- پایگاه خبری آذرقلم - https://azargalam.ir -

جریمه روزانه ۱۵۰۰ خودرو به‌خاطر محدودیت کرونایی در تبریز

[vc_row][vc_column][vc_column_text]آذرقلم: مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز گفت: روزانه یک هزار و ۵۰۰ خودرو در این کلانشهر به دلیل رعایت‌نکردن محدودیت‌های کرونایی جریمه می‌شوند.
به گزارش آذرقلم، اصغر آدی بیگ اظهار کرد: در کلانشهر تبریز ۳۰۰ دوربین ثبت تخلفات وجود دارد و در تمام معابر این شهر که مجهز به دوربین ثبت تخلفات هستند، خودروهایی که محدودیت‌های کرونایی اعمال شده از سوی ستاد مقابله با کرونا را رعایت نکنند، اعمال قانون می‌شوند.
وی همچنین با اشاره به تعداد خودروهای جریمه شده به دلیل ورود غیرمجاز به محدوده طرح زوج و فرد، افزود: روزانه افزون بر پنج هزار خودرو به دلیل اطلاع نداشتن از اجرای این طرح یا رعایت نکردن محدوده آن، مشمول جریمه می شوند.
مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز با اشاره به ساعات اجرای طرح زوج و فرد در کلان شهر تبریز گفت: طرح مذکور در تبریز، تمام ساعات شبانه روز را شامل نمی شود، بلکه این طرح تنها در بین ساعات ۱۰ صبح تا یک و نیم بعد از ظهر و همچنین بین ساعات پنج تا هشت عصر اجرا می شود و در ساعاتی غیر از ساعات ذکر شده، تردد در هسته مرکزی شهر آزاد است و شامل جریمه و اعمال قانون نمی شود.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]