|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۱ | کد خبر : 73017
 • پرینت

  آذرقلم: روزنامه خبر ورزشی چاپ تهران، در سرمقاله روز چهارشنبه سوم مرداد ماه خود به شدت وضعیت حاکم بر دو تیم تراکتورسازی و گسترش فولاد را مورد حمله قرار داد .

  آذرقلم: روزنامه خبر ورزشی چاپ تهران، در سرمقاله روز چهارشنبه سوم مرداد ماه خود به شدت وضعیت حاکم بر دو تیم تراکتورسازی و گسترش فولاد را مورد حمله قرار داد .

  به گزارش آذرقلم، در این نوشته که به قلم مهدی هژبری نوشته شده، حضور دو تیم تراکتورسازی و ماشین سازی با مالکیت یک نفر به شدت مورد حمله و تخریب قرار گرفته است.

  البته این نویسنده ننوشته است که مبنای حمایت مالی دولت از دو تیم سرخابی تهران چیست؟ چرا وقتی دولت بدهی های این دو نورچشمی پایتخت را پرداخت می کند چرا روزه سکوت گرفته بود؟!

  در این نوشته آمده است: «داستان سازمان لیگ چیست؟ واقعاً داستان چیست؟ سازمان لیگ که مقابل استقلال چنان قدرتمند شده بود که در جایگاه قاضی نشست و قبل از حکم کمیته انضباطی، استقلال را در سوپرجام ۳ بر صفر بازنده کرد، چرا وقتی به ماجرای انتقال امتیاز یک تیم تبریزی رسید، ناگهان مهربان شد؟ یعنی دوستان تمام انرژی و زور و جدیت خود را مقابل استقلال خرج کرده بودند و دیگر جلوی مالک گسترش فولاد زوری نداشتند؟ چرا سازمان لیگ به قانون خودش دهن‌کجی می‌کند و جلوی حضور دو تیم همشهری با یک مالک در لیگ برتر را نمی‌گیرد؟
  لطفاً نگذارید ذهن ما درگیر ماجرا‌ها و دلایلی مثل بنیه مالی بعضی‌ها و هواپیمای اختصاصی و این داستان‌ها شود! سازمان مهربان لیگ اگر یک مقدار دست از این دوگانگی بردارد، خیال همه راحت می‌شود.»

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "حمله تند روزنامه خبر ورزشی به تراکتورسازی، ماشین سازی و زنوزی!"
  نظرات در مورد » “حمله تند روزنامه خبر ورزشی به تراکتورسازی، ماشین سازی و زنوزی!”
  1. قادر گفت:

   حالا عصبانی نشو زنوزی کارخونه پماد هم داره میخوایی بفرستم واست