|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۷ | کد خبر : 71671
 • پرینت

  آذرقلم: با توجه به اینکه بازی در یک ساعت به اصطلاح «مرده» انجام می شد روزنامه های کمی توانستند و خواستند که با این رویداد مهم ورزشی همراهی کنند.

  خبرگزاری فارس: صفحه نخست روزنامه های امروز

  آذرقلم: مسابقه فوتبال ایران و اسپانیا، یکی از مهمترین رویدادهای اجتماعی، ورزشی و چه بسا سیاسی دیروز ایران و جهان بود. از این رو خیلی از رسانه ها اخبار و تحلیل های ان را لحظه به لحظه گزارش می دادند.

  صرفنظر از رسانه های فضای مجازی و خبرگزاری ها، کار رسانه های مکتوب با توجه به زمان لازم برای چاپ و توزیع آن بسیار مهم و حساس است. با توجه به اینکه بازی در یک ساعت به اصطلاح «مرده» انجام می شد روزنامه های کمی توانستند و خواستند که با این رویداد مهم ورزشی همراهی کنند.

  تقریبا همه روزنامه های ورزشی، نتیجه این بازی حساس را در صفحه اول خود پوشش دادند . اما در بین روزنامه های سیاسی و اجتماعی هم کم نبودند روزنامه هایی که تا دیر وقت بیدار ماندند و به احترام مخاطبان خود این بازی را تیتر صفحه اول خود کردند. اما نکته جالب ماجرا این است که قریب به اتفاق روزنامه های منتسب به جناح اصولگرا و منتقد دولت، اصلا اشاره و تیتری در صفحه اول خود که به موضوع نتیجه بازی بپردازد نکردند! در نقطه مقابل، اما روزنامه های منتسب به اصلاح طلب و دولتی، اکثرا با عکس و تیتری ابتکاری به استقبال این بازی رفتند.

  با هم عناوین اصلی و صفحه نخست روزنامه های امروز کشور را مرور می کنیم:

  نگارنده: محمد امین خوش نیت

 • برچسب ها : , , ,
 • نظرات کاربران در "روزنامه هایی که از بازی ایران _ اسپانیا جا ماندند: بی خیالی اصولگرایان و حسرت اصلاح طلبان!"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.