|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۸ | کد خبر : 73777
 • پرینت

  آذرقلم: پنجمین نمایشگاه نقاشی کودکان مبتلا به سرطان تبریز برگزار شد.

  آذرقلم: پنجمین نمایشگاه نقاشی کودکان مبتلا به سرطان تبریز برگزار شد.

  به گزارش آذرقلم، پنجمین نمایشگاه نقاشی کودکان مبتلا به سرطان عصر روز چهارشنبه ۲۴ مرداد ماه با حضور خیرین شهر تبریز افتتاح گردید.
  مهندس رضا رحیمی مدیرعامل قلب های سبز در ابتدای مراسم در سخنان خود ضمن تقدیر از حضور و حمایت های خیرین از ضرورت توجه  بیشتر به کودکان مبتلا به سرطان و اهمیت رفع نیازهای مادی و معنوی این کودکان و خانواده هایشان تاکید کرد. وی در ادامه سخنان خود شرحی از فعالیت های این جمعیت که شامل حمایت از کودکان مبتلا به سرطان و دانش آموزان مستعد کم بضاعت می باشد ارائه داد.
  در بخش بعدی مراسم خانم دکتر شاه محمدی مسئول پذیره نویسی و اهدای سلولهای بنیادی تبریز، به عنوان سخنران ضمن تاکید بر حمایت از کودکان مبتلا به سرطان از ضرورت توجه به اهدای سلول های بنیادی در شهر تبریز سخن گفت. دکتر شاه محمدی در سخنان خود به این نکته اشاره کرد در حالی که افراد در سلامتی کامل به زندگی خود ادامه می دهند می توانند با اهدای سلول های بنیادی نجات بخش زندگی فرد دیگری باشند.

  رونمایی از کتابچه ” موهای بافتنی چیچک” بخش دیگری از مراسم بود. این کتابچه به نویسندگی مریم جوانی و تصویرگری ساناز شیرزاده به همت جمعیت خیریه قلب های سبز در حمایت از کودکان مبتلا به سرطان به چاپ رسیده است. در رونمایی این کتابچه، مریم جوانی با قرائت چند خط از کتاب، حاضرین را با داستان کتاب که در مورد کودکان مبتلا به سرطان است آشنا کرد.
  با ادامه برنامه در بخش مزایده و اجرای خوب مجری توانمند و خیر استان آقای جعفر آقازاد سه تابلوی برگزیده از نقاشی های کودکان که بر روی سفال به چاپ رسیده بود با مبالغ مناسبی به فروش رسید. رقابت خیرین در خرید این تابلو ها در نوع خود جالب و قابل توجه بود. در بخش اول این مزایده تابلو نقاشی که بر روی سفال به چاپ رسیده بود توسط باشگاه کوهنوردی و دوچرخه سواری اولدوز خریداری گردید. در بخش دوم تابلو نقاشی درخت که با اثر انگشت کودکان مبتلا به سرطان تهیه شده بود توسط خانم مهدی زاده خریداری شد و در آخر تابلوی سوم متشکل از چهار سفال نقاشی شده به طور مشترک توسط دکتر یوسف نیا و انجمن یاران یوگا خریداری گردید. از نکات قابل توجه در این مزایده حضور گروه هنری مجسمه تاوریژ و ایفای نقش مجسمه های متحرک بود. علی کاظمیان هنرمند خوب شهر تبریز در اواخر مراسم به اجرای قطعاتی زیبا از آثار خود پرداخت. و در انتها روبان افتتاحیه نمایشگاه توسط کودکان مبتلا به سرطان بریده و نمایشگاه برای بازدید عموم افتتاح گردید
  .

 • برچسب ها : , , ,
 • نظرات کاربران در "پنجمین نمایشگاه نقاشی کودکان مبتلا به سرطان تبریز افتتاح شد"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.