|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۳ | کد خبر : 90035
 • پرینت

  آذرقلم: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: باد و کولاک، باعث انباشته شدن برف های باریده شده به صورت کوه های ۵ تا ۶ متری شده است.

  آذرقلم: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: باد و کولاک، باعث انباشته شدن برف های باریده شده به صورت کوه های ۵ تا ۶ متری شده است.

  کوه های برفی 6 متری در آذربایجان شرقی / بازگشایی مجدد آزاد راه تبریز- زنجان

  به گزارش آذرقلم، اروجعلی علیزاده اظهار داشت: در نزدیک به ۱۰ بخش شهرستان چاراویماق از جمله آبگرم، آغ زیارت، قرمزی باغ، بلاغ کندی و … شاهد بوجود آمدن کوه های برفی بودیم که باعث مسدود شدن مسیرهای ترددی شده بود که به همت پرسنل راهدای استان بازگشایی شدند.

  وی از وضعیت بحرانی شب گذشته هشترود و چاراویماق خبر داد و تاکید کرد: در حال حاضر وضعیت در این مناطق عادی و بازگشایی مسیر ۸۰ روستا اتفاق افتاده و برف روبی و بازگشایی راههای ۱۰۰روستا در دستور کار قرار دارد که پیش بینی می شود راه ۳۰ روستا نیز تا آخر وقت باز و مناطق باقی مانده نیز فردا صبح بازگشایی شود.

  علیزاده بیشترین ارتفاع برف را نیز در آذربایجان شرقی مربوط به چاراویماق با ۶۰ سانتیمتری اعلام کرد.

   این مقام ارشد استان در حوزه حمل و نقل جاده ای از باز بودن معابر اصلی استان از جمله آزاد راه تبریز- زنجان خبر داد و اظهار داشت: طی پریشب امداد رسانی به ۴۰۰ خودروی مانده در راه صورت گرفت و مسیر مسدود ۴۰۰ روستا نیز بازگشایی شد.

  وی از وجود کولاک شدید در شهرستان های مراغه، هشترود، بستان آباد، اهر، کلیبر، میانه و در راس آنها چاراویماق خبر داد و اضافه کرد: از ساعت ۱۶ دیروز تردد در این مناطق به حالت عادی برگشته اما کولاک همچنان یکه تازی می کند.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "عکس: برف ۶۰ سانتی متری در چاراویماق و برف کوه های ۶ متری"