|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰ | کد خبر : 89949
 • پرینت

  آذرقلم : مردم شهرها و روستاهای آذربایجان شرقی همگام با مردم سراسر کشور در راهپیمایی یوم ا… ۲۲ بهمن شرکت کردند. به گزارش آذرقلم به نقل از فارس، مردم تبریز به عنوان اولین پایتخت جهان تشیع هم گام با سایر هموطنان در هوای سردبعد از دو روز بارش برف و با هوای ۱۰ درجه زیر […]

  آذرقلم : مردم شهرها و روستاهای آذربایجان شرقی همگام با مردم سراسر کشور در راهپیمایی یوم ا… ۲۲ بهمن شرکت کردند.

  خروش مردم تبریز در هوای ۱۰ درجه زیر صفر و برف 20 سانتی/رزمایش شکوه و اقتدار با رمز حاج قاسم

  به گزارش آذرقلم به نقل از فارس، مردم تبریز به عنوان اولین پایتخت جهان تشیع هم گام با سایر هموطنان در هوای سردبعد از دو روز بارش برف و با هوای ۱۰ درجه زیر صفر با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بر دل سرد آمریکا داغ داشتند.

  دهه مبارک فجر مقطع رهایی ملتی است که بعد از سال‌ها از زیر یوغ استکبار بیرون آمده و با رشادت و جانفشانی به استقلال، آزادی و عزت و رسیدند و امروز هم کماکان از این موهبت الهی بهره‌مند بوده و به الگویی عینی برای جهانیان تبدیل شده‌اند.

  حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ضامن پیشرفت ایران اسلامی و تولید قدرت برای دفع تهدیدها و چالش‌های فراروی کشور است.

  امروز با وجود هوای سرد و بارش برف دو روزه که از صبح امروز قطع شده، مردم تبریز بار دیگر عهد خود را محکم‌تر از سال‌های قبل بستند، بارش برف سنگین و برودت هوا نتوانست مانع از برگزاری مراسم راهپیمایی این روز بزرگ شود؛ همه آمدند تا بگویند ملت غیور و متعصب ایران اسلامی اجازه دخالت و تجاوز کشورهای بیگانه را حتی به مشتی خاک از این مرز و بوم نمی‌دهند و با اتکاء به توان داخلی و ادامه راه خون شهدای والامقام و وحدت و همدلی همیشگی به پیشرفت‌های همه‌جانبه دست خواهند یافت.

  مردم تبریز شعار استکبارستیزی «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسراییل»، «مرگ بر فتنه‌گر»، نجوای استقلال‌خواهی و وحدت‌طلبی سر دادند و در برابر توطئه‌های استکبار جهانی ایستادگی و بار دیگر به دهان تمام یاوه‌گویان غربی مُهر خاموشی زده و ثابت کردند که انقلاب اسلامی ریشه در اعماق جان‌های مردم مومن و انقلابی دارد که فرزندان خود را برای استقرار و استمرار این نظام اسلامی فدا کرده‌اند.

  آری در ۲۲ بهمن امسال در آذربایجان همه آمدند، از کودکانی که شاهد نهال انقلاب نبوده‌اند و مشتاقانه در صف‌های اول راهپیمایی حاضر شدند تا سالخوردگان که تجربه‌های مبارزات انقلابی و دفاع مقدس مقابل چشمان آنها بود، آری مردان رزمنده هشت سال دفاع مقدس که با حضورشان بر سر سبزی این سفره میهمانی که گسترانده شده بود، افزودند و جانبازانی که بر ویلچرهایشان که سوغات جنگ است با غرور تکیه زده‌اند و با چفیه‌های حلقه شده در گردن‌هایشان فریاد می‌زنند و به انقلابی بودن خود می‌بالند.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "حضور پرشور مردم آذربایجان در راهپیمایی ۲۲ بهمن"