|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۹ | کد خبر : 84730
 • پرینت

  آذرقلم: مهاجمی که قرار بود به تیم تراکتور ملحق شود، با پیشنهاد پرسپولیس از حضور در تبریز منصرف شد.

  مهاجم قاپون+ سندآذرقلم: مهاجمی که قرار بود به تیم تراکتور ملحق شود، با پیشنهاد پرسپولیس از حضور در تبریز منصرف شد.

  به گزارش آذرقلم به نقل از فارس، تیم تراکتور در روزهای اخیر با یک مهاجم برزیلی به نام “برناندو” مذاکره کرده و با وی به توافق رسیده بود.

  در حالی که قرار بود این مهاجم در روزهای اخیر وارد تبریز شده و تمریناتش را با تیم تراکتور آغاز کند، با پیشنهاد تیم پرسپولیس این بازیکن از حضور در تبریز منصرف شد.

  مهاجم برزیلی به نام برناندو که در حال نهایی کردن با تراکتور بود با پیشنهاد پرسپولیس  منصرف شد.

  رقم قرارداد مهاجم سرخپوشان لو رفت

  رقم قرارداد مهاجم سرخپوشان لو رفت

  جونیور براندائو، مهاجم برزیلی ۲۴ ساله که مدنظر پرسپولیس است، روز سه شنبه برای پشت سر گذاشتن تست‌های پزشکی راهی تهران خواهد شد تا شاگرد گابریل کالدرون آرژانتینی شود.

  این بازیکن فوتبال خود را در تیم‌های پایه گرمیو و تابوائو دا آغاز کرده و قرار است برای حضور یک ساله و قرضی در تیم سرخپوش پایتخت ۵۰۰ هزار دلار دریافتی داشته باشد. گفته می‌شود او پس بازی روز دوشنبه تیم گویاس مقابل واسگودوگاما (در هفته چهاردهم لیگ برزیل) و خداحافظی با همبازیانش راهی ایران می‌شود.

  لازم به ذکر است، او درحال حاضر تحت قرارداد تیم لودوگورتس بلغارستان است و تیم بلغاری می‌خواهد جونیور را به پرسپولیس قرضی انتقال دهد.

  جونیور پس از سپری کردن چند سال ناموفق در برزیل و … راهی بلغارستان شد تا برای تیم دوم لودوگورتس بازی کند و در ۶ بازی، چهار گل به ثمر رساند تا خیلی زود به تیم اول راه پیدا کند، اما او بدون انجام حتی یک بازی در لیگ برتر بلغارستان در سال ۲۰۱۹ به شکل قرضی راهی گویاس در سری‌آ برزیل شد و حال قرار است به پرسپولیس بپیوندد.

  این بازیکن ۲۴ ساله با حضور در تیم سرخپوش پایتخت زوج علی علیپور خواهد شد تا در خط حمله بازی کند. پرسپولیسی‌ها مذاکرات را آغاز کرده اند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، او تا آخر هفته قرارداد را امضا کرده و در تمرینات شرکت می‌کند.

 • برچسب ها : , ,
 • نظرات کاربران در "پرسپولیس، مهاجم برزیلی تراکتور را پر زد/ افشای رقم قرارداد+ سند"