|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹ | کد خبر : 72113
 • پرینت

  یادداشت ورزشی: جهانبخش احمدیان

  سنگ بزرگ نقل و انتقالات و قناعت تراکتوری ها

  آذرقلم: تأخیر، تعلل، مصاحبه بی مورد، و جذب بازیکنان درجه چندم برای تیمی که امسال ادعای قهرمانی اش گوش فلک را کرده است، عملکرد قابل قبولی نیست.

  یادداشت ورزشی: جهانبخش احمدیان

  آذرقلم: دیروز خبر پیوستن گل سر سبد نقل و انتقالات امسال به پرسپولیس در حالی مطرح شد که پنجره نقل و انتقالات این تیم همچنان بسته مانده است و مدیران این تیم به جای تظلّم و عذرهای بدتر از گناه، بهترین های لیگ را برای نیم فصل آینده صید می کنند.نیم فصلی که به خوبی می دانند هیچ بازیکن تاپ و درجه یکی بیکار نخواهد بود.

  مهدی ترابی مهاجم ملی پوش سایپا به پرسپولیس پیوست تا صدای اعتراض هواداران دیگر تیم ها نیز در بیاید. اولین واکنش را استقلالی ها داشتند که به شدت از دست مدیران تیم خود شاکی بودند با ذکر این جمله که ( آیا پنجره نقل و انتقالات ما بسته است؟ یا پرسپولیس؟)

  نوبت به تراکتوری ها رسید که مثل همیشه فریب وعده های پشت تلفن و قول های آبکی بازیکنان و  مدیر برنامه هایشان را می خورند و با خیال تخت و آسوده به خواب خرگوشی خود ادامه می دهند. حال که این انتقال انجام گرفته است، آقایون برای فریب افکار عمومی شانتاز رسانه ای راه انداخته اند که با ما قرارداد بسته بود. کدام قرارداد؟ چه کسی این قرارداد را امضا کرده بود؟ چرا فدراسیون از این قرارداد خبر نداشت ؟

  عملکرد مدیران فعلی پرسپولیس را مقایسه کنید با مجموعه سیاستهای تراکتور در زمان بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی و یا اصلا عملکرد فعلی مسئولان تیم، کدامشان را به صلاح تیم های می بینید؟

  تأخیر، تعلل، مصاحبه بی مورد، و جذب بازیکنان درجه چندم  برای تیمی که امسال ادعای قهرمانی اش گوش فلک را کرده است، عملکرد قابل قبولی نیست.

  حسینی و غفوری از استقلال، ترابی از سایپا، محمدی مهر از پارس جنوبی جم، مسلمان از  پرسپولیس، ایمانی از پدیده و… نام هایی بودند که یکی یکی از زبان مدیران تیم جاری می شدند. الحق و الانصاف، این مسئولان تیم در توهم و خیال خودشان یک تیم کهکشانی بسته بودند، ادعای قهرمانی هم که یکی دو ماهه می دهند هم با تکیه بر همین توهم و خیالات است، فقط این وسط تنها توهمی که از عالم هپروت بیرون زده و رنگ واقعیت گرفت، همین وعده و وعید های بی اساس و بدون پشتوانه برای موفقیت تیم است.

  با جذب چند بازیکن متوسط رو به پایین، حتی بازیکنی که یک سال است توپ به پایش نخورده است، تمام امید هوادار به استفاده بهتر از باقیمانده سهمیه های لیگ برتر و بازیکنان خارجی بود که امروز خبر آمد که یوسف سیدی با تیم قرارداد بسته است و آنظور که پیش می رود احتمالا سهمیه بعدی لیگ برتر هم به بازیکن بومی سابق اختصاص خواهد یافت.

  حال باید دلخوش به حضور بازیکنان خارجی تاپی باشیم که فوتبال ایران به خود ندیده است، بازیکنانی که بتوانند ضعف کادر فنی در جذب بازیکنان داخلی را بهبود ببخشند. البته با این روندی که در پیش گرفته اند، نباید همچین آش دهان سوزی هم باشند. تا بدین جای کار که یکی از وعده های مالک و مدیریت تیم مبنی بر جذب بهترین های ایران به حقیقت نپیوسته و جای آن را چند بازیکن متوسط گرفته است.

