|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۴ | کد خبر : 89371
 • پرینت

  آذرقلم: مسئول روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان‌شرقی گفت: تبریز، مراغه، شبستر، هریس و بستان‌آباد رکوردار بارش در ۴۸ ساعت گذشته در استان بودند.

  آذرقلم: مسئول روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان‌شرقی گفت: تبریز، مراغه، شبستر، هریس و بستان‌آباد رکوردار بارش در ۴۸ ساعت گذشته در استان بودند.

  بیشترین میزان بارندگی 48 ساعت گذشته در آذربایجان‌شرقی

  افشین ابراهیمی اظهار داشت: پیرو اطلاعیه و اخطاریه های این اداره کل، شرایط ناپایدار جوی از روز جمعه استان را تحت تاثیر قرار داد و باعث بارش برف و کولاک و کاهش دما شد.

  وی با اشاره به بیشترین بارش در پی اطلاعیه و اخطاریه‌های صادر شده است، گفت: در اکثر مناطق استان در روزهای جمعه و شنبه شاهد بارش برف و کولاک بودیم اما بیشترین بارش از تبریز، مراغه، شبستر، هریس و بستان‌آباد با ۲۰ اسنتی‌متر گزارش شده است.

  ابراهیمی افزود: ارتفاع برف در ۴۸ ساعت گذشته در جلفا ۶، اهر ٧، سراب ١۵، کلیبر ٩، میانه ١٣، مرند ١۵، ورزقان ١۵، عجب شیر ١٨، بناب ١۶،  چاراویماق ١١ و  ملکان  ١٨ سانتی‌متر گزارش شده است.

  مسئول روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: ‌‌‌‌‌میانه با دما‌‌ی یک درجه سانتیگراد گرم‌ترین و ‌‌‌‌‌‌‌مرند با دمای منفی ۶ درجه سانتی‌گراد سردترین نقاط استان بوده است.

  ابراهیمی تصریح کرد: هوای استان در ۲۴ ساعت آینده کمی تا نیمه ابری گاهی افزایش ابر در برخی نواحی بارش پراکنده برف و مه خواهد و از روز دوشنبه با کاهش دما مواجه خواهیم بود.

 • برچسب ها : , , ,
 • نظرات کاربران در "بیشترین میزان بارندگی در آذربایجان‌شرقی: تبریز، مراغه، شبستر، هریس و بستان‌آباد در صدر"