|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶ | کد خبر : 88243
 • پرینت

  آذرقلم: صفحه اول روزنامه های امروز ایران، تقریبا به پوشش اخبار و رویدادهای مربوط به دو تیم سرخابی تهران اختصاص یافته است!
  تا زمانی که در شهر تبریز، رسانه ای قوی و پرتیراژ ورزشی منتشر نشود آش شله قلمکار ورزش فوتبال ما هم همین است!

  یادداشت ورزشی: محمد امین خوش نیت

  آذرقلم: صفحه اول روزنامه های امروز ایران، تقریبا به پوشش اخبار و رویدادهای مربوط به دو تیم سرخابی تهران اختصاص یافته است!

  به گزارش آذرقلم، بعد از پایان بازی های هفته شانزدهم لیگ برتر، مه و خورشید و فلک در حوزه رسانه های مکتوب در کار شده اند تا استقلال و پرسپولیس در صدر اخبار باشند. حتی کوچکترین اظهارنظر بی اهمیت در مورد این دو تیم، فرصت حضور در صفحه اول روزنامه های ورزشی چاپ پایتخت را یافته است. حال اگر این روزنامه ها فقط در تهران توزیع می شدند ایراد اساسی و مدیریتی نمی شد بر آنها گرفت اما از آنجایی که فروش و توزیع غالب این نشریات در شهرستان های دیگر کشور هم می باشد این بی عدالتی و تبعیض باید مورد توجه بازرسان هیات نظارت بر مطبوعات، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برتر و …. قرار بگیرد. این را هم نباید نادیده گرفت که این روزنامه ها، هر سه ماه یک بار یارانه چند صد میلیون تومانی دریافت می کنند!!

  در حالی که دو تیم آذربایجانی ، دیروز با کسب شش امتیاز، موفقیت بزرگی را کسب کردند. در بقیه استان ها هم گاه و بیگاه تیم های شهرستانی کارهای خارق العاده ای انجام می دهند اما همیشه از چشم روزنامه های ورزشی پایتخت دور می ماند.

  تا زمانی که در شهر تبریز، رسانه ای قوی و پرتیراژ ورزشی منتشر نشود آش شله قلمکار ورزش فوتبال ما هم همین است!

 • برچسب ها : , ,
 • نظرات کاربران در "روزنامه های ورزشی ایران در تسخیر دردانه های تهران! + تصاویر"
  ۵ نظر برای “روزنامه های ورزشی ایران در تسخیر دردانه های تهران! + تصاویر”
  1. محمد گفت:

   عزیز دوستلار بسم الله
   باشلین بیدا حرکت ورین دا. تراختور اوزی روزنامه لازیم دی حاجی نن رایزنی الین و بیدا درده دین روزنامه ورین اشیه. سپاهان ذوب آهنین روزنامه سی وار تراختور کیمین بی تیمین یوخ. سرخ آبی ده در حد وزارت لابی سی وار انتظاریمیز گره اولمیه که روزنامه دولتی بیز دن یازا.

  2. مهدی گفت:

   واقعیت اینه که ما رو در این مملکت آدم حساب نمیکنن

  3. ناشناس گفت:

   تنها روزنامه ها نیست رسانه ملی هم در تسخیر دو تیم است

  4. تیرختورچی گفت:

   سلام دوستان
   فدراسیون بازی جدیدی رو تو نقل و انتقالات نیم فصل شروع کرده و تیرختور رو محروم کرده از نقل و انتقالات تا نتونن مهاجم جذب کنند، به نظر میرسه لشکر ………. فدراسیون میخواد تراکتور رو تیغ بزنه، ….. تو روز روشن یعنی این، دردانه های …….و قهرمانان زورکی بازیکن برای جذب نیاز ندارن. بهتر نیست تیرختور رو منحل کنن؟!!!

   • علی گفت:

    علیک سلام،
    اگر اندکی توهم توطئه رو از خودت دورترکنی و خبر رو کامل بخونی متوجه میشی که به جز تراکتور ۵ تا تیم دیگه از جمله استق و پستق هم تعلیق شدن.