|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۳ | کد خبر : 72248
 • پرینت

  آذرقلم: شهردار تبریز با بیان اینکه آمار کارکنان شهرداری تبریز بیش از ۵۰ درصد چارت سازمانی است، گفت: تاکنون یک نفر هم از این تعداد اخراج نشده‌اند و تا پایان مدیریت بنده اخراج نخواهند شد.

  آذرقلم: شهردار تبریز با بیان اینکه آمار کارکنان شهرداری تبریز بیش از ۵۰ درصد چارت سازمانی است، گفت: تاکنون یک نفر هم از این تعداد اخراج نشده‌اند و تا پایان مدیریت بنده اخراج نخواهند شد.

  به گزارش آذرقلم، ایرج شهین‌باهر امروز در مراسم بهره‌برداری از ایستگاه آتش نشانی شهیدان ذاکر تبریز اظهار کرد: توجه به زیرساخت‌های شهری در اولویت بودجه سال ۹۷ قرار داشته و مبالغ قابل توجهی برای این موضوع در نظر گرفته شده است.

  وی افزود: زیرساخت‌های شهری نیاز مبرم مردم شهر است که در این زمینه سه ایستگاه آتش‌نشانی در کلانشهر تبریز احداث و به شهروندان عزیز تبریزی اهدا شده است.

  شهردار تبریز در ادامه با بیان اینکه در طی هفت ماه گذشته پروژه‌های مختلف عمرانی در این کلانشهر در حال اجراست، اظهار کرد: در روزهای آینده سه پارک محله‌ای به پارک‌های تازه احداث شده اضافه می‌شود که با احداث این پارک‌ها، تعداد پارک های محله ای به هشت پارک افزوده شده است و همچنین چندین پروژه مسیرگشایی نیز در شهر در حال انجام است.

  وی در بخش دیگر سخنان خود با بیان اینکه هیچ پروژه عمرانی در شهر تعطیل نیست، ادامه داد: با وجود رکود اقتصادی در جامعه، شهرداری تبریز تاکنون با مدیریت صحیح شهرداران مناطق و همچنین پرسنل شهرداری با هیچ مشکل مالی روبه‌رو نبوده و کارها به خوبی در حال انجام است.

  شهین‌باهر در ادامه با بیان اینکه آمار کارکنان شهرداری تبریز بیش از ۵۰ درصد چارت سازمانی است، گفت: تاکنون یک نفر هم از این تعداد اخراج نشده‌اند و تا پایان مدیریت بنده اخراج نخواهند شد که امیدواریم در بحران موجود، دست در دست هم داده و بتوانیم کلانشهر تبریز را آبادتر کنیم.

  وی با بیان اینکه شهروندان تبریزی طعم نتایج برنامه‌های میان مدت و بلندمدت شهرداری را در سال‌های آتی خواهند چشید، ادامه داد: در حال حاضر شهرداری در حال جراحی بافت فرسوده شهری است که در این راستا دو و نیم هکتار از اراضی چوخورلار در حال تملک است که از این نظر شهرداری در میان سایر شهرهای کشور قام بزرگی برداشته است.

  شهین باهر ادامه داد: امیدواریم تا پایان شورای پنجم شهر تبریز قسمت اعظمی از بافت فرسوده و حاشیه نشینی اصلاح شود.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "۵۰ درصد کارکنان شهرداری تبریز، مازاد بر چارت سازمانی است!"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.