|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۷ | کد خبر : 71358
 • پرینت

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی خبر داد:

  ساز عاشیق ها در تبریز کوک می‌شود/ برگزاری جشنواره موسیقی عاشیقلار در تبریز

  آذرقلم: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی گفت: جشنواره موسیقی عاشیقلار و جشنواره موسیقی فجر امسال در تبریز برگزار می‌شود.

  آذرقلم: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی گفت: جشنواره موسیقی عاشیقلار و جشنواره موسیقی فجر امسال در تبریز برگزار می‌شود.

  به گزارش  محمد محمدپور در جلسه ستاد سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی تبریز ۲۰۱۸ اظهار داشت: ۶۷ میلیارد تومان برای اجرای ۱۷ برنامه به منظور معرفی ظرفیت‌های تبریز در سال ۲۰۱۸ به تصویب رسیده است.

  وی ادامه داد: برگزاری رویدادهای ملی در آذربایجان‌شرقی از اهداف تعیین شده بود تا ظرفیت‌های تبریز را به سایر استان‌های کشور معرفی کنیم.

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی گفت: هماهنگی‌های لازم برای استفاده از ظرفیت‌های سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، معاونت مطبوعاتی و حوزه مطبوعات خارجی در موضوع معرفی تبریز انجام شده است.

  محمدپور با بیان اینکه سال گذشته ۱۹ برنامه در تبریز انجام شده است، ادامه داد: ۳۱ برنامه در حوزه‌های مختلف قرآن و عترت، حوزه رسانه‌ای، سینمایی، تجسمی و تکریم هنرمندان در طول سال ۲۰۱۸ برگزار خواهد شد.

  وی با بیان اینکه هفته فیلم اروپایی با حضور هشت کشور اروپایی اتریش، مجارستان، بلغارستان، یونان، هلند، دانمارک، لهستان و آلمان برگزار شد، تاکید کرد: آثار سینمایی این جشنواره در قالب فیلم‌های بلند، کوتاه و مستند در تبریز با حضور کارگردانان و نمایندگان این کشورها اکران شد که بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی به برگزاری جشنواره فیلم مستند در تبریز با شرکت ۷۰ مستندساز اشاره کرد و گفت: همزمان با این جشنواره خانه مستند تبریز برای اولین بار در تبریز تشکیل شد که در این زمینه با سازمان سینمایی کشور پنج تفاهم‌نامه برای معرفی تبریز منعقد شده است.

  محمدپور استقبال از جشنواره فیلم فجر در تبریز را بسیار خوب ارزیابی کرد و افزود: ۱۰ سالن سینمایی مورد بهره‌برداری قرار گرفت و امسال نیز با توجه به هماهنگی‌های انجام شده پیش‌بینی می‌کنیم ۲۰ سالن سینمایی به فضای سینمایی استان اضافه شود.

  وی ادامه داد: جشنواره موسیقی عاشیقلار و جشنواره موسیقی فجر امسال در تبریز برگزار می‌شود.

 • برچسب ها : ,
 • نظرات کاربران در "ساز عاشیق ها در تبریز کوک می‌شود/ برگزاری جشنواره موسیقی عاشیقلار در تبریز"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.