|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :پنج شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲ | کد خبر : 73509
 • پرینت

  آذرقلم: دختر مبتلا به سرطان سرانجام تنها یک روز مانده به مرگش به آخرین آرزوی زندگی‌اش رسید. دختر ۲۴ ساله مالزیایی مبتلا به سرطان تنها یک روز مانده به مرگش به بزرگترین آرزوی زندگی اش رسید. به گزارش آذرقلم به نقل از باشگاه خبرنگاران،” فتین نرساهیرا” که در ژوئن ۲۰۱۷ با مرد مورد علاقه اش […]

  آذرقلم: دختر مبتلا به سرطان سرانجام تنها یک روز مانده به مرگش به آخرین آرزوی زندگی‌اش رسید. دختر ۲۴ ساله مالزیایی مبتلا به سرطان تنها یک روز مانده به مرگش به بزرگترین آرزوی زندگی اش رسید.

  به گزارش آذرقلم به نقل از باشگاه خبرنگاران،” فتین نرساهیرا” که در ژوئن ۲۰۱۷ با مرد مورد علاقه اش با نام ” اعظم” نامزد کرده بود روز جمعه و یک روز پیش از مرگش با او ازدواج کرد. مراسم ازدواج فتین روز جمعه و با حضور خانواده و تعدادی از دوستانش و طی تشریفات اسلامی برگزار شد.

  دختر سرطانی سرانجام به آرزویش رسید + تصاویر

  تنها یک روز پس از مراسم ازدواج، حال این دختر جوان رو به وخامت رفت و او پس از انتقال به بیمارستان جان سپرد. شوکور، خواهر فتین در این باره گفت : ” مرگ خواهرم تسلی ناپذیر است. من در حالی که در خلوتم برای او گریه می کردم، اما همیشه به او امیدواری می دادم.”

  دختر سرطانی سرانجام به آرزویش رسید + تصاویر

  او اضافه کرد که خواهرش با وجود وضعیت بیماریش دوست داشت مراسم ازدواجش برگزار شود و سرانجام هر دو خانواده با خواسته فتین موافقت کردند.

  دختر سرطانی سرانجام به آرزویش رسید + تصاویر

  شکور که با یکی از رسانه های محلی مالزی صحبت می کرد از داماد و خانواده او که با وجود شرایط خواهرش با انجام مراسم ازدواج موافقت کردند سپاسگزاری کرد.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "آخرین آرزوی دختر سرطانی یک روز قبل از مرگش برآورده شد +عکس"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.