|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :یکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۵ | کد خبر : 89883
 • پرینت

  آذرقلم: روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش آذربایجان‌شرقی اعلام کرد: به دنبال بارش برف و برودت هوا برخی مدارس استان دوشنبه ۲۱ بهمن ماه تعطیل است.

  آذرقلم: روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش آذربایجان‌شرقی اعلام کرد: به دنبال بارش برف و برودت هوا برخی مدارس استان دوشنبه ۲۱ بهمن ماه تعطیل است.

  به گزارش آذرقلم، محمد صبوری اظهار داشت: به علت بارش برف و برودت هوا، فردا دوشنبه ۲۱ بهمن ماه مدارس تعدادی از شهرهای و بخش‌های آذربایجان‌شرقی تعطیل است.

  نواحی پنجگانه تبریز

  تمام مدارس شهری و روستایی در تمامی دوره های تحصیلی شیفت صبح تعطیل خواهند بود.

  هشترود

  همه مدارس روستایی در تمام دوره های تحصیلی شیفت صبح تعطیل و در شهر، مدارس استثنائی تعطیل و مدارس پیش دبستانی، ابتدایی، دوره اول و دوم متوسطه با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.

  چاراویماق

  همه مدارس روستایی در تمام دوره های تحصیلی شیفت صبح تعطیل و در شهر، مدارس استثنائی، پیش دبستانی و ابتدایی تعطیل و دوره اول و دوم متوسطه با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.

  اهر

  همه مدارس روستایی در تمامی دوره های تحصیلی شیفت صبح تعطیل و کلیه مدارس شهری در تمامی دوره های تحصیلی با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.

  مراغه

  همه مدارس روستایی در تمامی دوره های تحصیلی شیفت صبح تعطیل و در شهر، مدارس استثنائی و پیش دبستانی تعطیل و مدارس ابتدایی با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.

  بستان آباد و تیکمه داش

  همه مدارس شهری و روستایی در تمام دوره های تحصیلی شیفت صبح تعطیل خواهند بود.

  اسکو – شهر جدیدسهند و ایلخچی

  همه مدارس شهری و روستایی در تمام دوره های تحصیلی شیفت صبح تعطیل خواهند بود.

  نظرکهریزی

  همه مدارس روستایی در تمام دوره های تحصیلی شیفت صبح تعطیل و در شهر، تمامی مدارس با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.

  کلیبر و هوراند

  همه مدارس شهری و روستایی در تمام دوره های تحصیلی شیفت صبح با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.

  هریس

  مدارس استثنائی، پیش دبستانی و ابتدایی در شهر هریس تعطیل و مدارس سایر مناطق شهری و روستایی شهرستان هریس با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.

  مرند

  همه مدارس شهری و روستایی در تمامی دوره های تحصیلی شیفت صبح تعطیل خواهند بود.

  صوفیان

  همه مدارس در تمام دوره های تحصیلی در دهستان رودقات شیفت صبح تعطیل و کلیه مدارس شهر صوفیان و سایر روستاها در تمامی دوره های تحصیلی با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.

 • برچسب ها : ,
 • نظرات کاربران در "برف و سرما، زنگ تعطیلی مدارس آذربایجان‌ شرقی را به صدا درآورد"