|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۹ | کد خبر : 85411
 • پرینت

  آذرقلم: امروز هم همچون روزهای گذشته، بهترین و مهمترین کارتون های منتشر شده در خبرگزاری ها و روزنامه های کشور را که با محوریت موضوعات سیاسی و اجتماعی روز ایران و جهان طراحی و منتشر شده باهم مرور می کنیم: سیر تکاملی توپ‌های لیگ برتر را ببینید! یکی از موضوعات حاشیه‌ساز آغاز لیگ برتر نوزدهم، انتخاب […]

  آذرقلم: امروز هم همچون روزهای گذشته، بهترین و مهمترین کارتون های منتشر شده در خبرگزاری ها و روزنامه های کشور را که با محوریت موضوعات سیاسی و اجتماعی روز ایران و جهان طراحی و منتشر شده باهم مرور می کنیم:

  سیر تکاملی توپ‌های لیگ برتر را ببینید!
  یکی از موضوعات حاشیه‌ساز آغاز لیگ برتر نوزدهم، انتخاب و معرفی توپ این مسابقات بود که از همان ابتدا با اعتراض بازیکنان باشگاه‌های مختلف روبه‌رو شد. / محمدرضا میرشاه ولد

  سير تكاملي توپ‌هاي ليگ برتر را ببينيد!

  چه بلایی سر سعید ملایی آوردند؟!

  حواشی جدید تیم جودو و سعید ملایی

  محمدرضا میرشاه‌ولد

  استراماچونی صندلی خودش را می‌خواهد!

  دعوای استراماچونی قبل از بازی که گفته بود صندلی شماره یک نیمکت باید مال من باشد، سوژه کارتون امروز محمدرضا میرشاه‌ولد در خبرورزشی شده است.

  مربی آبی‌ها صندلی خودش را می‌خواهد!

   ویدئوچک از زاویه دید امیر قلعه‌نویی!
  امیر قلعه نویی، مربی باشگاه سپاهان اصفهان دلیل قهرمان نشدن تیمش در لیگ فصل گذشته را نبود سیستم کمک داور ویدئویی و عدم اجرای عدالت عنوان کرد؛ موضوعی که سوژه کارتونی از شهاب جعفرنژاد در روزنامه هفت صبح شد.

  اينم اجراي عدالت از نگاه قلعه‌نويي!

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "کارتون های ورزشی: حواشی جدید تیم جودو، توپ‌های لیگ برتر و قلعه نوئی!"