|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۲ | کد خبر : 72352
 • پرینت

  آذرقلم: مدافع فصل گذشته تیم تراکتورسازی از این باشگاه به کمیته انضباطی شکایت کرد.

  آذرقلم: مدافع فصل گذشته تیم تراکتورسازی از این باشگاه به کمیته انضباطی شکایت کرد.

  به گزارش آذرقلم به نقل از خبر ورزشی، محمد نادری مدافع فصل گذشته تیم تراکتورسازی که در ترکیب این تیم عملکرد خوبی داشت حالا به دنبال جدایی از جمع سرخپوشان تبریزی است.

  حدود سه هفته پیش که تمرینات تراکتورسازی در تبریز آغاز شد، نادری در تمرینات شرکت نکرد. در همان مقطع اعلام شد که نادری مصدوم است و به‌زودی به تمرینات اضافه می‌شود. در ابتدای هفته جاری که تراکتورسازی راهی ترکیه شد و نادری در این سفر نبود، بار دیگر بحث جدایی نادری از این تیم به میان آمد اما پزشک تراکتورسازی موضوع را تکذیب کرد و گفت که نادری مصدوم است.

  حالا محمد نادری از باشگاه تراکتورسازی به فدراسیون فوتبال شکایت کرده است و با این وضعیت مشخص می‌شود که او می‌خواهد از این تیم برود.

  مسئولان باشگاه تراکتورسازی می‌گویند که نادری هنوز یک فصل دیگر با این تیم قرارداد دارد و باید به تمرینات برگردد. در مقابل نادری هم معقتد است که قراردادش با ترکتورسازی به اتمام رسیده و حالا بازیکن آزاد است.

  گفته می‌شود نادری با پیشنهاداتی از کشورهای عربی روبه‌رو شده و قصد دارد فوتبالش را در خارج از ایران ادامه بدهد.

  با شکایت نادری از باشگاه تراکتورسازی حالا پای فدراسیون فوتبال در این قضیه به میان آمده و باید دید که آینده مدافع جوان به کجا ختم می‌شود.

 • برچسب ها : ,
 • نظرات کاربران در "دردسر تازه تراکتورسازان: شکایت مدافع سابق از باشگاه"
  نظرات در مورد » “دردسر تازه تراکتورسازان: شکایت مدافع سابق از باشگاه”
  1. سولدوز گفت:

   هر کس که دلش با تیم نیست میتونه بره.ما خودمون اینو به عرصه رسوندیم اون پنالتی های الکی که تو هر بازی میدادرو فقط ما میتوانستیم تحمل کنیم…حالا اگه میخواد بره هم راه بازو جاده دراز ما ناز کسیو نمیکشیم انگار بوی پول به دماغش خورده..‌


  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.