|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :پنج شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۷ | کد خبر : 74812
 • پرینت

  آذرقلم: مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز از انفجار در طبقه چهارم ساختمان ۵ طبقه در خیابان آذری، کوی سبلان این شهر خبر داد.

  آذرقلم: مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز از انفجار در طبقه چهارم ساختمان ۵ طبقه در خیابان آذری، کوی سبلان این شهر خبر داد.

  به گزارش آذرقلم، داود  طالب نژاد اظهار داشت: عصر دیروز طی گزارشات مردمی به سامانه ۱۲۵ مبنی بر وقوع انفجار در طبقه چهارم ساختمان پنج طبقه در کوی سبلان، آتش نشانان ایستگاه شماره ۵ سریعا برای بررسی و اطفاء عازم محل حادثه شدند.
  مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز افزود: در اثر انفجار مقداری از اسباب و اثاثیه منزل دچار سوختگی، پنجره ساختمان از جا کنده و قسمت هایی از ساختمان نیز دچار آسیب دیدگی شده است.

  وی با اشاره به اینکه در اثر انفجار، دیوار ساختمان مجاور نیز دچار آسیب دیدگی شده، گفت: علت حادثه پس از بررسی توسط کارشناسان، متعاقبا اعلام می شود.

  علت انفجار یک واحد مسکونی در تبریز؛
  شعفی: نگهداری مواد اشتعال‌زا عامل انفجار بود
  معاون اجتماعی نیروی انتظامی آذربایجان‌شرقی گفت: علت انفجار منجر به آتش‌سوزی عصر روز چهارشنبه واحد مسکونی ولیعصر جنوبی در تبریز، نگهداری مواد اشتعال‌زا بود که در این خانه به علت بی‌احتیاطی صاحب منزل نگهداری می‌شد.
  آسمانی مسوول ستاد عملیات آتش‌نشانی تبریز و معاون اجتماعی نیروی انتظامی آذربایجان‌شرقی در گفتگو با خبرنگاران به علت این رویداد اشاره کردند.

  آسمانی اظهار کرد: طی تماس تلفنی شهروندان در ساعت ۱۸:۹ با ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تبریز، این اعلام به ایستگاه شماره ۵ ولیعصر، خیابان آذری واصل شد و نیروها به محل حادثه اعزام شدند.

  وی افزود: گزارش مبنی بر انفجار گاز بود که همکاران با اطفای آتش‌سوزی و لکه‌گیری، در حال علت‌یابی هستند و مورد خاصی وجود ندارد خوشبختانه این حادثه مصدوم و فوتی ندارد.

  وی ابراز کرد: این حادثه در اثر انفجار رخ داده است؛ دیوارهای اطراف ضلع جنوبی و پنجره‌های ضلع شمالی منزل آسیب‌دیده است، حتی دیوار و پنجره‌های همسایگان اطراف این خانه نیز دچار آسیب شده است.

  آسمانی گفت: علت این حادثه در حال بررسی بوده و بعد از بررسی نتیجه اعلام خواهد شد.

  هاشم شعفی، معاون اجتماعی نیروی انتظامی آذربایجان‌شرقی نیز اظهار کرد: دلیل این آتش‌سوزی منجر به انفجار، نگهداری مواد اشتعال‌زا بود که در این خانه به علت بی‌احتیاطی صاحب منزل نگهداری شده بود.

 • برچسب ها : , ,
 • نظرات کاربران در "نگهداری مواد اشتعال‌زا خانه ای را در تبریز منفجر کرد+ تصاویر"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.