|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۴ | کد خبر : 90234
 • پرینت

  آذرقلم: از چند ماه پیش فضای انتخاباتی تبریز با سردی تمام آغاز شد، رد صلاحیت چند کاندیدای اصلاح طلب از جمله شهرتی فر و آصفی، بازی سیاسی انتخابات را در اختیار اردوگاه اصولگرایان قرار گرفت. اما آنها تاکید کردند که این بار با عبور از شیخوخیت، بستن لیست را با نظر مردم آغاز کرده اند، […]

  آذرقلم: از چند ماه پیش فضای انتخاباتی تبریز با سردی تمام آغاز شد، رد صلاحیت چند کاندیدای اصلاح طلب از جمله شهرتی فر و آصفی، بازی سیاسی انتخابات را در اختیار اردوگاه اصولگرایان قرار گرفت. اما آنها تاکید کردند که این بار با عبور از شیخوخیت، بستن لیست را با نظر مردم آغاز کرده اند، تا اینکه لیست خود را منتشر کردند و جالب این که حمله ها از سوی برخی کاندیداهای اصولگرایی نسبت به لیست شش نفره شروع شد.
  این ها که مدعی انقلابی گری بودند و خارج از لیست خود را غیرانقلابی و ضد انقلاب می دانستند، چنان یقه هم را گرفتند که اندک آبروی عده ای از آن ها هم رفت و مردم به ذات سیاسانه آنها پی بردند. مخالف احمدی نژاد در کنار عاشق احمدی نژاد، عاشق لاریجانی در کنار دشمن لاریجانی، تصویری بود که از این آش شلعه قلم کار لیست اصولگرایی بیرون می بارید. از ژن خوب گرفته تا تابعیت انگلیسی فرزند و فیش حقوقی ۸۰ میلیونی داماد یکی دیگر از کاندیداها و چک برگشتی ۵ میلیارد تومانی کاندیدایی دیگر، مسائلی است که تا کنون در انتخابات تبریز مطرح شده و افکار عمومی را درگیر خود کرده است.
  همه اینها در کنار بی اعتمادی ذاتی مردم به سیاسیون جناحی، شانس و اقبال را برای رای آوری مستقلین تبریز فراهم کرده است. مستقلینی که صرفا با تکیه بر اعتماد مردم به خود وارد صحنه شده اند و از حمایت های باندهای ثروت و قدرت بی بهره اند.
  مردم می دانند که لااقل کاندیداهای مستقل برای قرار گرفتن در لیست های کذایی وعده های سر خرمن به اصحاب زر و زور نداده اند و زبانشان فقط برای مطالبات مردم خواهد چرخید.
  به نظر می رسد این بار بخت با امثال پزشکیان، پاشایی، وکیلی، احمدزاده و … است، به یقین اقبال مردم به این چهره ها، نتیجه انتخابات دو اسفند ماه را تعیین خواهد کرد.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "بخت بلند کاندیداهای مستقل در تبریز"
  ۲ نظر برای “بخت بلند کاندیداهای مستقل در تبریز”
  1. ناشناس گفت:

   آقای دکتر!!!!
   جناب پزشکیان کجاش مستقله ….فکر نمیکنی نوشته ات یکم شوره…!!!

   • editor گفت:

    با سلام با شماست ، پزشکیان مستقل نیست.
    این نوشته ما نیست. نوشته یکی از مخاطبان است. بنابراین بدون دخل و تصرف منتشر کردیم.
    موفق باشید.