|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۴ | کد خبر : 73770
 • پرینت

  آذرقلم: روزجمعه، پرشورها برای اولین بار نظاره گر بازی تیم توشاک در ورزشگاه یادگار امام خواهندبود. به همین خاطر انتظار می رود که تماشاگران زیادی به یادگار امام بیایند و تیم اول آذربایجان را مورد حمایت و تشویق خود قرار دهند.

  آذرقلم: روزجمعه، پرشورها برای اولین بار نظاره گر بازی تیم توشاک در ورزشگاه یادگار امام خواهندبود. به همین خاطر انتظار می رود که تماشاگران زیادی به یادگار امام بیایند و تیم اول آذربایجان را مورد حمایت و تشویق خود قرار دهند.

  به گزارش آذرقلم، این بازی هم ازنظر حضورهواداران حساسیتهای خاص خودرا دارد.ضمن اینکه اولین بازی خانگی است،حضوربازیکنان جدید بالاخص خارجی چنین میطلبد که دراولین بازی خانگی با انبوه تماشاگران مواجه شوندوخاطره ای خوش وغرورانگیز ازاولین بازی خودداشته باشند.ازطرفی ناکامی های بی سابقه تراختوردرسه بازی قبلی ولزوم شارژ روحی بازیکنان وایجاد نشاط وامید دربین بازیکنان وسایرهواداران،ایجاب میکندکه پرشورها باردیگر درسهند،شور آفرینی کنند.

  موضوع مهمی که لازم است با هواداران فهیم تراکتور درخصوص این بازی درمیان بگذاریم،حساسیت هواداران تراکتور به مصاحبه چند هفته پیش سرمربی سایپا می باشد که «ممکن»است موجب عکس العمل هائی شود و وسیله ای برای تفرقه اندازی بدخواهان تراختور و آذربایجان !

  درست است که ما دل خوشی از عملکرد سرمربی سایپا درخصوص عدم موافقت ایشان برایادامه بازی اخباری دروازه بان سابق تراکتور،که باعث شد با وجود تحریمهای تیم، تراکتورسازی تا مرز سقوط برود، نداریم! ودرست است که همان اخباری را یکسال نیمکت نشین و فوتبالش را به خاطر عشق به تراختور نابود کرد و درست است که مصاحبه ی اخیر او علیه تراختور و عملکردش تمام قد درخدمت تیم پرسپولیس است، اما وضعیت فعلی و یادگار امام محلی نیست که زمان و محل تسویه حساب با او باشد.

  متاسفانه خودی هائی که درخدمت دیگران و علیه ما هستند این مشکل رادارندکه اگر در قبال عمل نامطلوبشان سکوت کنیم، تکرار می کنند و اگر زبان به انتقاد بگشائیم و اعتراض کنیم، دشمنان می گویند: ببینیدکه ترک ها حتی باخودشان هم سازگار نیستند و باهم دشمنی می کنند! این بی توجهی، به منزله خودزنی و تف سربالا است!

  با توجه به حساسیت های ایجاد شده در طی هفته گذشته، فرصت طلبان و بدخواهان دنبال بهانه و سوژه ای هر چند کوچک در بازی با سایپا هستند تا آن را ضبط کرده و با تکثیر ان در فضای مجازی به ایجاد تفرقه بین اهالی آذربایجان بپردازند.
  بدیهی است که خیلی ازمردم آذربایجان توانائی شناخت باطن افرادراندارندودلخوش ظاهر و اسم ورسم آنهاهستند!

  خودی هائی که مشهور و نامدار هستند و تنها وتنها به منافع شخصی خود فکرمی کنند و ظاهرا وجیه المله هستند،افراد عامی زیادی را هواخواه خود دارند و هرگونه برخورد با آن افراد موجب رنجش هواخواهان ناآگاه آنهامی شود.

  بنابراین مثل آنچه قبل ازبازی بااستقلال عرض کردیم که دشمنان درکمین نشسته اندکه کوچکترین خطای هواداران تراختور را ثبت وضبط و منتشر کنند،حالاهم عرض می کنیم که مواظب باشید بهانه وسوژه بدست بدخواهان و دشمنان تراختور و آذربایجان ندهیم!
  ازهرگونه«یامان» پرهیز کنیم که«یامان دئماق بوگونده،بیزی یامان گونه سالار!»

  به جای هرحرف وشعاری که دستاویز تفرقه افکنی دشمنان قراربگیرد،شعار«اورمو زنجان ، اردبیل….»رامیدهیم که «سوزی آت یئره سوزصاحبی اوزو گوتوره ر !»

  یاشاسین آذربایجان آذربایجان !
  یاشاسین تراختور!
  یاشاسین بیرلیگ یمیز!

