|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۳ | کد خبر : 72363
 • پرینت

  آذرقلم: پرویز پرستویی ضمن تقدیر از عملکرد کیمیا علیزاده اولین بانوی ورزشکار ایرانی که موفق به کسب مدال المپیک شده، از پرچم داری او در بازی‌های آسیایی جاکارتا ابراز خشنودی کرد.

  آذرقلم: پرویز پرستویی ضمن تقدیر از عملکرد کیمیا علیزاده اولین بانوی ورزشکار ایرانی اهل آذربایجان، که موفق به کسب مدال المپیک شده، از پرچم داری او در بازی‌های آسیایی جاکارتا ابراز خشنودی کرد.

  به گزارش آذرقلم، پرویز پرستویی با انتشار تصویری از کیمیا علیزاده اولین بانوی ورزشکار ایرانی اهل آذربایجان نوشت: «کیمیا علیزاده عزیز دختر قهرمانم، انتخاب شما در بیست سالگى به عنوان دومین پرچمدار کاروان ورزشى کشورمان در مراسم افتتاحیه هجدهمین دوره بازیهاى آسیایى نشان از جایگاه والا و انکارناپذیر شیر دختران و زنان ایرانمان دارد.

  اینکه روز ٢٧ مرداد در پیشانى قهرمانان و ورزشکاران کشورمان در جاکارتا پرچم کشورمان را در دست خواهى گرفت نشان دهنده عزت دختر و زن ایرانی است،

  خوشحالم که به عنوان تنها دختر مدال آور بازیهاى المپیک و دارنده مدالهاى نقره و برنز قهرمانى جهان در رشته تکواندو روز به روز شاهد درخشش بیشتر تو هستیم تا دختران و زنان کشورم بیش از پیش باور کنند داراى بالاترین توانایى هاى ممکن در عرصه هاى بین المللى هستند.

  دخترم آن مدال برنز کمتر از دو ماه قبل خود در آسیا را فراموش کن. آن را شکست تلقى نکن. همه ما مى دانیم که عمل جراحى سختى را پشت سر گذاشته بودى. همه ما مى دانیم با کلى آسیب دیدگى شدید قبل از عمل جراحى خود، فینال قهرمانى جهان را واگذار کرده بودى، و همه ما مى دانیم در بازیهاى آسیایى ٢٠١٨ جاکارتا و المپیک ٢٠٢٠ توکیو دوباره با تمام توان خواهى درخشید و تحسین همگان را بر مى انگیزى.»

 • برچسب ها : , ,
 • نظرات کاربران در "پیام پرویز پرستویی به کیمیا علیزاده اولین بانوی آذربایجانی دارای مدال المپیک/ عکس"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.