|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :یکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۴ | کد خبر : 89880
 • پرینت

  آذرقلم: شهردار منطقه ۹ تبریز از همکاری مشترک باشگاه تراکتور و شهرداری منطقه نه تبریز برای احداث استادیوم اختصاصی تراکتور در شهرک خاوران خبر داد و گفت: زمینی به مساحت ۸۰ هکتار در مطلوب ترین نقطه از شهرک برای احداث این استادیوم در نظر گرفته شده است.

  آذرقلم: شهردار منطقه ۹ تبریز از همکاری مشترک باشگاه تراکتور و شهرداری منطقه نه تبریز برای احداث استادیوم اختصاصی تراکتور در شهرک خاوران خبر داد و گفت: زمینی به مساحت ۸۰ هکتار در مطلوب ترین نقطه از شهرک برای احداث این استادیوم در نظر گرفته شده است.

  نشست خبری شهردار منطقه نه تبریز

  به گزارش آذرقلم، شهردار منطقه ۹ تبریز در جمع خبرنگاران ضمن بیان این مطلب با اشاره به علاقه مندی مدیران و مالک باشگاه تراکتور برای احداث استادیوم اختصاصی در شهرک خاوران، اظهار کرد: سال گذشته باشگاه تراکتور در خصوص احداث استادیوم اختصاصی در شهرک خاوران مذاکراتی داشتیم و از این موضوع استقبال کردیم به گونه ای که در کمتر از سه روز، ۸۰ هکتار زمین از اراضی مرغوب شهرک خاوران را در اختیار این طرح قرار دادیم.

  نسیانی ادامه داد: اما با ایجاد وقفه از سوی باشگاه، این کار متوقف شد تا اینکه اخیرا بار دیگر این باشگاه نسبت به احداث استادیوم اختصاصی در خاوران ابراز علاقه کرده است و ما نیز علاقه مند به همکاری در این زمینه هستیم.

  شهردار منطقه ۹ تبریز یادآور شد: با توجه به لزوم دسترسی آسان و لحاظ کردن ترافیک ناشی از استقبال پرشور و پرتعداد هواداران تراکتور از بازی های این تیم، مطلوب ترین مکان برای احداث استادیوم برای باشگاه تراکتور در نظر گرفته شده است و چنانچه خط ۲ مترو نیز ایجاد و مورد بهره برداری قرار گیرد، سرویس دهی به هواداران تراکتور بدون ایجاد ترافیک و مشکل انجام می شود.

 • برچسب ها : , , ,
 • نظرات کاربران در "ورزشگاه اختصاصی تراکتور در شهرک خاوران تبریز احداث می شود"
  ۹ نظر برای “ورزشگاه اختصاصی تراکتور در شهرک خاوران تبریز احداث می شود”
  1. محسن گفت:

   انشاالله

  2. ابی تراکتور گفت:

   با سلام،به نظرم ورزشگاه برای خیلی از فوتبال دوستان خیلی دوره!!!

  3. علی گفت:

   به.کوری.چشم.دشمنان

  4. ناشناس گفت:

   مطمئن باشید قبل از احداث ورزشگاه آقای زنوزی فراری میدن و تراکتور رو به یه بهانه ای منحل می کنند

  5. تراختورچی گفت:

   بهترین کار ممکن بنظرم زنوزی از همون اول به ساخت زیر ساختها اهمیت میداد و در کنار اون به قهرمانیها یا بعدا میتونست بهتر باشه هنوزم دیر نشده امیدوارم علاوه بر ورزشگاه مدرن و شیک کمپ های تمرینی رو هم جوری بسازن تا تو فصل زمستان به مشکل زمین تمرین نخورن تیمهای تبریزی همیشه تو فصل زمستان به خاطر کمبود امکانات افت شدیدی میکنن و امتیازات زیادی از دست میدن

  6. رضا گفت:

   با سلام. ایشالا نوه هامون میرن اونجا. ولی ای کاش شروع حضور بانوان فوتبال دوست برای اولین بار در شهر اولین ها از این استادیوم کلید بخوره.

  7. هوادار تیراختور گفت:

   امیدوارم در نزدیکی انتخابات با احساسات هواداران بازی نکنند

  8. sevil گفت:

   ازدید فوتبالی هرچی فکر کنیم آقای زنوزی ما آذربایجانیهارو شرمنده کرده” خدا امواتشو بیامرزه وعمر مبارکشو افزون کند.
   اما خواهشمندیم آقای زنوزی با دعوت از یک سری افراد مغرض وعوضی شخصیت تیم ودر راس آن خودشو پایین نیاره…

  9. ناصر گفت:

   هروقت صدها طرح شهرک خاوران مسل پارک ابی به اتمام رسید ورزشگاه هم ساخته خواهد شد