|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۳ | کد خبر : 72356
 • پرینت

  آذرقلم: پرونده مهدی طارمی و باشگاه ریزه اسپور و باشگاه پرسپولیس در فوتبال ایران یک بدل پیدا کرده است و این بار ماجرای مهدی ترابی، باشگاه پرسپولیس و تراکتورسازی است.

  آذرقلم: پرونده مهدی طارمی و باشگاه ریزه اسپور و باشگاه پرسپولیس در فوتبال ایران یک بدل پیدا کرده است و این بار ماجرای مهدی ترابی، باشگاه پرسپولیس و تراکتورسازی است.

  به گزارش آذرقلم به نقل از خبرورزشی، رئیس کمیته تعیین وضعیت در این باره می‌گوید: «براساس ماده ۵۰ اساسنامه فدراسیون فوتبال کمیته تعیین وضعیت مسئول نظارت بر قرارداد‌های منعقد شده از سوی باشگاه‌ها است. ترابی تا سال ۹۸-۹۷ با سایپا قرارداد داشته و گفته می‌شود طبق اعلام مسئولان تراکتورسازی با این تیم قرارداد بسته است. همچنین این بازیکن برای نیم‌فصل دوم فصل جاری هم با پرسپولیس قرارداد بسته است. ما به هر ۳ باشگاه اخطار دادیم تا هر قراردادی که با این بازیکن بسته‌اند را به سازمان لیگ بفرستند تا ببینیم آیا مقررات رعایت شده است یا نه. اگر تخلفی صورت گرفته باشد برای هر دو طرف، بازیکن و باشگاه متخلف محرومیت در نظر گرفته می‌شود.»
  وثوق احمدی هم چنین ادامه داد: «امسال سال دومی است که مقررات نقل و انتقالاتی جدید اجرا می‌شود. در این مقررات فسخ قرارداد یکطرفه برای باشگاه و بازیکن پیش‌بینی شده که بیشتر بازیکنان از این مسئله استفاده کردند. بعد از انجام فسخ معمولاً باشگاه‌ها برای شکایت مراجعه کرده‌اند و اقداماتی صورت داده‌اند. نکته بسیار مهم این است که فسخ یکطرفه دارای رسمیت است، اما اگر این فسخ به درستی انجام نشود بازیکن بین ۴ تا ۶ ماه محروم می‌شود و باشگاهی که قرارداد بسته ۲ پنجره نقل و انتقالاتی محروم خواهد شد.»

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "پرسپولیس یا تراکتور دو پنجره دیگر محروم می‌شوند؟"
  نظرات در مورد » “پرسپولیس یا تراکتور دو پنجره دیگر محروم می‌شوند؟”
  1. باز امسال میخوان چه داستانی برای پرسپولیس درست کنند خدامیدونه


  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.