|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۹ | کد خبر : 91317
 • پرینت

  آذرقلم: مردم استان گلستان با رعایت خودقرنطینگی خانگی و توجه به مسائل بهداشتی توانستند طی ۲۴ گذشته زنجیره انتقال ویروس کرونا در استان را قطع کنند. استانهای کرمان، هرمزگان، کهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری هم طی ۲۴ ساعت گذشته آمار مبتلایانشان صفر شد.

  آذرقلم: مردم استان گلستان با رعایت خودقرنطینگی خانگی و توجه به مسائل بهداشتی توانستند طی ۲۴ گذشته زنجیره انتقال ویروس کرونا در استان را قطع کنند.

  به گزارش آذرقلم، قطع زنجیره انتقال «کووید۱۹» در گلستان خبر دلگرم‌کننده سخنگوی وزارت بهداشت در این روزهای کرونایی برای مردم این خطه شمالی بود، آمار ابتلا به موارد جدید کرونا در گلستان به صفر رسیده است، که نشان می‌دهد اگر روند توجه به مسائل بهداشتی و خودقرنطینگی خانگی ادامه یابد خیلی زود ویروس کرونا از استان گلستان دیپورت خواهد شد.

  * فوت شدگان مبتلا به کرونا در گلستان ۴۵ نفر شدند

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان در خصوص آخرین وضعیت کرونا در استان گفت: از ابتدای اسفند تاکنون ۲ هزار و ۷۰۰ بیمار در استان بستری شدند که از این تعداد یک‌هزار و ۶۴۵ نفر بهبود یافته و از بیمارستان‌ها و مراکز درمانی ترخیص شدند.

  عبدالرضا فاضل شمار بیماران بستری را در حال حاضر یک‌هزار و یک مورد اعلام کرد و افزود: مجموع فوت‌شدگان مبتلا به کرونا در استان گلستان ۴۵ نفر است.

  به گزارش آذرقلم؛ سخنگوی وزارت بهداشت نیز اعلام کرد که از ظهر دیروز تا امروز و براساس نتایج آزمایشگاهی، یک‌هزار و ۳۶۵ مورد بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و کل مبتلایان به این بیماری در کشور به ۱۲ هزار و ۷۲۹ نفر افزایش یافت.

  خوشبختانه تا کنون ۴ هزار و ۳۳۹ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ بهبود یافته و ترخیص شده‌اند.

  متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۹۷ نفر از مبتلایان جدید کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان‌باختگان این بیماری در کشور به  611 مورد رسید.

  علاوه بر گلستان در استانهای کرمان، هرمزگان، کهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری طی ۲۴ ساعت گذشته آمار مبتلایانشان صفر شد.

  موارد جدید شناسایی شده کووید۱۹ در کشور به تفکیک استان:

  تهران: ۳۴۷

  قم: ۳۲

  گیلان: ۱۱۳

  اصفهان: ۱۵۵

  البرز: ۱۳۴

  مازندران: ۱۷

  مرکزی: ۱۱۵

  قزوین: ۴۷

  سمنان: ۴۷

  گلستان: ۰

  خراسان رضوی: ۳۰

  فارس: ۱۱

  لرستان: ۲

  آذربایجان شرقی: ۵۹

  خوزستان: ۴۸

  یزد: ۷۳

  زنجان: ۳۱

  کردستان: ۵

  اردبیل: ۳۳

  کرمانشاه: ۸

  کرمان: ۰

  همدان: ۷

  سیستان و بلوچستان: ۲

  هرمزگان: ۰

  خراسان جنوبی: ۴

  خراسان شمالی: ۱

  چهارمحال و بختیاری: ۰

  ایلام: ۶

  آذربایجان غربی: ۳۱

  کهگیلویه و بویراحمد: ۰

  بوشهر: ۷

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "۵ استانی که طی ۲۴ساعت گذشته «کرونا» را شکست دادند"