|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۳ | کد خبر : 93785
 • پرینت

  آذرقلم: تراکتور پسا کرونا را با شکست شروع کرد!این تیم با شکست مقابل نساجی مازندران، فرصت گرفتن جایگاه سپاهان در رتبه دوم جدول لیگ برتر را از دست داد.

  آذرقلم: تراکتور پسا کرونا را با شکست شروع کرد!این تیم با شکست مقابل نساجی مازندران، فرصت گرفتن جایگاه سپاهان در رتبه دوم جدول لیگ برتر را از دست داد.

  دومین برد نساجی در تبریز/حملات بی‌نتیجه تراکتور و شکست تلخ

  به گزارش آذرقلم، هفته بیست‌ودوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال با دیدار تیم‌های تراکتور تبریز و نساجی مازندران، از ساعت ۲۰:۱۵ امروز (یکشنبه) و در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز آغاز شد که در این مسابقه نساجی به پیروزی یک بر صفر رسید.

  حسین زامهران در دقیقه ۳، تنها گل این دیدار را به ثمر رساند تا شاگردان محمود فکری به دومین برد متوالی خود برسند. نساجی در هفته بیست‌ویکم مسابقات، مقابل دیگر تیم تحت مالکیت محمدرضا زنوزی یعنی ماشین‌سازی تبریز به برتری رسیده بود تا فکری کارش را در نساجی با دو پیروزی آغاز کند.

  در نیمه دوم تیم تراکتور همچنان برای زدن گل تساوی به سمت دروازه نساجی یورش برد، اما خط دفاع چند لایه تیم نساجی اجازه خودنمایی به مهاجمان تیم تراکتور نداده و در نهایت شاگردان الهامی موفق به گلزنی نشدند.

  ضمن اینکه تیم نساجی در ضدحملات خود صاحب فرصت‌هایی هم شد که درخشش مظاهری مانع گل دوم مهمان شده و یک بار هم توپ به تیر دروازه تیم تراکتور برخورد کرد.

  بازی رفت ۲ تیم در قائم شهر با برتری ۴ بر صفر تیم تراکتور به پایان رسیده بود و این نخستین شکست تراکتور در لیگ برتر مقابل تیم نساجی بود.

  تیم نساجی قبل از وقفه لیگ برتر، در تبریز موفق به پیروزی ۳ بر صفر برابر ماشین‌سازی شده بود تا هر ۲ تیم تبریزی را در خانه خود شکست داده باشد.

  با این نتیجه، نساجی با ۲۶ امتیاز به جایگاه نهم جدول صعود کرد و تراکتورِ ۳۷ امتیازی در جایگاه سوم جدول باقی ماند. شاگردان ساکت الهامی در صورت کسب امتیاز از این مسابقه، جای سپاهان را در رتبه دوم جدول می‌گرفتند، اما با این شکست و در صورت برتری استقلال، سپاهان و شهر خودرو مقابل رقبا، به جایگاه ششم جدول سقوط خواهند کرد.

  کوپال ناظمی داور این مسابقه به ویلیام میمبلا از تراکتور و محمد میری از نساجی، کارت زرد نشان داد. عرفان معصومی از نساجی در دقیقه ۶+۹۰ با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد.

  با پایان این بازی تراکتور همچنان ۳۷ امتیازی مانده و نساجی ۲۶ امتیازی شده است.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "تراکتور پساکرونا را با باخت شروع کرد! تراکتور: صفر نساجی مازندران ۱"
  ۳ نظر برای “تراکتور پساکرونا را با باخت شروع کرد! تراکتور: صفر نساجی مازندران ۱”
  1. سعید گفت:

   باشگاهی که مسولانش بلد نیستن چه جوری با بازیکن قرارداد ببندند بهتر از این نتیجه نمیگیره چون بازیکن برنمیگرده باشگاه هم هیچ کاری نمیتونه بکنه اگه شکایت هم بکنه محکم میشه چون بازیکن مطمئنه که محکوم نمیشه در قضیه استوکس ، اروین ، کوین و … همه دیدیم حالا هم که اشکان … سایر بازیکنها هم اکثرشون بی انگیزه ، بی تعصیب و خسته بودن معلوم نیست کادر فنی در این چهار ماه چه کار می کرد که تیم اینهمه افت کرده تعطیلی برای همه تیمها بود مثلاً خود تیم نساجی ، پرسپولیس معلوم بود که تو تعطیلات کار کرده اند و برنامه داشتند

