|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۹ | کد خبر : 74517
 • پرینت

  آذرقلم: مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان در مصاحبه ای در پاسخ به بیانیه باشگاه تراکتورسازی و انتقادات آنها از این باشگاه پاسخ داده و با لحنی توهین آمیز، جایگاه تراکتورسازی را فراموش کرده است.
  پاسخ یکی از هواداران پرشور تراکتورسازی را با هم می خوانیم:

  یادداشت: ساوالان/اردبیل

  آذرقلم: مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان در مصاحبه ای در پاسخ به انتقادات تراکتورسازان از این باشگاه پاسخ داده و با لحنی توهین آمیز، جایگاه تراکتورسازی را زیر سوال برده است.

  پاسخ یکی از هواداران پرشور تراکتورسازی را با هم می خوانیم:

  ****

  جناب آقای تابش! قدری تحمل داشته باشید، هنوز که هنوزاست، تراختورآذربایجان از دوفصل محرومیت حادث از عملکرد مدیرعامل غیربومی تبریز خیری ندیده بلکه درحال پنچرگیری است. تراکتور کجا و افتخار کجا؟!

  برای ما هنوز مشخص نشده که نامه های متعدد تهدیدآمیز فیفا چگونه و توسط چه کسی بدون دستور اقدام به بایگانی فرستاده شده است: مدیرعامل، آجرلو یا دستگاه عریض و طویل فدراسیون فوتبال اصفهان و یا هردوی آنها؟

  جناب آقای تابش! زیاد خودتان را ناراحت نکنید! ما هنوز به فکر آن هستیم که چگونه زمین و زمان دست بدست هم دادند تا نگذارند تراکتور، قهرمان لیگ چهاردهم شود و سپاهانی که درهمان سال و در نیمه های فصل جزو کاندیداهای سقوط بود، در آخر فصل تمامی تیمها را درو کرد (ویاکرداندند) و افتخاری برافتخارش افزودند!

  از کدام افتخار تراکتور بگوئیم؟ افتخار لایق کسانی است که سه بازی مانده به آخرلیگ چهاردهم توسط یکی ازعوامل تبریزی خود به کیانی، ایرانپوریان و سعید آقائی، قول جذب به سپاهان درسال بعدرا می دهند! هم افتخار لایق شماست و هم اخلاقیات ! مبارک فولاد مبارکه تان!

  از بدشانسی اخلاق هم ندارد این تراکتور! اگراخلاق داشت،نیازی نبودکه تیم با افتخار اخلاق مدار سپاهان، درست درزمان وقوع توافق تراکتور با المپیاکوس، نامه شما به جلسه برسد تا حصول توافق به هم بخورد!

  تا حرف اخلاقیات و سپاهان زرد طلائی می آید، آدم به یاد دانشجوئی می افتدکه با ماموریت آقایان اخلاق مدار از اصفهان براه می افتد و به یادگار می آید تا در بین هواداران به انتشار شایعه تساوی سایپا-سپاهان دامن بزند و جایزه ای دریافت کند!….ماموریت آن دانشجو با موفقیت تمام شد، اما آقایان اخلاق مدار به وعده خودعمل نکردند و او ماجرا را مو به مو در نشریات لو داد و اقایان اخلاقی مجبور شدند او را دیوانه معرفی کنند!

  ناگفته نماند که نشر خبر تساوی درنیمکت تراکتور و انتقال آن به بازیکنان، توسط کسانی به عمل آمده بودکه مشخصات آنهارا منصوریان،سرمربی نفت، درتلویزیون اعلام کرد!

  زیاد حاشیه نرویم که تیم باهویت سپاهان ، با بودجه های باحساب و بی حساب دولتی و بنا به «مصلحت ها» چنان افتخاراتی دوشادوش سرخابی های پایتخت کسب کرده که تیمی مثل تراختور با این همه هوادار، «بی هویت» نامیده می شود! بنازم این اخلاقیات را …

  جناب آقای تابش!

  به اعصابتان مسلط شوید! هنوزکه تراکتور راه نیفتاده. حتی هوادارانش هم راه نیفتاده اند! تراکتور تازه به چرخهایش باد میزند، هوادارانش هم،کم کم همدیگر را صدا می زنند تا این تراکتور را هول بدهند تا روشن شود….انرژی خودرا به روزی نگه داریدکه بازیکنانتان در ورزشگاه یادگار تبریز، نه تنها دروازه تراختور، بلکه خود راگم خواهندکرد!

  جناب آقای تابش!

  هواداران تراکتور، در بازی برگشت «هویت و فرهنگ اصلی تراکتور»رابه شما نشان خواهند داد!….وشما تراکتوری را خواهید دیدکه با پول شخصی یک تراکتوری آذربایجانی براه افتاده نه مثل تیمهای به قول شما: اخلاق مدار با هویت که با بیت المال مسلمین، خودنمائی و عرض اندام می کنند!

