|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲ | کد خبر : 84705
 • پرینت

  آذرقلم: فصل هیجدهم لیگ برتر فوتبال ایران را باید آخرین فصلی دانست که بلیت کاغذی داشت، صندلی ها شماره نداشتند و به شیوه سنتی اداره می شدند.

  آذرقلم: فصل هیجدهم لیگ برتر فوتبال ایران را باید آخرین فصلی دانست که بلیت کاغذی داشت، صندلی ها شماره نداشتند و به شیوه سنتی اداره می شدند.

  به گزارش آذرقلم، با برنامه ریزی های سازمان لیگ برتر و مطابق دستورالعمل های فیفا از این پس باید ورزشگاه ها برای برگزاری دیدارها استانداردهای جهانی را رعایت کنند که یکی از این موارد فروش بلیت های الکترونیکی است.

  رضایت سازمان لیگ از روند آماده‌سازی ورزشگاه یادگار امام تبریز

  به گزارش آذرقلم، سعید فتاحی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در حاشیه بازدید از ورزشگاه یادگار امام (ره) بیان کرد: ۴۰ مسیر ورودی به ورزشگاه تعبیه و گیت گذاری انجام شده است. امکانات بسیار خوبی مستقر شده و روند بازسازی صندلی‌ها نیز به خوبی در حال انجام است و امیدوارم ورزشگاه یادگار امام (ره) تا هفته دوم مسابقات به طور کامل آماده شود.

  وی در خصوص بلیط فروشی الکترونیکی برای ورزشگاه یادگار امام (ره)، گفت: زیرساخت‌های مورد نیاز برای بلیط فروشی الکترونیکی تعبیه شده و سایت مورد نظر تا هفته آینده به طور کامل آماده می‌شود.

  فتاحی با بیان اینکه بلیط فروشی تمامی ورزشگاه‌ها الکترونیکی می‌شود، ادامه داد: از هواداران تراکتور خواهش می‌کنم که از طریق سایت بلیط را خریداری کنند و باتوجه به شماره گذاری صندلی‌ها، هواداران باید روی صندلی که بلیط آن را خریداری کرده‌اند، بنشینند.
  رئیس کمیته مسابقات سازمان  لیگ تأکید کرد: اجرای مناسب طرح بلیط فروشی الکترونیکی منوط به همکاری هواداران فوتبال در سراسر کشور است.

  وی در خصوص بازدیدش از ورزشگاه بنیان دیزل هم گفت: خوشبختانه دوربین‌های این ورزشگاه نصب شده، صندلی‌ها در حال شماره گذاری است و سیستم بلیط فروشی الکترونیکی نیز راه‌اندازی می‌شود؛ تنها گیت گذاری ورزشگاه باقی مانده که تا هفته اول مسابقات این ورزشگاه نیز آماده می‌شود.

  فتاحی در خصوص زمان آغاز مسابقات لیگ برتر، بیان کرد: زمان آغاز مسابقات به زمان آماده‌سازی ورزشگاه‌ها بستگی داشته و در صورت آماده شدن پنج یا شش ورزشگاه، لیگ را آغاز می‌کنیم.

 • برچسب ها : , ,
 • نظرات کاربران در "بلیت های کاغذی ورزشگاه به خاطره ها پیوست/ صندلی های یادگار امام شماره گذاری شدند"