|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۳ | کد خبر : 90648
 • پرینت

  آذرقلم: امروز هم همچون روزهای گذشته، بهترین و مهمترین کارتون های منتشر شده در خبرگزاری ها و روزنامه های کشور را که با محوریت موضوعات سیاسی و اجتماعی روز ایران طراحی و منتشر شده باهم مرور می کنیم:

  آذرقلم: امروز هم همچون روزهای گذشته، بهترین و مهمترین کارتون های منتشر شده در خبرگزاری ها و روزنامه های کشور را که با محوریت موضوعات سیاسی و اجتماعی روز ایران طراحی و منتشر شده باهم مرور می کنیم:

  کرونا را دفن می کنیم. طرح: مسعود شجاعی طباطبایی 

  کرونا را غرق می کنیم
  طرح: مسعود شجاعی طباطبایی

  درمان تب کرونای سکه و دلار!
  با شایع شدن ویروس کرونا در بسیاری از کشورها، اقتصاد و بازار طلا و ارز در روزهای پایانی سال واکنش‌های هیجانی از خود نشان داد و شرایط را برای دلالان و سودجویان مهیا ساخت!
  طرح: علیرضا ذاکری

  شایعه از کرونا خطرناک‌تر است

  بازار شایعات با پیدا شدن سرو کله‌ی کرونا مجدد داغ شد! رسانه‌های فارسی زبان معاند در کوران فراگیر شدن ویروس کرونا دست بکار شده و فضای مجازی را آلوده به انواع شایعات ساختند. این رسانه‌ها با انتشار اخبار هدفمند و با نیت فریب، ذهنیت مخاطبان خود را مدیریت می‌کنند!

  فرماندهی در وسط میدان طرح: علیرضا ذاکری

  کرونا را شکست می‌دهیم/ طرح: مسعود شجاعی طباطبایی

  کرونا اومد، پراید کشید پایین!
  رکود ایجاد شده در بازار خودرو و کاهش ۱۰ میلیون تومانی قیمت پراید، تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا، سوژه کارتونی از مهدی عزیزی در خبرآنلاین شد

  کرونا پراید رو هم پایین کشید!

  آمپول معافیت دائم سربازی رسید!
  سردار مهری رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفته، معافیت موقت ۶ ماهه برای مشمولان معتاد، صرفاً یکبار صادر می‌شود و در صورت ترک اعتیاد و ارائه گواهی از مراجع مربوطه به خدمت سربازی اعزام می‌شوند.. . موضوعی که سوژه کارتونی از مهدی عزیزی در خبرآنلاین شد.

  دفتر خدمات اعتیاد برای دریافت معافیت سربازی!

  قهرمانان وطن همیشه در میدانند/ طرح: علیرضا ذاکری

  ترس اروپا از کرونا را ببینید!
  اتحادیه اروپا که بارها نگرانی خود را از گسترش ویروس کرونا در کشورهای عضو مطرح کرده، محدودیت‌هایی برای ورود پناهجویان وضع کرده که با واکنش‌های بین المللی رو به رو شده است. موضوعی که سوژه انتشار کارتونی از عماد حجاج در سایت کگل شد.

  ترس اروپا از پناهجویان را ببینید!

 • برچسب ها : , , , , ,
 • نظرات کاربران در "کارتون های روز: خطرناک تر از کرونا، کرونا را دفن می‌کنیم، آمپول معافیت سربازی و کرونای سکه و دلار!"