 • برچسب ها : , ,
 • نظرات کاربران در "آقای تابش! افتخار تراکتورسازی، هواداران آن است نه پول های دولتی!"
  ۱۵ نظر برای “آقای تابش! افتخار تراکتورسازی، هواداران آن است نه پول های دولتی!”
  1. سولدوز گفت:

   تابش و اذری عددی نیستن و نباید با این … ها تیممون به حاشیه بره همین که هواداران عزیز در فضای مجازی جواب این …… و هوادارشونو بدن کفایت میکنه
   نباید جریان اینا به استادیوم بکشه‌…یا حیدر

  2. حسین گفت:

   یاشاسین خوب گفتی بله همینطور که شما میگین بازی برگشت با پر کردن یادگار اونم ن هفتاد هزاری بلکه بیشتر از اون نشون میدیم که هویتی که آقایه مثلا اخلاق مدارازش حرف میزنه یعنی چی

  3. امین گفت:

   اقا تابش حق دارن…………

   چون اون روزی که جهان هویت ما رو داد میزد هنوز ………..
   ………………..

   تابش محصول جدید اختلاف قومیتی و ………

   • editor گفت:

    با عرض پوزش از دوستان
    پایگاه خبری آذرقلم از انتشار الفاظ رکیک وتوهین آمیز که پیگرد قانونی دارد معذور است.
    لطفا انتقادات خود را با ادبیاتی در شان مردم آذربایجان بنویسید تا هم ما و هم همه دوستان و مخاطبان استفاده کنند.
    ممنون که رعایت می کنید.
    تحریریه آذرقلم

  4. خوب گفتی بله همینطور که شما میگین

  5. محمدرضا رنجکش گفت:

   هواداران عزیز تراختور و ملت آذربایجان دسیسه دیگری در راه است اینبار نوبت تفرقه فکنی اصفهانی هاست که آب در آسیاب میریزند تا اتحاد و همبستگی هواداران و ملت آزربایجان را از هم بگسسند ما با وحدت همدیگر و حمایت همه جانبه از تراختور و زنوزی کبیر به فارس نشینان بفهمانیم که عددی نیستند که حتما هم نیستند. یاشاسین تراختور-یاشاسین آزربایجان و یاشاسین زنوزی

  6. صمد گفت:

   حسادت اصفهانی ها نسبت به تبریز پیشینه تاریخی دارد در صورتی که همین شهرشان را ترکها اباد کرده اند پس سوزش انها طبیعی است

  7. آیدین گفت:

   با تیمهایی سطح پایین دهن به دهن نشید الکی بزرگ می شن اینها هواداراشون مربوط به چند محله اصفهان می شن در حالی که تراختور در گستره کره زمین همه جا هوادار داره درست نیست به تیم زرد چند محله اهمیت بدهیم بعد احساس خود بزرگ بینی بهشون دست می دهد

  8. امین گفت:

   عزیزان حواستون باشه
   این بار می خوان ما رو عصبی کنن تا ما در تبریز علیه تابش شعار بدیم و بعدش محرومیت و هزار تا تبعیض دیگه

   متاسفانه فدراسیون اصفهانی ما هیچ گاه با عدالت و سلامت به فوتبال ما نگاه نکرد.

   ما فرزندان آذربایجانیم. همین برای اثبات هویت ما بس

  9. حسین گفت:

   سلام ی خبر تازه که اقایه تابش بشنو بیشتر از اینا هم میسوزن امروز سایت المپیا اعلام کرد دو بازیکن ایرانی ب طور کاملا رایگان آزاد کرده و هیچ سودی نکرده

  10. تراختور کبیر و دیگر هیچ گفت:

   اینا اصلا عددی نیستن که پاسخی داده بشه. پیشینه این تیم زرد اصفهان پر از فساد است

  11. ناشناس گفت:

   سپاهان در سال ۹۴ برای دزدیدن جام قهرمانی ما چقدر خرج کرد ؟هزینه خریدن فغانی وتاج وکفاشیان وششگلانی وبهروان واصفهاننیان وکمالوند ولک ومجیدجلالی و…. که بیشتراز خریدهای امسال تراکتور بود

  12. تراختور افسانه ای گفت:

   تابش کیه دیگه در مورد افراد کوچک صحبت نکنید بزرگ میشن.
   تیم مفت خور و مافیایی زردک اصفهان

  13. habi arsenal گفت:

   یاشاسین
   برگشت اویوندا نشان ورروخ اولارا

  14. ساغ اول کیشی اما اغاجی ایچینن گود ییر مثل قره جمعه ۹۴


  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.