  البته این را هم بایستی عنوان کنیم که ما تراکتوری ها هم هواداران قانعی هستیم. فردا اگر تدارکات تیم را هم به عنوان بازیکن بفرستند زمین، نه تنها اعتراضی نمی کنیم، یک عیبی یوخ هم نثارشان می کنیم تا مدیریت تیم از این انتخابش حظّ لازم را ببرد. می گویند که بایستی کل یک تیم را ستاره ببینیم، نه یکی دو بازیکن را، ولی جایی که ظلمات محض است، درخشش یکی دو ستاره راهگشای تیم خواهد بود.

  نهایتا، این مثل معروف سنگ بزرگ علامت نزدن است، تا بدینجای کار کاملا در مورد تراکتور صدق کرده است. نام های بزرگ، ادعاهای بزرگ و… هیچ کدام  رنگ حقیقت ندید.

 • برچسب ها : , , ,
 • نظرات کاربران در "سنگ بزرگ نقل و انتقالات و قناعت تراکتوری ها"
  ۳۰ نظر برای “سنگ بزرگ نقل و انتقالات و قناعت تراکتوری ها”
  1. سولدوز گفت:

   اکثر نوشته هات برضد تراختور بوده.شما که اینقد به فکر تراختوری چرا خودت اقدام به خرید تیم نکردی؟اگه همین زنوزی نبود تیم امسال سقوط میکرد چون تیم بی صاحب شده بود.یه حقیقت رو بگم حتما خودتم میدونی اولویت اول بازیکنان پیروزی و استقلاله میدونی چرا؟چون هم پول مفت بیت المالو میدن.هم پخش زنده داره بازیهاشون.هم کاری کردن که اگه بازیکن تو این دوتا تیم باشن راحتر میتونن تو تیم ملی باشن خلاصه همه چیز برا این دو تیمه.حالا شما که اینارم میدونی چرا حاشیه درس میکنی برا تیم؟چرا فک میکنی فقط اسم بازیکنان میتونن جام بیارن دوران خطیبی که فقط ادینهو بود یادت بیار یا استقلال خوزستان که اونقدر بدهی داشت و بازیکن نداشت قهرمان شد.

   • تیراختورچی قیز گفت:

    قربونت آی گفتی .بابا بسه دیگه مگه تاحالا این قدر علیه تیم حرف زدی چی شد .صبر کن ببینیم چی میشه.

   • بهراد گفت:

    جوابت حرف نداره. ضربه فنی کردی!

   • تراختور کبیر و دیگر هیچ گفت:

    خوب وقتی میدونند لیاقت جذب بازیکن ندارن و نمیتونند چرا دروغ میگن و میگن تیم رویایی خواهیم بست و از این حرفهای مفت؟ از اول میگفتن از این خبرها نیست و یه تیم معمولی با بازیکنان گسترش و چندتا بنجول و منفور دیگه میخوایم بیاریم و در شاید تیم تک رقمی بشه

   • احمدیان گفت:

    سلام. فرمایش شما در بحث تیم ملی و بازیکنانی که با این رویاها به سرخابیهای پایتخت می پیوندند قبول،
    ولی این را هم در نظر داشته باشیم که بهترین هافبک طراح حال حاضر فوتبال ایران، به خاطر (( پول )) قید پرسپولیس و به قول شما تیم ملی را زد و رفت الخور قطر!
    پول حلال تمام مشکلات و تعصب تیمی و غیرت و از این لوس بازیهاست.
    مهدی ترابی ملی پوش است و می توانست با پولی که می گیرد تراکتوری شود و همچنان ملی پوش بماند!
    نمونه های موفقی نیز داشتیم که جزو این دو تیم نبودند، هر چند که معتقدم می توان حتی برای بازیکنان این دو تیم نیز تور پهن کرد. به شرطی که حرفه ای عمل کنیم.

  2. Ali گفت:

   همه این بازیکنانی که جذب شده اند باکیفیت وباتعصب اند لطفاً اینقدر نگید درجه چندمی

   • احمدیان گفت:

    ان شاءالله که اینطور باشد که می فرمایید و ما اشتباه می کنیم.
    ولی بازیکنی که یک سال است میدان ندیده است، کیفیت ندارد برادر من!