  2. Araz Xan گفت:

   در ابتدای فصل ، وقتی میخواستند برای مصطفی دنیزلی ، دستیار ایرانی انتخاب کنند و صحبت از ساکت الهامی برای تصدی این نقش در نیمکت تراختور شد ، بیش از ۹۹% هواداران با این کار به شدت مخالفت کردند و گفتند که این فرد در حد و اندازه های تیم های محلات و دسته سه و … هم نیست و همچنین صلاحیت اخلاقی هم ندارد و بهتر است از مربیان جوان بومی به عنوان دستیار ایرانی دنیزلی در تراختور استفاده شود ،

   و او بعد از مدتی بیکار ماندن ، در تیم ماشین به عنوان کمک مربی و دستیار رسول خطیبی انتخاب شد که این کار هم غیر عادی بود و توسط افراد پر نفوذ غیر ورزشی و … برخی ادارات و سازمان های غیر ورزشی و … انجام شد که این کار هم یک نوع بی احترامی به باشگاه ریشه دار ماشین بود و موجب ناراحتی و اعتراض گسترده ی هواداران عزیز ماشین شد .

   حالا کار به جایی رسیده است که این شخص سرمربی تیم بزرگی مثل تراختور شده است !!! و هیچ کسی هم حق اعتراض ندارد و در واقع او را به زور به تراختور تحمیل کردند ، مثل محمد تقوی و امیر حسین پیروانی و خیلی های دیگر ، و نظر و خواسته ی هواداران تراختور و ماشین هیچ تاثیری در این انتخاب ها و یا انتصاب ها ندارد !

   به راستی در این فوتبال و ورزش چه خبر است و چرا افراد بی کفایت و غیر ورزشی باید همه کاره ی ورزش و فوتبال و باشگاه ها شوند ؟؟؟!!!

   و چرا مدیر عامل و هیات مدیره ی و عوامل دیگر تراختور و ماشین همیشه باید از بین افراد غیر ورزشی و یا غیر بومی انتخاب شوند ؟

   چرا به یکباره از جان توشاک رئالی و … رسیدیم به محمد تقوی و ساکت الهامی استقلالی ؟!
   و همه می‌گویند تراختور یکی از عجیب و غریب ترین باشگاه های دنیا است و تمام تصمیمات در مورد این تیم توسط افراد و نیروهای پشت پرده و ناشناخته و مافیایی و غیر ورزشی و … صورت می گیرد ؟!

   تا زمانی که نحوه ی ساختار و تشکیلات و فلسفه ی وجودی تراختور و مشکلات غیر ورزشی و … این تیم حل و فصل نشود ، این تیم به جایی نخواهد رسید .

   این تیم مشکلات ریشه ای و عمیق و پیچیده ی زیادی دارد و هواداران هم به خوبی از آنها با خبر هستند .

   همه می‌گویند ساکت الهامی در حد تراختور نیست و باید حتما از این تیم برود ولی نمی گویند چه کسی او را به زور به تراختور تحمیل کرد و آورد و خود آن شخص و اطرافیانش هم حتما باید از تراختور بروند و در واقع آمدنشان هم به تراختور از اول اشتباه بود و بی احترامی بزرگی به هواداران تراختور و ماشین و فوتبال آذربایجان میشود .

   و دیروز هم تیم کهکشانی و متمول جناب آقای زنوزی ، مغلوب یک تیم بومی و شهرستانی شد و امسال هم قهرمانی و هم سهمیه از چنگ تراختور پرید !

   به امید سال آینده و یک تیم کهکشانی دیگر که توسط زنوزی و سعید عباسی و الیاسی و … ساخته خواهد شد !😆

   ششگلانی هم که قصد رفتن ندارد و اگر کرونا نگیرد و … ، تا پایان عمرش رییس هیات فوتبال تبریز خواهد بود !😲

  3. Araz Xan گفت:

   تحویل بگیرند آقایانی که قول قهرمانی داده بودند و میگفتند ما با ساکت الهامی تمام جام های قهرمانی را درو خواهیم کرد و قهرمان آسیا و جهان هم خواهیم شد .