|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۹ | کد خبر : 86430
 • پرینت

  آذرقلم: اعضای تیم ملی فوتبال ترکیه بعد از گل اول در بازی با آلبانی در مسابقات انتخابی جام جهانی رو به دوربین‌ها سلام نظامی دادند.

  آذرقلم: اعضای تیم ملی فوتبال ترکیه بعد از گل اول در بازی با آلبانی در مسابقات انتخابی جام جهانی رو به دوربین‌ها سلام نظامی دادند.

  به گزارش آذرقلم، حمله ترکیه به شمال سوریه برای سرکوب شبه نظامی های کرد باعث کشتار کودکان و غیر نظامیان زیادی شده و اعتراضات بسیاری را در میان گروه های حامی حقوق بشر و کشورهای مختلف به همراه داشته اما اردوغان تاکید دارد این حملات را تا نابودی شبه نظامیان کرد ادامه خواهد داد.

  همزمان اعضای تیم ملی فوتبال ترکیه در بازی انتخابی جام جهانی، رو به دوربین ها به رئیس جمهورشان سلام نظامی دادند و از اقدام خشونت آمیز او حمایت کردند. حالا باید دید واکنش فیفا به این رفتار ترک‌ها در ترویج حمایت از خشونت و جنگ طلبی که خلاف منشور فوتبال است، چه خواهد بود؟

  • تیم ملی فوتبال ترکیه

 • برچسب ها : ,
 • نظرات کاربران در "عکس جنجالی: سلام نظامی بازیکنان تیم ملی ترکیه و احتمال واکنش فیفا"
  ۲ نظر برای “عکس جنجالی: سلام نظامی بازیکنان تیم ملی ترکیه و احتمال واکنش فیفا”
  1. یاسر گفت:

   در واقع تجاور رژیم اشغالگر ترکیه به خاک همسایه مسلمان خودش که دست بر قضا متحد ما هم هست از طرف همه دنیا به جز علی اف محکوم شده و نشون دهنده انزوای بین المللی یه دیکتاتور خونریز هست. چون کردها نقش مهمی در مبارزه با داعشی داشتن که دست پرورده ترکیه هست، الان خودش با تمام قوا وارد شده تا با کشتار زنان و کودکان ازشون انتقام بگیره. الان اسرائیل و ارمنستان بیشتر از همه از این خوی وحشیگری اردوغان خوشحال هستن. یه اشغالگر دیگه که تا دیروز از قاشقی فیلم هندی درست کرده بود به جمع اشغالگران اضافه شده و درحال قتل و عام هست.

   • نوید گفت:

    گرچه اردوغان در تجاوز و وحشیگری دست کمی از اسلاف خونریز خودش نداره اما این تجاوز در مقابل کارهایی که عثمانی ها کردن واقعا محلی از اعراب نداره. مخصوصا جنایاتی که عثمانی ها در آذربایجان و تبریز انجام دادن. به گواهی تاریخی که خود مورخین عثمانی نگاشتن به دستور سلیم، تبریز رو اتش زدن کشتن غارت کردن به زنان تجاوز کردن شکم زنان رو دریدن و فرزندانشون رو در آتش انداختن و… از کشته پشته ساختن تا جایی که خودشون هم دلشون به حال مردم تبریز سوخته بود.
    پچوی گفتارش را با این نظریه به پایان می‌رساند:
    «… انتقام اشقیای تبریز برای حفظ ناموس سلطنت، جای بحث نیست. ولی این همه اهانت به زنان با ناموس و عائله مردم و رخصت زنا، برای کسانی که ذره‌ای ایمان در دلشان هست، قابل قبول نبوده و جایز نمی‌باشد.»
    بسیاری از فتاوای قتل عام مردم آذربایجان توسط عثمانیان هنوز در موزه های استانبول و آرشیو های تاریخی عثمانی، نگاه داری می شود.
    هرجایی که این عثمانی های جنایتکار پا گذاشتن جز خرابی و جنایت و قتل و غارت چیزی به بار نیاوردن. به صغیر و کبیر رحم نکردن.