|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۳ | کد خبر : 91125
 • پرینت

  آذرقلم: کرونا بر سر هنر کارتونی ایران سایه انداخته است. امروز هم همچون روزهای گذشته، بهترین و مهمترین کارتون های منتشر شده در خبرگزاری ها و روزنامه های کشور را که با محوریت موضوعات سیاسی و اجتماعی روز ایران طراحی و منتشر شده باهم مرور می کنیم:

  آذرقلم: کرونا بر سر هنر کارتونی ایران سایه انداخته است. امروز هم همچون روزهای گذشته، بهترین و مهمترین کارتون های منتشر شده در خبرگزاری ها و روزنامه های کشور را که با محوریت موضوعات سیاسی و اجتماعی روز ایران و به ویژه ضیوع کرونا طراحی و منتشر شده باهم مرور می کنیم:

  کرونا می‌خواهد در ایران بماند!
  عدم رعایت نکات بهداشتی و توصیه‌های وزارت بهداشت که باعث گسترش ویروس کرونا در کشور شده،/ علی رادمند

  آخرین وضعیت کرونا در ایران را ببینید!

  بالاخره بوی الکل بدیم یا ندیم؟!
  صفحه طنز و کارتون شهرونگ با انتشار کارتونی از احمد عربانی به گسترش استفاده از محلول های دارای الکل به دلیل پیشگیری از گسترش ویروس کرونا پرداخت.

  بالاخره بوی الکل بدیم یا ندیم؟!

  کرونا با پراید چه کرد!

  رئیس نمایشگاه‌داران خودرو: قیمت خودرو پراید حدود ۱۰ میلیون تومان ارزان شد. این روزها شهروندان بیشتر به فکر سلامتی خودشان هستند و بنابراین در بازار و نمایشگاه‌های خودرو کمتر حضور دارند. / تسنیم

  ببینید کرونا با پراید چه کرد!

  ویروس کرونا را به سفر نبریم!
  کاریکاتور| تعطیل شدن برخی مشاغل و مدارس برای جلوگیری از شیوع ویروس خطرناک کرونا است! با نزدیک شدن تعطیلات نوروزی، وظیفه همه هموطنان است بجای مسافرت‌های نوروزی هرساله، عید امسال را در خانه بمانند و به ریشه کن شدن کرونا کمک کنند!

  فعلا طلاق بی طلاق!
  در خبرها آمده که در پی خطر گسترش ویروس کرونا و به دلیل جلوگیری از مراجعه حضوری زوجین متقاضی طلاق، سامانه تصمیم تا پایان سال غیر فعال شد. / فیروزه مظفری

  طلاق بی طلاق؛ فعلا به خوبی و خوشی زندگی کنید!

  “جیغ” کرونایی!
  حسین صافی با انتشار طرحی برگرفته از اثر هنری ادوارد مونک با عنوان “جیغ” به انتشار و گسترش ویروس کرونا در کشورهای مختلف جهان پرداخت.

  اینم "جیغ" کرونایی!

  جاده رو می‌بندین؟! از راه جدید میایم شمال!
  محمدرضا میرشاه ولد با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرامی خود به بی ملاحظه‌گی برخی مردم در اصرار به سفر به شهرهای شمالی کشور و خطر انتقال ویروس به سایر شهرها پرداخت.

  بستن جاده هم نمی‌تونه جلوی ما رو بگیره!

  یک تیر و دو نشان قرنطینه!
  محمدرضا ثقفی با انتشار کارتونی در صفحه طنز و کارتون شهرونگ، به همزمانی قرنطینه خانگی شهروندان برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا و ایام تعطیلات عید نوروز پرداخت.

  اینم یک تیر و دو نشان قرنطینه!

  مشتری جدید بانک‌ها در شرایط کنونی!
  ادامه فعالیت بانک‌ها و در خطر بودن کارمندان این مراکز،/ محمدرضا میرشاه ولد

  اینم مشتری این روزهای بانک‌ها!

  شستشو با صابون تا کجاها رفته!
  محمدرضا میرشاه ولد با انتشار کارتونی در صفحه طنز و کارتون شهروند به لزوم رعایت بهداشت فردی در شرایط گسترش ویروس کرونا پرداخت.

  ببینید رعایت بهداشت فردی تا کجا رفته!

  مهران مدیری مهمان داره چه مهمانی!
  انتقادات مطرح شده درباره برگزاری برنامه تلویزیونی دورهمی در شرایط گسترش ویروس کرونا و با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از تماشاچیان از نقاط مختلف کشور، سوژه کارتونی از مهدی عزیزی در شهرونگ شد.

  مهران مدیری مهمان داره چه مهمانی!

  ماسک زدن ترامپ را ببینید!
  فریبکاری و دروغ‌پردازی‌های ترامپ در ارائه آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا که با هدف حفظ جایگاه خود در انتخابات پیش روی آمریکا انجام شد، سوژه کارتونی از ماریان کامنسکی در سایت کگل شد.

  ماسک زدن ترامپ را ببینید!

  ترامپ کرونا دارد؟!
  ترامپ در آخرین سخنرانی خود گفته: من کرونا ندارم. قصد داشتم تست کرونا بدهم، اما در سلامتی کامل هستم و نیازی به این کار نبود… مهدی عزیزی با انتشار کارتونی در خبرآنلاین به این موضوع پرداخت.

  ترامپ کرونا ندارد اما کرونا ترامپ دارد
  کاریکاتور ویروس کرونا , کاریکاتورهای ویروس کرونا
  کاریکاتور ویروس کرونا , کاریکاتورهای ویروس کرونا

 • برچسب ها : , , , ,
 • نظرات کاربران در "کارتون های روز: فعلا طلاق بی طلاق، “جیغ” کرونایی و بوی الکل!"