|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵ | کد خبر : 83776
 • پرینت

  آذرقلم: مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی گفت: در قانون بودجه سال ۱۳۹۸ مبلغ سه هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان سهم کل درآمدهای مالیاتی آذربایجان‌شرقی تعیین شده است.

  آذربایجانی ها 3200 میلیارد تومان مالیات می دهندآذرقلم: مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی گفت: در قانون بودجه سال ۱۳۹۸ مبلغ سه هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان سهم کل درآمدهای مالیاتی آذربایجان‌شرقی تعیین شده است.

  به گزارش آذرقلم، غلامرضا شریفی امروز در دیدار با استاندار آذربایجان شرقی،با اشاره به اینکه بیشترین وصول مالیاتی استان در تیر ماه میسر می‌شود، اظهار کرد: در سه ماهه اول سال جاری ۸۳ درصد سهم مالیاتی استان محقق شده است.

  غلامرضا شریفی با اشاره به این که در قانون بودجه سال ۱۳۹۸ مبلغ سه هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان سهم کل درآمدهای مالیاتی آذربایجان‌شرقی است، گفت: از این مبلغ ۹۴ درصد سهم درآمدهای مالیاتی می باشد که ۵۲ درصد آن، مالیات مستقیم و ۴۸ درصد آن مالیات‌های غیرمستقیم از جمله مالیات بر ارزش افزوده است.

  وی با بیان این که مایلات بر ارزش افزوده نوعی مالیات پیشرفته است که اکنون در ۱۶۵ کشور دنیا دریافت می‌شود، افزود: این قانون یکی از مترقی ترین قوانین در کشورهای توسعه یافته است.

  مدیرکل امور مالیاتی استان همچنین ادامه داد: دولت نیازمند درآمدهای غیرنفتی است که عمده ترین آن مالیات است و در اقتصاد مقاومتی، اصلی ترین پایه آن درآمدهای مالیاتی است که کشور را از وابستگی به نفت بی نیاز می کند و با ایجاد رفاه و آرامش برای مردم نتایج آن به جامعه بازمی گردد.

  شریفی همچنین از پرداخت حدود ۵۰۴ میلیارد تومان از محل مالیات بر ارزش افزوده در سال ۱۳۹۷ به شهرداری‌ها و دهیاری‌های آذربایجان‌شرقی خبر داد  و آن را منبع بسیار مهمی در توسعه شهری و روستایی استان دانست.

 • برچسب ها : ,
 • نظرات کاربران در "تحقق ۸۳ درصدی سهم مالیاتی استان/ آذربایجانی ها ۳۲۰۰ میلیارد تومان مالیات می دهند"

  نظرات

  CAPTCHA
  *
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.