|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۷ | کد خبر : 84895
 • پرینت

  آذرقلم : در حالی که سایت معروف گازتا دلا اسپرت از عقد قرارداد دو ساله امانوئل آدبایور با باشگاه تراکتور خبر داده اما مسئولان باشگاه تراکتور، این خبر را تکذیب کردند.

  آذرقلم : در حالی که سایت معروف گازتا دلا اسپرت از عقد قرارداد دو ساله امانوئل آدبایور با باشگاه تراکتور خبر داده اما مسئولان باشگاه تراکتور، این خبر را تکذیب کردند. Ø¢Ø¯Ø¨Ø§ÛŒÙˆØ± با تراکتور Û² ساله بست

  به گزارش آذرقلم ، دیروز شایعه شد که امانوئل آدبایور مهاجم سابق تیم‌های موناکو، آرسنال، منچسترسیتی، رئال مادرید، تاتنهام و باشاک شهیر ترکیه با یکی از برترین‌ تیم‌های ایران یعنی تراکتور به توافق رسیده و قرارداد دو ساله‌ای با تراکتور تبریز به امضا رسانده است. آدبایور تحت تاثیر سخنان مصطفی دنیزلی قرار گرفته است. طبق گفته این سایت دنیزلی به شدت خواستار آدبایور برای جانشینی استوکس است تا برای قهرمانی لیگ ایران تلاش کنند.
  از یک هفته گذشته شایعات فراوانی در خصوص پیوستن امانوئل آدبایور به تراکتور وجود داشت و حتی این بازیکن با انتشار استوری در صفحه اینستاگرامی به آن دامن زد اما مسئولان باشگاه هر گونه مذاکره با او را تکذیب کردند. با این حال صادقیان، مدیرعامل تراکتور با سفر به استانبول باب مذاکره با مهاجم توگویی و دیگر مهاجمان خارجی را باز کرده و در آستانه جذب یکی از آن‌هاست.

  باشگاه تکذیب کرد:

  باشگاه تراکتور تبریز نسبت به خبر پیوستن امانوئل آدبایور به این تیم واکنش نشان داد.

  در همین راستا سهرابی معاون ورزشی باشگاه تراکتور با تکذیب این خبر اظهار داشت: خیر، چنین چیزی صحت ندارد. من همین الان در باشگاه حضور دارم و خبری از توافق با هیچ بازیکنی نیست.

  مدیرعامل تراکتور: حضور آدبایور در تبریز قابل پیش‌بینی نیست

  مدیرعامل تراکتور هم حضور مهاجم پیشین رئال مادرید در این باشگاه را نه تایید کرد و نه تکذیب.

  غلامرضا صادقیان در این باره اظهار کرد: ما در حال مذاکره هستیم و این قضیه را نه تائید می‌کنم و نه تکذیب. حضور این مهاجم در تراکتور قابل پیش بینی نیست اما چیزی که مشخص است هنوز باشگاه موضعی درباره پیوستنش به تیم ندارد.

 • برچسب ها : ,
 • نظرات کاربران در "پیوستن آدبایور به تراکتور در هاله ای از ابهام!"