- سایت خبری آذرقلم - http://azargalam.ir -

کارتون های روز: خانم ها دسته چک نگیرند، رابطه جالب اِبی و حیاتی و سکوت تلویزیون در برابر آتش‌ سوزی جنگل‌ها!

آذرقلم: امروز هم همچون روزهای گذشته، بهترین و مهمترین کارتون های منتشر شده در خبرگزاری ها و روزنامه های کشور را که با محوریت موضوعات سیاسی و اجتماعی روز ایران طراحی و منتشر شده باهم مرور می کنیم:

خانم‌ها لطفا این یکی رو بی‌خیال!
مدیرعامل ستاد دیه کشور گفته از خانم‌ها می‌خواهیم دسته چک نگیرند مگر آنکه فعالیت تجاری یا شرکت‌های ثبت شده داشته باشند… در برخی پرونده‌ها، مرد نتوانسته به تعهدات مالی خود عمل کند و از همسرش خواسته دسته چک بگیرد که با صدور چک بلا محل، زن راهی زندان شده است…/ از مهدی عزیزی

اینم عاقبت کشیدن چک بی‌محل برای همسر!

مرحوم مغفور جنگل‌های زاگرس!
محمدرضا میرشاه ولد/ آتش‌سوزی جنگل‌های زاگرس

اینم مرحوم مغفور جنگل‌های زاگرس!

مغز شما هم دیگه کم آورده؟!
علی رادمند / آتش‌سوزی جنگل‌های زاگرس و برخی پارک‌ها

وضعیت ما موقع رسیدن اخبار جدید!

تصویری تلخ از آتش‌ سوزی جنگل‌های زاگرس!
علیرضا پاکدل / ماجرای تلخ و هولناک آتش‌سوزی جنگل‌های زاگرس که به از بین رفتن تعداد بی شماری از درختان بلوط و حیوانات این منطقه

اینم تصویری تلخ از آتش‌ سوزی جنگل‌های زاگرس!

آقای تلویزیون آتش سوزی رو هم ببین!
محمدرضا میرشاه ولد / عدم تناسب پوشش خبری رسانه ملی درباره فاجعه زیست محیطی آتش‌سوزی جنگل‌های زاگرس در کشور و نارضایتی‌ها در آمریکا

آقای تلویزیون آتش سوزی رو هم ببین!

تهرانِ کرونایی، رکورد زد!
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با اشاره به اینکه رکورد مصرف آب در ۵۰ سال اخیر زده شد، گفت: در ۳روز اخیر مصرف آب ۲۰ درصد افزایش یافته است…این خبر سوژه کارتونی از مهدی عزیزی در خبرآنلاین شد!

اینم ثبت یک رکورد جهانی در روزهای کرونایی!

مستاجرهای گرامی، جیباتونو خالی کنید!
نگرانی بابت رشد نرخ اجاره، تخلیه منزل و یا تمدید قرارداد در روزهای کرونایی به عنوان چالش‌های اساسی مستاجران، سوژه کارتونی از احمد عربانی در شهرونگ شد.

خونه رو نه ولی جیباتونو خالی کنید!

نمایی ویژه از رابطه جالب اِبی و حیاتی!
محمدرضا میرشاه ولد با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرامی خود به ماجرای قطع همکاری تلویزیون با محمدرضا حیاتی پرداخت و نوشت: “آقای حیاتی یه عمر یواشکی گوش می‌دادی، خب این آخر کاری هم یواشکی ارادت می‌داشتی عزیز من”.

نمایی از رابطه جدید حیاتی و خواننده معروف را ببینید!

نمای ویژه اکبر طبری با لباس زندان!

برگزاری نخستین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات اکبر طبری، معاون اجرایی سابق حوزه ریاست قوه قضاییه و حجم بالای پرونده او در این دادگاه، سوژه کارتونی از مهدی عزیزی در خبرآنلاین شد.

تنهایی اکبر با پرونده‌هایش!

تصور خطرناک مردم درباره کرونا رو ببینید!
علی رادمند با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرامی خود به گسترش یک تصور خطرناک و غلط درباره بیماری کرونا در جامعه، واکنش نشان داد.

خواستگاری به سبک ازدواج اجباری!
انتشار یک خبر جنجالی درباره طرح ازدواج اجباری پس از ۲۸ سالگی و مصادره شدن یک ربع از درآمد فرد در صورت عدم ازدواج، سوژه انتشار کارتونی از فیروزه مظفری در خبرآنلاین شد.

به ازدواج که نه ولی به حقوقم احتیاج دارم!

ما ایستاده می‌میریم!
ماجرای تلخ و هولناک آتش سوزی جنگلهای زاگرس که به از بین رفتن بخش عمده‌ای از پوشش گیاهی این منطقه منجر شد، سوژه کارتونی از بزرگمهر حسین پور در شهرونگ شده است.

درخت‌ها ایستاده می‌میرند!

اکبر طبری تازه اولیشه!
برگزاری نخستین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات اکبر طبری، معاون اجرایی سابق حوزه ریاست قوه قضاییه سوژه انتشار کارتونی با عنوان «جراحی کانون فساد ۲۰ساله در دستگاه قضا» / مهدی عزیزی

اینم دومینوی فاسدان اقتصادی!