|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :پنج شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۴ | کد خبر : 72452
 • پرینت

  نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز:

  شهروندان مومن به بوستان های شهری رونق ببخشند

  آذرقلم: نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: همت شهرداری تبریز در احداث و کلنگ زنی پارک ها و فضاهای عمومی قابل تقدیر است.

  آذرقلم: نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با بیان اینکه همت شهرداری تبریز در احداث پارک ها و فضاهای عمومی قابل تقدیر است از شهروندان متعهد و مومن خواست تا با استفاده از این پارک ها، به فضاهای عمومی شهر رونق ببخشند.

  به گزارش آذرقلم، حجت الاسلام محمدعلی آل هاشم عصر دیروز در آیین بهره برداری از پارک قازان تبریز با بیان اینکه درختان و باغات یکی از مهم ترین نعمت های الهی است، اظهار کرد: هر کس یک درخت در طول زندگی بکارد و مردم پس از مرگ او، از میوه و سایه آن درخت استفاده کنند، همواره مورد عنایت پروردگار قرار خواهند گرفت.

  وی با اشاره به افتتاح پارک قازان در جوار کلینیک های متعدد خیابان گلگشت توسط شهرداری تبریز اظهار کرد: در سال های گذشته در کنار کلینک ها و بیمارستان موجود در منطقه، مکانی برای استراحت خانواده ها وجود نداشت ولی امروز شاهد تملک باغ توسط شهرداری تبریز در این منطقه هستیم که یکی از مهم ترین اقدامات شهرداری محسوب می شود.

  نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی ضمن تقدیر از همت شهرداری تبریز برای احداث این پارک، ادامه داد: این پارک طی چندماه گذشته کلنگ زنی و با سرعت هرچه تمام به پارک تبدیل شده که از این بابت از عوامل شهرداری تبریز قدردانی می کنم و امیدواریم هر ماه شاهد احداث و کلنگ زنی پارک ها و فضاهای عمومی در کلانشهر تبریز باشیم.

  گفتنی است، پارک قازان به منظور احیای باغات قدیمی تبریز، توسعه و ایجاد فضای سبز مناسب برای استفاده شهروندان، با پنج هزار مترمربع مساحت دارای درختان کهنسال توت است که با تغییر کاربری از سوی شهرداری منطقه ۲، تبدیل به پارک محله ای شده است.

 • برچسب ها : , , ,
 • نظرات کاربران در "شهروندان مومن به بوستان های شهری رونق ببخشند"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.