|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۰ | کد خبر : 84307
 • پرینت

  آذرقلم: سرمربی پیشین تراکتور پیوستن مزدک میرزایی را به شبکه ایران اینترنشنال تایید کرد.

  آذرقلم: سرمربی پیشین تراکتور پیوستن مزدک میرزایی را به شبکه ایران اینترنشنال تایید کرد.
   به گزارش آذرقلم؛ بعد از رسمیت یافتن خبر پیوستن مزدک میرزایی به شبکه ایران اینترنشنال، از عصر دیروز فضای مجازی محل بحث و نظر درباره این خبر شده است. اخبار زیادی در خصوص پیوستن مزدک میرزایی به این شبکه‌ مستقر در لندن منتشر شده بود اما حالا تایید رسمی این خبر هم یکی یکی می رسد. خبری که در ابتدا شایعه خوانده شده بود اما پس از چند ساعت رسما تایید شد.

  بعد از تایید این خبر توسط دوستان نزدیک مزدک و همکاران قدیمی اش، خود این گزارشگر کم حرف تلویزیون هم واکنشی در رد این اخبار نشان نداد تا اینکه محمد تقوی سرمربی پیشین تراکتورسازی تبریز و کارشناس شبکه‌ ایران اینترنشنال و بی بی سی فارسی که در لندن زندگی می کند، خبر پیوستن مزدک به شبکه‌ ایران اینترنشنال را علنی کرد. طبق اعلام تقوی، مزدک میرزایی حتی از ساختمان این شبکه هم دیدار داشته است.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "پیوستن مزدک میرزایی به شبکه خارجی اینترنشنال از شایعه تا واقعیت"
  نظرات در مورد » “پیوستن مزدک میرزایی به شبکه خارجی اینترنشنال از شایعه تا واقعیت”
  1. علی گفت:

   چرایی تاخیر در شروع لیگ برتر

   سهیل مهدی، رییس کمیته صدور مجوز حرفه ای برای باشگاه ها که امروز در برنامه سلام صبح بخیر شکبه سوم میهمان سعید اکبری مجری این برنامه بود در خصوص مسایل مختلف از جمله شروع لیگ برتر صحبت کرد که به اتفاق گزیده حرف های او را می خوانیم:

   برای شروع لیگ شرایط خوبی نداریم!
   با توجه به مصوبات شورای امنیت ملی، ایمن سازی ورزشگاه ها مورد نظرمان بود و از برخی اتفاقاتی که افتاد خوشحال نبودیم. امسال همت مضاعفی برای بحث ایمن سازی رخ داد و مردم شایسته هستند که فضای امن و محترمی برایشان فراهم شود. تلاش کردیم با کمک وزارت ورزش و باشگاه ها، به سمت بحث ایمن سازی، شماره دار کردن صندلی، گیت های ورودی و پایش تصویری سکوها برای جداسازی افرادی که شرایط ورزشگاه را رعایت نمی کنند و فضای ناامنی ایجاد می کنند برویم و در سال آینده این موضوع را مدیریت کنیم. ما شرایط خوبی نداریم و علی رغم تلاش زیادی که برای پیاده کردن الزامات صورت می گیرد به سطح آماده سازی نرسیده ایم و هیچ ورزشگاهی این آماده سازی را تکمیل نکرده تا بتوانیم لیگ را شروع کنیم.جلسه ای با رییس سازمان لیگ داشتیم اما هنوز به تاریخ دقیقی نرسیده ایم و منتظریم استقرار الزامات به سطحی برسد که حداقل ۵، ۶ ورزشگاه را آماده داشته باشیم. وضعیت نگران کننده است و اگر با ۱۰، ۱۲ روز کارمان راه می افتاد شاید همین امروز هم می توانست راه بیفتد و خیلی خوب بود. امیدوارم ۵ ورزشگاه اصلی مان آماده شود وگرنه مجبوریم مسابقات را در شهرهای دیگر بدون تماشاچی برگزار کنیم و این اصلا خوب نیست.به این خاطر که امنیت و سلامت تماشاچی ها برایمان مهم است این فشار را تحمل می کنیم و به احتمال بسیار زیاد لیگمان با تاخیر روبرو خواهد بود. امیدوارم تا آخر هفته این موضوع قطعی شود.


  نظرات

  CAPTCHA
  *
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.