 • برچسب ها : ,
 • نظرات کاربران در "الزامات دیدار تراکتور _ سایپا: یامان دئماق بوگونده،بیزی یامان گونه سالار!"
  ۴ نظر برای “الزامات دیدار تراکتور _ سایپا: یامان دئماق بوگونده،بیزی یامان گونه سالار!”
  1. هاشم از تهران گفت:

   على دایى بدون شک در تاریخ تیم ملى ایران نامى ماندگار و پرتلاش و با غیرتى مثال زدنیست که امثال خداداد عزیزى و حتى عابد زاده در مقایسه با تمام فاکتورهاى بازیگرى وى، نصف او هم نبوده اند هر چند اگر در مقاطعى محبوبتر بوده باشند، تنها بازیکن هم همردیف وى را میتوان کریم باقرى نامید، اما على دایى مربى کجا و بازیکن کجا؟! على دایى مربى متاسفانه در منیت غرق شد، بسیار تلاش کرد تا حتى رودر روى بخشى از همزبانان خود قرار گرفته و قسمتى دیگر را با خود همراه سازد که خوشبختانه بدلیل چسبیدن به پرسپولیس هرگز موفق نشد، على دایى که همیشه در قبال جدایى خواهى هر بازیکن بزرگى یک جمله درست و اصولى داشت و میگفت بازیکنى که دلش با تیم نباشد به درد ما نمیخورد، اخبارى را تنها و تنها بخاطر لجبازى با تراختور نگه داشت و خراب کرد، دایى بسیار سعى کرد کریم باقرى را رودر روى مردم تبریز و آذربایجان قرار دهد تا حدودى هم موفق شد اما در جریان زلزله ورزقان مردم نشان دادند که تفاوت افراد و نیت درونیشان را بخوبى میدانند، دایى بازیکن یک اسطوره بود چه سبک بازیش را دوست داشته باشیم و چه بدمان میامد، اما دایى مربى یک فرد بهانه گیر، لجباز، بدون منطق و دو بهم زن هست که حتى با تیم محبوبش نیز بر سر پول به مشکلات جدى برخورد، ما هواداران تراختور نباید انرژى خود را صرف این على دایى کنیم که نیتش با مصاحبه های قبلیش در یادگار پس از باخت و در صحبتهایش در آن اتومبیل کذایى در حال رانندگى بر همگان مشخص است، تنها راه خنثى کردن و دق دادن فردى که همیشه در توهم محق بودن در هر کارى و امرى هست، بى اعتنایى به وى و تنها تشویق تیم خودیست، بگذارید گرین کارت آمریکا را دریافت کند اما یک تیم را اقلا در دسته دوم لیگ براى زادگاهش نخرد تا با استعدادهاى فراوان فوتبالى زادگاهش بتدریج وارد لیگ برتر شود، على دایى کاپیتان تیم ملى ایران عاشق بازى و تلاش و تعصبت بودم، على دایى مربى، اصلا برایم ذره اى اهمیت ندارى و این مطلب تنها هشدارى به همزبانانم بود تا در دام شر تو نیفتند

   • ساوالان-اردبیل گفت:

    ممنون از نظرات مفیدتان.

    تنهاکارمثبتی که ازایشان دراین سالهادیدیم،حضورش درمنطقه زلزله زده ورزقان بودکه باانعکاس آن درسایت فیفا مسولان مجبورشدندکه بجای بایکوت خبری ابعادخسارات جانی ومالی زلزله،پاپیش بگذارند.بعدازآن بودکه مردم از شدت فاجعه خبردارشده وبکمک زلزله زدگان شتافتند.

    فَمَنْ یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّهٍ خَیْرًا یَرَهُ (۷) وَمَنْ یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّهٍ شَرًّا یَرَهُ(۸)–سوره الزلزله

  2. ائلمان گفت:

   ائله بودی دا او قدر باشئمزا تپه میزه ووروبلار کی اوز ساده سوزوموزی دهیامان بولوروخ و دیروخ بس بیزیم هر سوزوموز گئرک مجازات اولا یامان دئماخ استه سز گوره سیز استادیوم آزادی نین فیلم لرینه باخئز و عینک فوق مقدس فارسی نی چئخاردئز گورون نلر دییرلر مثلا دفعه لرجه بوتای اوتایا ( ……) اوتا بوتایا (……. ) یا (……. ) یا داور ………….) و … البته چون بیز یازئخ آذربایجانلی لر درس لرمیزی فارسجا اوخوموشوخ دییرروخ بس کی ( ……… ) چوخ مقدس و محترم بیر شئی دی یا ( …………. ) دیروخ بس کی چوخ احتراملی و ادبلی بیر سوزدی . وای وای اگر بو ایککی یامانی تام معناسینن استادیوم سهند ده دیلر حتما بولون کی مرکزدن قاباخ بورداکی اوز خائن مسئول لارمئز عزای عمومی اعلام ائدیب و استادیومون باغلانماسئن استرلر .بیر شخصی کی دفعه لرجه اوز ملتینه و بو میلتین تیمینه توهین و تحقیر لر ائلیب و همان شخص کی تراختوردان آدام اولوب او قدر نمک بحرام و قدر بولمیندی کی حدی حسابی یوخدی و طبیعی دی گئرک بوجور شخصلر تنبیح اولالار .

  3. علی تراختوری گفت:

   درسته..نبایدبرای تیم وخودمون حاشیه درست کنیم….

   قیمت بلیط ۲۰۰۰تومان…همه بیان