  3. تراختور عاشقی گفت:

   فقط وعده وعده عوام فریبی
   الیاسی چه سابقه ای داره شده سرپرست تیم؟ و مدام دروغ میگه
   آقایان مالک و…. کجاست این وعده تراختور کهکشانی و پر ستاره
   این تیم واقعا مدعی قهرمانی هست؟ شما که عرضه ندارید چرا وعده وعید بی خود میدهید

  4. سعید گفت:

   منظورشون احتمالا از فوق ستاره جذب بازیکنان گسترش فولاد بود و البته جذب بازیکنی رباط پاره کرده گمنام خخخخخ
   از چاله در اومدیم افتادیم تو چاه تیم دست سپاه بود حداقل با فشار هوادار ها مجبور بودند تیم خوبی ببندند
   تا الان از خصوصی سازی تیم مدعی فقط وعده شنیدیم

  5. TT گفت:

   آجورلو خیانت های زیادی به تراختور کرد تیم محروم کرد مدیریت پروازی و جا انداخت تو تیم و عدم مصاحبه و عدم پاسخگویی دروغگویی به هواداران و….
   پیروزی هم محرومه ولی بهترین بازیکنان و برای نیم فصل جذب میکنه اونوقت اجورلو حتی نتونست بازیکنان خودمونو نگه داره و یکی یک فرستادشون رفت و اون بلا رو سر تیم آورد که داشت سقوط میکرد

   اینم از الان که چی فکر میکردیم چی شد.

   بنظر من هواداران به هیچ کس و هیچ چیز نباید اعتماد کنند و خام حرفهاشون بشوند فقط و فقط و فقط باید عمل ملاک همه باشه اگر حرف زدند و عمل کردن که خیلی خوبه ما هم ممنونشونیم ولی اگر فقط حرف و وعده و سکوت در نهایت همین شرایطی که داریم میبینیم نباید ساکت ماند باید مسئولان بازخواست بشوند تا نتوننند راحت دروغ بگن و عوام فریبی و راحت بزنند زیر همه چیز

   منفعل بودن ما اینارو پر کرده. جناب اقای زنوزی تیم مدعی قهرمانی شما این بود؟
   تیم نه هیئت مدیره داره نه مدیرعامل نه هیچی مربی خارجی دستیار نداره!!
   اینم از جذب بازیکن و دلال بازی و بنجول پروری در تیم و درنهایت خون دل خوردن هواداران

  6. حسین گفت:

   یغیشدیرن باو بو تراختوردان تیم اولماز یالانان وقتیمیز هدره گئدیر
   زنوزی دا یالانچی چیخدی

  7. یاشار گفت:

   به زودی این شعار احتمالا در استادیوم طنین انداز بشه زنوزی حیا کن تراختور و رها کن :))
   آخه مرد حسابی تو که توانشو نداری چرا حرفهای گنده تر از دهنت میزنی
   چرتپولیس محروم نقل و انتقالاتش بهتر از ما بوده

  8. Traxtorhi گفت:

   زنوزی باج نمیده بهت.. جرات داری چاپ کن بی ….

  9. تراختور کبیرم گفت:

   بهتره کمپین بزنیم تیم برگرده به همون سپاه من گفتم تیم نباید به یک شخص واگذار بشه
   آقای احمدیان گفتم بخشی از سهام بهتره واگذار بشه به شهرداری شما نگفتی نه
   یک فرد تصمیم بگیره اینجوری گند میزنه و لال بازی میشه تو تیم

   • احمدیان گفت:

    سلام . بله ان زمان فرمودین که بخشی از سهام را به شهرداری بدهند، منتها برادر هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمی گیرد.
    اولا شهرداری و شورا قصد تیم داری در حوزه قهرمانی نداشتند
    شهرداری بودجه کارکنانش را نمی تواند پرداخت کند.
    و مورد مهم افرادی بودند که قصد در دست گرفتن این تیم را داشتند. کسانی که نه به فکر تراکتور و نه فوتبال تبریز و آذربایجان هستند. فقط پتانسیل تراکتور را برای بازیهای سیاسی شان می خواستند . مثل همان اظهار نظر دروغی که یکی از همین افراد راه انداخته بود ( تراکتور خریدار شمالی دارد )
    بله کاش یک فرد دیگر همچون زنوزی و یا یک کارخانه و شرکت خصوصی نیز شریک تیم می شد

