ یا ۴ بازیکن خارجی هستیم که براساس قوانین ایران ما می ‌توانیم ۳ بازیکن غیرآسیایی و یک بازیکن آسیایی جذب کنیم.
  وی یادآور شد: یکی از سیاست های مالک باشگاه که جزء بخش خصوصی است نگاه مثبت به انتقال بازیکن است که می تواند درآمدزایی نیز داشته باشد. ما در باشگاه جوانان خوبی جذب کرده ایم. بازیکنان خارجی نیز داریم. اگر شرایط ترانسفر آنان فراهم بشود این کار را می کنیم.
  کاظم محمودی، دستیار جان توشاک، سرمربی تیم تراکتورسازی، نیز که پیشتر کاپیتان و سرپرست این تیم بوده است، در ادامه این گفت وگو گفت: در این اردو هم بچه ها شناخت خوبی از هم پیدا کردند و هم از روحیه بالایی برخودار شدند. طبعا با بازیکنان جدیدی که از طرف کادر فنی و مدیریت باشگاه جذب خواهند شد، تیم توان بیشتری کسب خواهد کرد.
  محمودی اضافه کرد: ما اکنون پنجمین دوره ای هست که در بازی های آسیایی شرکت کرده ایم و جزو دو یا سه تیم برتر ایران هستیم. ما یک دوره هم توانسته ایم از گروه خود صعود کنیم. الان بیشتر در فکر درخشیدن بیش از پیش نام تیم تراکتورسازی تبریز در جهان هستیم.
  وی افزود: به نظر من تیم تراکتور بهترین تیم از نظر طرفدار و تماشاچی در قاره آسیا است و از طرفداران بسیار پرشوری برخوداراست و البته فوتبال بدون تماشاچی معنایی ندارد. مخصوصا طرفداران تیم تراکتورسازی که عاشقانه تیم را تشویق می‌کنند و همیشه استادیوم به هنگام بازی تیم مملو از تماشاچی است و به تشویق تیم شان می آیند.
  محمودی ادامه داد: امیدوارم که تراکتورسازی بتواند امسال نتایج درخور شان خود را کسب کند. نباید فراموش کرد که این تیم امسال هم از نظر مدیریت و هم از نظر بازیکنان تغییرات زیادی داشته است، لذا به همین دلیل طرفداران این تیم باید صبور باشند. اگر نتایج مطلوب را به دست آوریم شمار تماشاگران ما از این هم بیشتر خواهد شد.
  تیم فوتبال تراکتورسازی برای برگزاری یک اردوی تدارکاتی در ترکیه به سرمی برد.

 • برچسب ها : , , ,
 • نظرات کاربران در "نگاه ویژه خبرگزاری آناتولی ترکیه به بازی های تراکتورسازی"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.