|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۳ | کد خبر : 71683
 • پرینت

  آذرقلم: در جریان بازی حساس بین تیم ملی ایران با اسپانیا، زنان و دختران نیز دوشادوش مردان برای پیروزی تیم محبوب خودشان دعا کردند، استرس داشتند و از بازی غیرتمندانه بچه های ایرانی تشکر کرده و افتخار کردند.

  آذرقلم: ساده انگاری و بی انصافی است اگر فوتبال و تماشای آن را یک بازی مردانه بدانیم! این را دیروز همه دختران و زنان ایرانی به اثبات رساندند.

  به گزارش آذرقلم، در جریان بازی حساس بین تیم ملی ایران با اسپانیا، زنان و دختران نیز دوشادوش مردان برای پیروزی تیم محبوب خودشان دعا کردند، استرس داشتند و از بازی غیرتمندانه بچه های ایرانی تشکر کرده و افتخار کردند.

  نمونه ای از تصاویر حضور زنان و دختران ایرانی در ورزشگاه آزادی و سطح خیابان های تهران و برخی شهرهای ایران را می بینید:

 • برچسب ها : , ,
 • نظرات کاربران در "تصاویر: زنان ایرانی، پابه پای مردان تیم ملی"
  نظرات در مورد » “تصاویر: زنان ایرانی، پابه پای مردان تیم ملی”
  1. نادر گفت:

   از هر جنسیتی، از هر دین و مذهبی، از هر نژاد و قوم و زبانی، از هر قشر و طبقه ای،با هر نگرشی از هرجای این سرزمین پهناور، از خراسان تا آذربایجان و کردستان و خوزستان و سیستان و بلوچستان از دور افتاده ترین روستاها تا پایتخت نشین ها، و حتی اونایی که به دلایلی در وطن نیستن، یک چیز هست که همه ما حول اون محور باهم متحد هستیم. ایران مثل شمعی است که همگی همچون پروانه گرداگرد اون میگردیم. و چه بهانه ای بهتر از فوتبال که این استعداد و قابلیت درونی ما رو در عشق به سرزمین و ایران جاوید نشون بده. خیلی جاهای دیگه هستن امکانات بهتری دارن شایدم قشنگ تر باشن قدرتمندتر باشن و… اما هیچ جایی خونه خود آدم نمیشه. اختلاف و تفاوت آرا و سلیقه امر طبیعی هست اما هیچ انسان عاقل و وطن دوستی به خاطر اختلافات جزئی با پدر و مادرش، در خونه اش رو باز نمیذاره تا دزد بزنه. بازیکنان اسپانیا از دو تا تیم معروف با کلی اختلاف سیاسی برای بارسا یا رئال نمیجنگن. برای اسپانیا برای کشورشون دوشادوش هم مبارزه میکنن. وقتی پای کشور در میان هست همه زیر پرچم اون متحد میشن. افتخارش برای همه اوناست. برای ماهم همینطور. تیممون نتیجه بگیره بره مرحله بعد افتخارآفرینی کنه برای همه ایرانی هاست. ترک و کرد و لر و فارس و گیلگ و بلوچ و عرب نداره. ما رو به این تقسیم بندی های ظاهری نمیشناسن. وقتی تراکتور در آسیا نتیجه میگیره کشورهای حاشیه خلیج فارس میگن تراکتور الایرانی. نمیگفتن تبریز یا آذربایجان یا اصفهان و تهران. این تقسیم بندی های برای داخل هر کشور هست. در عرصه بین المللی همه در زیر یک پرچم هستیم و اون پرچم ایران هست. درود بر ایران و ایرانی


  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.