- پایگاه خبری آذرقلم - https://azargalam.ir -

نه تونی، نه قلعه نویی؛ سرمربی جدید تراکتور از برزیل می آید!

آذرقلم: یک منبع آگاه در باشگاه تراکتورسازی اعلام کرد مالک این تیم با یک سرمربی برزیلی برای فصل آینده به توافق رسیده است.

به گزارش آذرقلم در همین حال باشگاه خبرنگاران گزارش داده، در حالی که این روزها نام های مختلفی از جمله علی دایی، افشین قطبی، امیرقلعه نویی، عرفان بوز و برانکو ایوانکوویچ  برای هدایت تیم فوتبال تراکتورسازی شنیده می شود اما هیچ کدام از این مربیان مدنظر تراکتورسازان نیستند و زنوزی مالک متمول تبریزی به توافقات نهایی با یک سرمربی برزیلی دست یافته و این مربی بعد از عقد قرارداد در ترکیه برای معرفی به هواداران و اصحاب رسانه شنبه راهی شهر تبریز می شود.

تکذیب شایعات بازگشت قلعه نویی به تراکتورسازی

مدیرعامل سپاهان در گفتگو با برنامه فوتبال برتر گفت: علیرغم حرف و حدیث ها امیرقلعه نویی فصل بعد هم در سپاهان خواهد بود.

تابش در مورد خبرهایی که در مورد پیوستن قلعه نویی به تراکتورسازی منتشر می شود خاطرنشان کرد: فصل بعد هم با امیرقلعه‌نویی هستیم و قرار داد داریم و حتی تا ۲ سال آینده هم با ایشان هستیم.

 

تونی جزو گزینه‌های تراکتورسازی نیست، فراتر از اوست!

یک مقام مسئول در باشگاه تراکتورسازی اعلام کرد: تونی اولیویرا جزو گزینه‌های هدایت تیم تراکتورسازی نیست.

بعضی طرفداران تونی اولیویرا از چند روز قبل در شبکه‌های مجازی به تبلیغ سرمربی سابق تراکتورسازی پرداخت. پسر تونی اولیویرا هم روز گذشته در صفحه اینستاگرام خود عکس پدرش و خود را زمانی که در تیم تراکتورسازی بودند، را منتشر کرد تا این شائبه پیش آید که باشگاه تراکتورسازی در حال مذاکره با وی است.

یک منبع آگاه در باشگاه تراکتورسازی اعلام کرد تونی اولیویرا گزینه این باشگاه نبوده و مربی مدنظر تراکتورسازان بسیار فراتر از تونی است.

وی بدون ذکر نامی افزود: در هفته آینده سرمربی تیم تراکتورسازی رسما معرفی شده و باشگاه تراکتورسازی وارد فاز جدید برنامه آماده‌سازی خود برای فصل جدید می‌شود.