|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸ | کد خبر : 85553
 • پرینت

  آذرقلم: رئیس فدراسیون فوتبال گفت: بیرانوند مصاحبه ای کرد و باشگاه پرسپولیس هم اطلاعیه ای داد و اعلام کرد حرکت او منظوری نبوده و عذرخواهی کرده است. همین عذرخواهی بهتر از تنبیه کردن است.

  تاج: عذرخواهی بیرانوند از تنبیه او بهتر است

  آذرقلم: رئیس فدراسیون فوتبال گفت: بیرانوند مصاحبه ای کرد و باشگاه پرسپولیس هم اطلاعیه ای داد و اعلام کرد حرکت او منظوری نبوده و عذرخواهی کرده است. همین عذرخواهی بهتر از تنبیه کردن است.

  به گزارش آذرقلم، مهدی تاج که با برنامه سلام صبح بخیر صحبت می‌کرد درباره شکایت تراکتور از حرکتی که بیرانوند به تماشاگران تراکتور نشان داده، گفت: آقای بیرانوند مصاحبه ای کرد و باشگاه پرسپولیس هم اطلاعیه ای داد و اعلام کرد حرکت او منظوری نبوده و عذرخواهی کرده است. همین عذرخواهی بهتر از تنبیه کردن است.

  تاج افزود: همین لیگ ۲ هفته برگزار شده و بیرانوند یک هفته محروم بوده است. بنابراین قاعدتا برخوردها گزینشی نیست و منطقی رفتار می شود. هرکسی در جامعه فوتبال این کار را انجام بدهد. اولا من خودم عذرخواهی می کنم و نباید این اتفاقات بیفتد. مردم علاقه ای به این حرفها ندارند و دلشان می خواهد از فوتبال لذت ببرند و نباید فوتبال را به جایی رساند که مردم از آن دلزده شوند. رقابت تیم ها هم فقط باید در زمین و در همان ۹۰ دقیقه باشد.
  تاج در پایان درباره اینکه آیا قانون ۹۰ به ۱۰ اجرا می شود یا خیر توضیح داد: باید ستادی برای این قانون ایجاد شود. این قانون به نفع همه است و کنترل ورزشگاه ساده تر می شود و این موضوع در بازی با تراکتور اجرا شد.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "ورود تاج به ماجرای توهین بیرانوند به تراکتور"
  نظرات در مورد » “ورود تاج به ماجرای توهین بیرانوند به تراکتور”
  1. محمد گفت:

   بادرود واحترام
   به آقای تاج بفرمایید اگر هر بازیکنی هر حرکتی انجام داد وعذرخواهی کرد تنبیه نخواهد شد یل فقط این امر برای نورچشمی ها هست.
   واین راهم بفرمایید طرفداران میلیونی تراکتور هم صبرشان حدی دارد واگر شما نمیتوانید قانون را به مساوات پیاده کنید لااقل بفرمایید تا ما از حق خودمان دفاع کنیم وجواب بیرانوند ها را همانجا بدهیم تا کارمان به اینجا نکشد.
   بدرود