  10. Son aşk گفت:

   مشکل. بعضیا چیا با نوشته هاشون میخوان حاشیه درست کنن
   نیم فصل قبل که هر بازیکنی خاستن بفروشن جاش بازیکن بگیرن. با نوشته های شما ها باعث شد بازیکنایی مثل ابراهیمی بی کیفیت باز کنن و شیمبا نیاد تیم من قبول دارم ابراهیم بازیکن خوبی بود ولی سالذپیش همه دیدن که اصلا مهم نبود براش چی میشه و بی غیرتی بازی میکرد، امسالم خواهش میکنم تو نقل انتقالات دخالت نکنین. اکثرا خریدا تا اینجا بخاطر ضعف دفاعی و نبود جایگزین بوده و یه تیم نیازی نداره هزار دا بازیکن تاپ تو خط دفاعی داشته باشه ۴ تا دفاع خوب و یکی دو تعویض مناسب. قابل قبوله ، سیدی هم که بازیکن بدی نیستش و خیلیا بهش پیشنهاد داده بودن
   تنها مشکل تراکتور به کارشناسی بعضیا نیاز به هافبک دفاعی دوم هستش منم قبول دارم ولی تراکتور مگه میخواین دفاعی بازی کنه که دو تا هافبک دفاعی تو زمین بازی نیاز دارین ؟؟مدعی قهرمانی فکر نکنم باید دفاعی بازی کنه پس یه هافبک دفاعی کافیه ولی دومیشم لازمه برای بازی های که نیاز به دفاعی بازی کردن هستش و زمانای مصدوم شدن و مخرومیت بازیکن و اگه تو فصل بعدی بازیکن جدا شد دردسر کم باشه و لطفا برای نقل و انتقالات حاشیه درست نکنین ، هوادار واقعی اونیه که حد اگه کار بدی صورت گرفته از اون به عنوان فرصت استفاده کنن نه به عنوان حاشیه درست کردن ، سال پیش حشایه باعث شد بریم ته جدول امسال ولی نه به حاشیه

   • احمدیان گفت:

    نوشته ما هنوز هم در این سایت است.
    نوشتیم که اگر قرار بر قطع همکاری با ممد ابراهیمی است، بازیکنی بهتر از او باید جذب شود. نه شیمبای پا به سن گذاشته!
    ابراهیمی را هم اینستاگرام در تیم نگه داشت و دوستانی که بی مورد بر انتقادها می تازند!
    ما اگر می نوشتیم ابراهیمی را بفرستید برود که الان نسخه ما را پیچیده بودند:))
    قانع به چند بازیکن متوسط نباشید!

  11. farhad گفت:

   اصلا همه انتقاداتت یکی یکی قبول ولی دلیلی که باعث میشه هیچکس از خواندن این نوشته راضی نباشه اینه که یک سیاه نماییه تمامه، ب هیچ دردی نمیخوره!! چون حتی یک اشاره کوچک هم نکردی که بهترین مربی رو آقای زنوزی طبق قولشان به ایران آوردند!! حرفهات بوی دشمنی میده!! انگار حرص چشماتو بسته! گمون نکنم خودی باشی چون حتما ی ذره انصاف هم تو وجودت بود ی اشاره کوچکی به نقاط مثبت هم میکردی!! انقدر سیاه نمایی قابل قبول نیس، به خودتون بیاین! قرار نیس فقط نظر شما تو تراختور اجرا بشه!! بفهمین اینو!!!

