|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۲ | کد خبر : 85846
 • پرینت

  آذرقلم: شهردار جدید منطقه هشت در جمع معاونین و مدیران منطقه هشت گفت: با اجرای کارهای ماندگار منطقه۸ به کارگاه عمرانی تبدیل می شود.

  آذرقلم: شهردار جدید منطقه هشت در جمع معاونین و مدیران منطقه هشت گفت: با اجرای کارهای ماندگار منطقه۸ به کارگاه عمرانی تبدیل می شود.

  به گزارش آذرقلم، در این جلسه علی مدبر ضمن اشاره به موقعیت خاص منطقه هشت و واقع شدن در بافت تاریخی فرهنگی تبریز، مدیریت در این منطقه تاریخی فرهنگی را بسیار حساس برشمرده و خواستار توجه بیشتر معاونین و مدیران منطقه در حوزه مدیریتی خود شدند.
  مدبر افزود: تمام تلاش ما در طول دوران مدیریتی خود در منطقه هشت، احیاء و هویت بخشی تاریخی معابر منطقه با تملک و مرمت خانه های تاریخی، احیاء باروی شهر تبریز، احیاء جاده ابریشم ، توسعه فضای سبز منطقه، احیاء و هویت بخشی به باغ گلستان و اجرای سایر پروژه های عمرانی و مرمتی در راستای احیاء تبریز کهن خواهد بود.
  شهردار منطقه هشت در این جلسه از تلاش خود برای تبدیل منطقه تاریخی فرهنگی تبریز به کارگاه عمرانی همچون مدیریت قبلی خود در منطقه، خبر داده و از مدیران و معاونین خود خواستار کار جهادین در راستای دستیابی به اهداف پیش رو منطقه شدند.
  او با اشاره به برنامه های پیش رو منطقه در راستای پیاده محور نمودن  معابر تاریخی منطقه اشاره نموده و افزود پیرو سیاستهای تبیینی شهردار محترم تبریز مبنی بر پیاده محور نمودن محورهای پرتردد و گردشگر پذیر منطقه هشت، چندین محور گردشگری در سطح منطقه را شناسایی نموده و بعد از کار کارشناسی تبدیل به محورهای پیاده راهی خواهیم نمود تا هویت تاریخی فرهنگی منطقه را حفظ نمائیم.
  وی بر اجرای مشارکتی پروژه های آتی منطقه تاکید نموده و افزود: به منظور کاهش هزینه ها و بهبود پیشرفت پروژه ها سعی خواهیم کرد برخی پروژه های شهری پیش رو را با مشارکت بخش خصوصی و بصورت مشارکتی و یا با اخذ وام اجرا نمائیم تا از بار مالی منطقه  کاسته شود
  مدبر در پایان بر  تلاش خود و معاونین و مدیران خود، برای اجرای کارهای ماندگار در منطقه هشت تاکید نموده و خواستار تلاش شبانه روزی عوامل منطقه برای دستیابی به این هدف شدند.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "شهردار منطقه ۸: منطقه فرهنگی،تاریخی تبریز به کارگاه عمرانی تبدیل می شود"

  نظرات

  CAPTCHA
  *
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.