|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۷ | کد خبر : 860
 • پرینت

  اظهارات توهین آمیز نماینده مرند و جلفا نسبت به معاون رئیس جمهور:

  ابتکار چه کاره است که در مورد انتقال آب ارس اظهارنظر کند؟!

  آذرقلم: نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی درباره اظهارات اخیر رئیس سازمان محیط زیست گفت: ایشان چه کاره هست که در مورد انتقال آب ارس اظهار نظر و یا مخالفت کند.

  IMG13420579

  آذرقلم: نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی درباره اظهارات اخیر رئیس سازمان محیط زیست گفت: ایشان چه کاره هست که در مورد انتقال آب ارس اظهار نظر و یا مخالفت کند.

  به گزارش آذرقلم به نقل از فارس، محمد حسن نژاد اظهار کرد: مشخص نیست خانم ابتکار و یا سازمان محیط زیست چه مسئولیتی در این طرح یا پروژه دارند که در رابطه با آن اظهار نظر می‌کنند.

  وی به ابتکار یاد آور شد: طرح انتقال آب ارس دارای مصوبه و ردیف است و سازمان محیط زیست حق دخالت و یا اظهار نظر در مورد آن را ندارد.

  معصومه ابتکار هفته گذشته در جلسه کار گروه نجات دریاچه ارومیه در تبریز با بیان اینکه سازمان محیط زیست با طرح انتقال آب ارس به دریاچه ارومیه مخالف است، اظهار کرد: به دلیل نبود ارزیابی‌های لازم و کافی، این سازمان با انتقال آب رودخانه ارس به دریاچه ارومیه مخالف است و به همین  علت تاکنون این سازمان با این طرح موافقت نکرده است.

  وی انتقال آب مجازی به حوضه دریاچه ارومیه را مناسب ندانست و بیان کرد: این طرح علاوه بر اینکه دستاوردهای اقتصادی ندارد به بخش کشاورزی منطقه نیز زیان‌رسان خواهد بود.

  رئیس سازمان محیط زیست کشور با بیان اینکه نتایج مطالعات کارشناسان طرح ملی احیای دریاچه ارومیه تا خرداد اعلام می‌شود.

  شاید نظر خانم ابتکار مورد نقد باشد اما توهین به معاون رئییس جمهور کشورمان که بزرگترین جایزه حفظ محیط زیست جهان به او اعطا شده توهین آمیز و دور از شآن یک نماینده است. طبیعی است که اظهارات او در مورد عملی نبودن انتقال آب ارس به دریاچه ارومیه ، مردم آذربایجان و دوستداران احیای این دریاچه را خوش نیامد اما هیچ یک از مدار ادب و احترام خارج نشدند. با این وصف این برخورد نماینده مرند و جلفا تعجب برانگیز است.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "ابتکار چه کاره است که در مورد انتقال آب ارس اظهارنظر کند؟!"