|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۹ | کد خبر : 74985
 • پرینت

  آذرقلم: دبیر کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از نامه نمایندگان خانه ملت به سران قوا برای اجرای کامل قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشسته‌ها خبر داد.

  خبرگزاری فارس: بازنشسته‌ها را بازنشسته کنید/ نگذارید مدیران از عنوان «جانباز» سوءاستفاده کنند

  آذرقلم: دبیر کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از نامه نمایندگان خانه ملت به سران قوا برای اجرای کامل قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشسته‌ها خبر داد.

  به گزارش آذرقلم به نقل از فارس، امیر خجسته نماینده مردم همدان و دبیر کمیسیون اصل ۹۰ مجلس، از نامه نمایندگان به سران قوا در زمینه لزوم اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان خبر داد.

  وی اضافه کرد: با توجه به تصویب طرح ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان در مجلس و تائید آن در شورای نگهبان منتظریم که این قانون به درستی و کامل در کشور اجرائی شود و کسی به دنبال دور زدن قانون نباشد.

  نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی از لزوم به کارگیری توان جوانان کشور سخن گفت و تأکید کرد: در این نامه به دنبال آن هستیم که هشدارهای لازم را برای اجرای هرچه سریعتر این قانون به تمامی نهادها و دستگاه‌ها بدهیم و همچنین اجازه ندهیم برخی بخواهند قانون را دور بزنند؛ به طور مثال شنیده‌ایم برخی از مقامات با مراجعه به بنیاد شهید به دنبال افزایش درصد جانبازی خود هستند تا از این قانون مستثنی شوند در حالیکه ما خطاب به بنیاد شهید می‌گوییم که تحت فشار این افراد قرار نگیرند.

  خجسته همچنین تصریح کرد: مجلس شورای اسلامی روند اجرای قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان را به طور کامل رصد می‌کند و اجازه نخواهد داد مماشاتی در این زمینه صورت گیرد.

 • برچسب ها : ,
 • نظرات کاربران در "بازنشسته‌ها را بازنشسته کنید، نگذارید مدیران از عنوان «جانباز» سوءاستفاده کنند"
  ۲ نظر برای “بازنشسته‌ها را بازنشسته کنید، نگذارید مدیران از عنوان «جانباز» سوءاستفاده کنند”
  1. میکاععل حیاتی گفت:

   سلام بنظر می رسد که در تبریز چند کارخانه مثل شرکت ایدم به فرض مثال آقای قنبری خودش یک شخصیت نیست جا شه انداخته شرکت ایدم مسئولان هیچ کاری نمی کنند با پیگیری مکرر چندتا از ادارات دولتی مثلا بیمه پیگیر نیست دلش هر کاری می خواد می کنه ماهیانه ۱۲ میلیون حقوق می گیره هم از بیمه بازنشستگی هم از شرکت آیا این رسمشه


  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.