   • احمدیان گفت:

    جناب فرشاد،
    به اصل کاری شما اشاره کرده اید!
    ما به احترام تیم و هوادار و اینکه حاشیه ای به وجود نیاید، درباره جان توشاک، پیرمرد ولزی ننوشتیم.
    فکر کنم اگر می نوشتیم حکم اعداممان را صادر می کردید! نه؟
    فعلا منتظر شروع بازیها می مانیم. و امیدوار به موفقیت ایشان هستیم

   • علی تراختوری گفت:

    ,یچ میدونی توشاک بعلت پیری وازکارافتادگی چندساله که دورازفوتباله؟

    هیچ میدونی توشاک نیومده حرف ازرفتن کرده؟

    هیچ میدونی توشاک برای تفریح وسیاحت به ایران اومده نه برای فوتبال؟

    هیچ میدونی خطیبی ومهاجری واخیرا پیروانی درکمین اخراج توشاک هستن وتوشاک زمستون تبریزو نمیبینه؟

    هیچ میدونی،سرمربی بزرگ بابازیکنای درجه دو م گسترش مثل سرداربی لشگره؟

    هیچ میدونی زنوزی متخصص پول درآوردنه،نه مدیرفوتبال حرفه ای؟

    هیچ میدونی زنوزی هم گسنرشو نگه میداره هم تراکتورو؟

    هیچ میدونی …….؟

  12. سیامک زارعی گفت:

   شما که طرفدار تیم هایی پایتختین و خودرا جای طرفدارای تیراختور جا میزنین تا با این حرفاتون تیمو به حاشیه ببرین.درضمن این بازیکنایی که به نظر شخصی خودتون بازیکنای روبه پایینن ببینین چطوری مثل کیانی ایرانپوریان احمدزاده و خیلی مث اینا ستاره میکنیم

  13. میلاد تی تی گفت:

   پووووووچ مثل وعده های زنوزی
   بیکفایت مثل این افرادی که جمع شدن تو باشگاه و همشونو جمع کنی نصف یه آدم در نمیاد

  14. احمدیان گفت:

   سلام. فرمایش شما در بحث تیم ملی و بازیکنانی که با این رویاها به سرخابیهای پایتخت می پیوندند قبول،
   ولی این را هم در نظر داشته باشیم که بهترین هافبک طراح حال حاضر فوتبال ایران، به خاطر (( پول )) قید پرسپولیس و به قول شما تیم ملی را زد و رفت الخور قطر!
   پول حلال تمام مشکلات و تعصب تیمی و غیرت و از این لوس بازیهاست.
   مهدی ترابی ملی پوش است و می توانست با پولی که می گیرد تراکتوری شود و همچنان ملی پوش بماند!
   نمونه های موفقی نیز داشتیم که جزو این دو تیم نبودند، هر چند که معتقدم می توان حتی برای بازیکنان این دو تیم نیز تور پهن کرد. به شرطی که حرفه ای عمل کنیم.

  15. علی تراختوری گفت:

   تراختورزنوزی،گسترشی دوم،ودیگرهیچ!!!!!!

  16. مهرداد گفت:

   معلومه از کجا خط می گیری . با احساسات هوادار بازی نکن . این برای چندمین بار .

  17. ابی رهبر گفت:

   با سلام،لطفا به بازیکنانی که اومدند توهین نکنید.طیبی بهترین دفاعه در حد ملی پوش،دروازبانمون هم که همین دو سال پیش تیم ملی و استقلال بود،علیرضا نقی زاده با تعصب و بومی تبریزه که عضو تیم ملی امیده،احسان پهلوان بهترین بازیکن پارسال تراکتور بود،شربتی دست کمی از آقایی نداره،دانیال اسماعیلی فر هم که همه بازیهاشو دیدن،من همه اسمها رو نام نبردم ولی اگه چند بازیکن خارجی هم بیاند تیم خیلی خوب نتیجه میگیره.لطفا با این حرفها بازیکنان جدید رو دلسرد نکنید!

   • Akbar گفت:

    نفراتی که جذب تیم شدن نفرات خیلی بزرگین.مانیازی به اسمهاوملی پوشان نداریم بازیکنهایی میخایم تابرای پولی که می گیرن توزمین فوتبال عرق بریزن.

    • س-ا گفت:

     اگرهدف شما وزنوزی «عرق ریختن»است،بهتره که ساقی بگیرید!

     نفهمی هم عالمی دارد.خوشابحالتان!

     دربدر بدنبال چندتا قرص نفهمی میگردم،پیدانمیکنم!

     شمارا بخدا آدرس فروشنده رابما هم بدهید.کلی ثواب دارد!!!


  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.