|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۲ | کد خبر : 91180
 • پرینت

  آذرقلم: کرونا بر سر هنر کارتونی ایران سایه انداخته است. امروز هم همچون روزهای گذشته، بهترین و مهمترین کارتون های منتشر شده در خبرگزاری ها و روزنامه های کشور را که با محوریت موضوعات سیاسی و اجتماعی روز ایران طراحی و منتشر شده باهم مرور می کنیم:

  آذرقلم: کرونا بر سر هنر کارتونی ایران سایه انداخته است. امروز هم همچون روزهای گذشته، بهترین و مهمترین کارتون های منتشر شده در خبرگزاری ها و روزنامه های کشور را که با محوریت موضوعات سیاسی و اجتماعی روز ایران طراحی و منتشر شده باهم مرور می کنیم:

  اینترنت مفتی رو کی داده کی گرفته!؟
  در پی شیوع بیماری کرونا و لزوم برقراری قرنطینه خانگی، وزیر ارتباطات اعلام کرده که اینترنت خانگی تا پایان سال رایگان شد. موضوعی که سوژه طنز کاربران شبکه‌های اجتماعی و کارتونی از فیروزه مظفری در خبرآنلاین شد.

  اینترنت رایگان رو کی داده کی گرفته!

  در خانه بمانید؛ ویروس کرونا در کمین است!

  تعطیل شدن برخی مشاغل و مدارس برای جلوگیری از شیوع ویروس خطرناک کرونا است! با نزدیک شدن تعطیلات نوروزی، وظیفه همه هموطنان است بجای مسافرت‌های نوروزی هرساله، عید امسال را در خانه بمانند و به ریشه کن شدن کرونا کمک کنند!

  گوش کن دیگه سفر نرو لامصب!
  بی ملاحظگی و اصرار برخی مردم به سفر در این روزها، علی‌رغم تذکرات و توصیه‌های مکرّر وزارت بهداشت/ محمدرضا میرشاه ولد

  ببینید بعضیا تا چه حد بی‌ملاحظه هستن!

  مشتری جدید بانک‌ها در شرایط کنونی!
  ادامه فعالیت بانک‌ها و در خطر بودن کارمندان این مراکز، /محمدرضا میرشاه ولد

  اینم مشتری این روزهای بانک‌ها!

  پشت پرده دعوت از سلبریتی‌ها در تلویزیون را ببینید!
  جواد خیابانی که این روزها به عنوان مجری در یک ویژه‌برنامه درباره مقابله با ویروس کرونا در تلویزیون حضور دارد، در اقدامی عجیب به صورت علنی اعلام کرد که برخی مهمانان برای حضور در برنامه مبلغ سی میلیون تومان درخواست کرده‌اند. /مهدی عزیزی

  پشت پرده دعوت از سلبریتی‌ها در تلویزیون را ببینید!

  وقتی همه حواسمون به کرونا بود، اینترنت…!
  علی رادمند با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرامی خود به افزایش قیمت برخی از کالاها و همچنین کاهش چشمگیر سرعت اینترنت بین الملل در روزهایی که مردم درگیر محافظت از خود در برابر ویروس کرونا هستند پرداخت.

  وقتی همه حواسمون به کرونا جمع میشه!

  اینارو بخور، عمرا کرونا بگیری!
  وزارت بهداشت با هشدار نسبت به مصرف خودسرانه مکمل‌ها برای مقابله با کرونا گفته: با توجه به ناشناخته بودن این ویروس، تاکنون مستندات و شواهدی علمی دال بر موثر بودن مکمل های ویتامینی در پیشگیری و کنترل کرونا ویروس وجود ندارد. این موضوع سوژه کارتونی از علیرضا پاکدل در خبرآنلاین شد.

  بلائی که کرونا نتونست سرت بیاره، این داروها میاره!

  نوروز ۹۹ هم رفت تو قرنطینه!
  درپی شیوع ویروس کرونا، لزوم رعایت نکات و مراقبت.‌های بهداشتی در واپسین روز های سال ۹۸، نوروز متفاوتی را برای مردم کشور رقم خواهد زد. موضوعی که سوژه کارتونی از کیوان زرگری در شهرونگ شد.

  نوروز سال جدید هم رفت تو قرنطینه!

  کاری که پزشکان و پرستاران با کرونا می‌کنند!
  عمر مومنی با انتشار کارتونی در صفحه اسپورکچ به تلاش بی وقفه جامعه پزشکی در کشورهای مختلف برای مقابله با ویروس کرونا پرداخت.

  ببینید: کاری که پزشکان با کرونا خواهند کرد!

  زاویه‌ای جدید از تلاش پزشکان و پرستاران!
  علیرضا پاکدل با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرامی خود به تلاش بی‌وقفه پزشکان و پرستاران برای نجات بیماران مبتلا به کرونا پرداخت.

  ببینید: زاویه‌ای جدید از تلاش این روزهای پزشکان!

  چطوری بگیم توروخدا سفر نرو!
  علیرضا پاکدل با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرامی خود، به انتقاد از مسافرت های نوروزی برخی از مردم که باعث فشار بیش از حد به جامعه پزشکی در شرایط بحرانی کنونی می شود، پرداخت.

  ببین با سفر رفتنت چه کار میکنی!

  پیام خصوصی ننه سرما به عمو نوروز لو رفت!
  لزوم خانه‌نشینی در تعطیلات نوروزی، به عنوان بهترین راهکار جلوگیری از گسترش ویروس کرونا، سوژه کارتونی در خبرگزاری تسنیم شد.

  پیام خصوصی ننه سرما به عمو نوروز لو رفت!

  گوش کن ببین منزل چی می‌گه!
  جایگزینی قرنطینه خانگی به جای سفرهای نوروزی که به عنوان مهم ترین راهکار برای پیشگیری از گسترش بیماری کرونا توصیه شده،/ علی رادمند

  گوش کن و ببین منزل چی می‌گه!

  اگر رهاسازی شیرهای درنده در ایران انجام می‌شد!
  انتشار شایعه‌ای در فضای مجازی مبنی بر رهاسازی بیش از پانصد شیر در جاده‌های روسیه برای اطمینان از در خانه ماندن مردم در طولِ شیوع بیماری کرونا، / محمدرضا میرشاه ولد

  ببینید: اگر طرح رهاسازی شیر در ایران انجام می‌شد!

  ماهی قرمز هم قرنطینه رو رعایت کرد!
  محمدرضا میرشاه ولد با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرامی خود به نوروز متفاوت امسال که تحت تاثیر بیماری کرونا با قرنطینه خانگی همراه شده، پرداخت.

  ببینید: از دلتنگی‌های نوروزی امسال!

  استقبال ویژه کرونا از مسافران نوروزی!
  محمد صالح رزم حسینی با انتشار کارتونی به انتقاد از بی توجهی و بی ملاحظگی برخی از مردم در سفر به شهرهای مختلف در روزهای گسترش ویروس کرونا پرداخت.

  رابطه جالب کرونا و مسافران این روزها را ببینید!

  آوار کرونا بر امپراطوری رُم!
  شیوع گسترده ویروس کرونا در ایتالیا و آمار بالای قربانیان آن در این کشور که بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های جمعی جهان داشته، سوژه انتشار کارتونی از نیکولا لیستس در سایت کگل شد.

  آوار کرونا بر امپراطوری رُم را ببینید!

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "کارتون های روز: اینترنت مفتی، نوروز ۹۹ در قرنطینه و کاری که پزشکان با کرونا می‌کنند!"