|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۷ | کد خبر : 90069
 • پرینت

  آذرقلم: امروز هم همچون روزهای گذشته، بهترین و مهمترین کارتون های منتشر شده در خبرگزاری ها و روزنامه های کشور را که با محوریت موضوعات سیاسی و اجتماعی روز ایران طراحی و منتشر شده باهم مرور می کنیم:

  آذرقلم: امروز هم همچون روزهای گذشته، بهترین و مهمترین کارتون های منتشر شده در خبرگزاری ها و روزنامه های کشور را که با محوریت موضوعات سیاسی و اجتماعی روز ایران طراحی و منتشر شده باهم مرور می کنیم:

  به این کاندیدای مجلس حتما رای بدیم!

  آغاز تبلیغات انتخابات مجلس شورای اسلامی و رقابت کاندیداها که اغلب با ابراز همدردی با مردم و وعده‌های بسیار همراه است، سوژه کارتونی از فیروزه مظفری در خبرآنلاین شد.

  نماینده دلخواه مردم پیدا شد!

  توصیه به نامزدهای انتخاباتی مجلس.

  طرح: مسعود شجاعی طباطبایی 

  اگر بازیگر نقش جوکر ایرانی بود!

  شهاب جعفرنژاد با انتشار طرحی از تصویر معروف و پربازدید واکین فینیکس در حال خوردن همبرگر در کنار خیابان بعد از مراسم اسکار، نوشت: اگر واکین فینیکس ایرانی بود، قطعا برخوردهای متفاوتی از این تصویر دریافت می‌کرد.

  ببینید: اگر بازیگر نقش جوکر ایرانی بود!

  ای کاش نامزدهای انتخابات این آپشن رو داشتن!
  محمدرضا میرشاه ولد با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرامی خود، به آغاز رقابت و تبلیغات کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی پرداخت.

  ای‌کاش کاندیداهای انتخابات مجلس این آپشن رو داشتن!

  همه‌چی آرومه، خدا بخیر بگذرونه!
  روزنامه هفت صبح با انتشار کارتونی از شهاب جعفرنژاد، به آرامش نسبی حاکم بر کشور پس از اتفاقات تلخ ماه‌های اخیر اشاره کرد.

  همه‌چیز آرومه، خدا بخیر بگذرون!

  هنر صداوسیما برای اعزام خبرنگار به شبکه‌های ضدانقلاب!
  پیوستن یکی دیگر از خبرنگاران صداوسیما به یکی از شبکه‌های فارسی زبان خارجی که در ادامه روند خروج و مهاجرت خبرنگاران و گزارشگران تلویزیون طی ماه‌های اخیر رخ داد، سوژه کارتونی از علیرضا پاکدل در خبرآنلاین شد.

  پیوستن خبرنگار صداوسیما به شبکه‌های فارس یز زبان خارجی

  بازم رکورد زدیم!
  بر اساس گزارش فائو، میزان دور ریز غذا در ایران با ۱۰ کشور اروپایی برابری می‌کند به‌طوری که ضایعات موادغذایی در ایران معادل ۳۵ میلیون تن در سال و در اتحادیه اروپا با ۲۷ کشور عضو، حدود ۹۰ میلیون تن است. فیروزه مظفری با انتشار کارتونی در خبرآنلاین به این موضوع پرداخت.

  ببینید: در این حوزه هم با اختلاف اولی هستیم!

  این تابلوی خطر را جدی بگیرید!
  هزار و سیصد نفر در ۹ ماه اول امسال به دلیل حوادث ناشی از کار جان خود را از دست داده‌اند.

  محمدرضا میرشاه ولد

  این تابلوی خطر را جدی بگیرید!

  آقای نامزد! به حرف‌هایت اعتماد نداریم!
  مهدی عزیزی همزمان با آغاز تبلیغات و رقابت انتخاباتی نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی، با انتشار کارتونی در صفحه طنز و کارتون شهروند نوشت: “ایرانی ها خیلی دیر و سخت اعتماد می کنند”.

  ببینید: این روزها مردم کمی سخت‌باور شدندند!

  ۵۰هزار نفر در سال!
  رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اینکه سالانه ۳۰ هزار نفر به دلیل آلودگی هوا جان خود را از دست می‌دهند، گفته که تصادفات جاده‌ای ما در کشور سبب مرگ ۱۶ هزار نفر در سال می‌شود اما آلودگی هوا تلفاتی تقریبا دو برابر تلفات جاده‌ای به دنبال دارد. موضوعی که علیرضا پاکدل با انتشار کارتونی در خبرآنلاین به آن پرداخت.

  کیش و مات!

 • برچسب ها : , , , ,
 • نظرات کاربران در "کارتون های روز: به این کاندیدای مجلس حتما رای بدیم، توصیه به نامزدهای انتخاباتی، باز رکورد زدیم!"