|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۶ | کد خبر : 94015
 • پرینت

  آذرقلم: ارکان باشگاه‌های تراکتور و ماشین‌سازی با دو رسانه‌ی ورزشی ” روزنامه گل” و “ورزش سه”ممنوع المصاحبه شدند.

  آذرقلم: ارکان باشگاه‌های تراکتور و ماشین‌سازی با دو رسانه‌ی ورزشی ” روزنامه گل” و “ورزش سه”ممنوع المصاحبه شدند.

  به گزارش آذرقلم، ۲ باشگاه تراکتور و ماشین سازی با صدور اطلاعیه مشترکی از ممنوعیت مصاحبه ارکان باشگاه‌های خود با دو رسانه‌ی ورزشی خبر دادند.

  متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

  باشگاه‌های تراکتور و ماشین‌سازی همواره احترام خاصی برای اصحاب محترم رسانه قائل بوده و هست و خود را ملزم به تعامل دوجانبه با این قشر زحمتکش می‌داند.

  با این حال اندک رسانه‌هایی هستند که در این میان رویه نادرستی در پیش گرفته و خبرها و گزارش‌های غیر واقعی و غیر مستند منتشر کرده و همین موضوع باعث تکدر خاطر هواداران عزیز تراکتور و ماشین‌سازی شده است.

  به دلیل احترام به خواسته‌ی قلبی هواداران پرشمار تراکتور و ماشین‌سازی که از این موضوع گلایه‌مند بوده و هستند، اعلام می‌دارد از این پس تمام عوامل مجموعه تراکتور و همچنین ماشین‌سازی (اعم از مدیران و مسئولان، مربیان، بازیکنان، اعضای کادر و …) حق صحبت با یک سایت و یک روزنامه‌ی ورزشی را ندارند.

  با توجه به بررسی های انجام شده از سوی این دو باشگاه و ارسال چندین مطلب مستند از سوی هواداران عزیز تیم‌های آذربایجانی، سایت اینترنتی ورزش‌ سه و روزنامه‌ی گل به عناوین مختلف به ناحق با درج اخبار و گزارش‌های خارج از عرف و واقعیت باعث دل‌آزردگی مجموعه باشگاه‌ها و هواداران شده‌اند.

  تنها دلیل این اطلاعیه، اول به دلیل تکریم هواداران و علت نام بردن از این دو رسانه تنها ارج نهادن به زحمات سایر رسانه‌ها و خبرنگاران است.

  بدیهی است که باشگاه‌های تراکتور و ماشین‌سازی همچنان خود را در کنار خبرنگاران و عکاسان شریف و بدون غرض می‌بینند و حفظ احترام آنها را ضروری می‌دانند.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "تراکتور و ماشین‌سازی، «ورزش سه» و «روزنامه گل» را تحریم کردند"
  نظرات در مورد » “تراکتور و ماشین‌سازی، «ورزش سه» و «روزنامه گل» را تحریم کردند”
  1. Araz Xan گفت:

   çox gözəl iş görüblər
   کار خیلی خوبی کرده اند